12 ay 1 GB Hediye Turkcell Hoş Geldin 3 GB Paketi

12 ay 1 GB Hediye Turkcell Hoş Geldin 3 GB Paketi

Saç modelleri

  • 1 karşılama oranı 3 GB
  • 2 Hoş Geldin 3 Go Tarifesi nasıl ödenir?
    • 2.1 Kampanya her ay yenileniyor mu? Yenilenirken SMS uyarı mesajı alınacak mı?

Turkcell 3 GB Paket'den 12 ay 1 GB hoşgeldin hediyesi. Turkcell Welcome 3 Go Paketi'den, son 90 gün içinde numarasını aktaran veya hazır bir Turkcell kartına yeni hat satın alan ve son 30 gün içinde numarasını Turkcell'den aktarmayan kullanıcılar bundan yararlanabilecek. .

3 GB karşılama oranı

Ön ödemeli Turkcell hattına dönüştürmek isteyenler için yeni bir kampanya tarifesi. Aboneler, farklı operatörlerden Turkcell'e hat taşıyor. İnternet üzerinden transfer yaparken faturasız tercih ederseniz bu fiyata erişebilirsiniz. Hoş Geldin 3 GB internet fiyatı, her yöne 500 dakika, 250 SMS, 1 GB BiP uygulaması, 5 GB Dergilik ve Dergilik Turkcell kalitesi ile hizmetinizde.Ayrıca aylık + 1 GB ek internet hizmeti sunulacak. 12 ay boyunca Let's Gel kampanyası ile sizlere. Kampanya süresince toplam 12GB bedava internet kullanıyor. Aylık ücret fiyatı 30 Türk lirasıdır.

Yeni ön ödemeli müşteriler kampanyaya katılabilecek. 4GB internet bağlantısını bir yıl boyunca 1GB hediye ile dilediğiniz yönde kullanabilirsiniz. Kampanya girişleri 31 Aralık 2019 tarihine kadar geçerlidir.

Turkcell Hoş Geldin 3 GB tarifesi nasıl belirleniyor?

  • Öncelikle Turkcell'e gitmeniz yani numaranızı Ready Card'a aktarmanız veya yeni bir hat almanız gerekiyor.
  • Ardından Packet satın almak için HOS COME 3 GB'a yazıp 2200'e kısa mesaj gönderip alabilir veya Turkcell mağazalarında dağıtılan POS cihazlarından Packet satın alabilirsiniz

Kampanya her ay yenileniyor mu? Yenilenirken SMS uyarı mesajı alınacak mı?

  • SMS kanalı üzerinden yapılan kampanya aboneliklerinde kampanya iptal edilmediği takdirde 30 günde bir 12 ay otomatik olarak yenilenecektir. Kampanyayı yenilerken hatta bakiye yoksa, sistem bakiye bulunana kadar 60 gün boyunca denemeye devam edecektir. 60 gün yetecek kontör yoksa paket iptal edilir. İptal durumunda abonelerin kampanyadan yararlanmak için yeniden başvuru yapması gerekmektedir. Başvurunun yapıldığı anda kampanya şartlarına hak kazanan aboneler kampanyadan tekrar faydalanabilir. SMS kanalı ile yapılan abonelikler için aynı ayda bir paket alınabilir.

Kaynak ve detaylar: https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/yeni-turkcell-musterisi/hos-geldin-3gb burada.

Kampanya hakkında daha fazla bilgi almak için müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlar ve indirimler için Turkcell sayfa bildirimlerine OK demeyi unutmayın.

About the Author: Cibolerang

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *