1200 GB internet Sadece Turkcell Abonelerine Özel

1200 GB internet Sadece Turkcell Abonelerine Özel

Sadece Turkcell aboneleri için 1200 GB İnternet Special kampanyası sayesinde aboneler 1200 GB internet bağlantısı kullanabilecek, uygun fiyattan yararlanan aboneler bu kampanyadan yararlanabilecek.

Turkcell aboneleri, rahat bir paket kullanırlarsa, 1200 GB'lık ek veri paketi satın alabilirler. Diğer GSM operatörlerinin bu kampanyası veya benzeri kampanyası yoktur. Toplam 1200 GB mobil internet paketi ve fiyatı sadece 10 TL.

Sadece 10 TL'ye 3 saatlik bu paketi satın alarak, 1200 GB interneti 180 dakika kullanmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Kampanya bonus paketinden sadece Aktif ve Rahat paket kullanan Turkcell aboneleri yararlanabilecektir.

Bu paketi satın alamıyorsanız veya kampanyaya katılamıyorsanız , Turkcell'de ücretsiz internet kategorisindeki mevcut fırsatlardan da yararlanabilirsiniz.

1200 GB online kampanyadan kimler yararlanabilir?

Turkcell'de Konfor Fiyatına aktif Konfor Paketinden yararlanan müşterilerimiz bu İnternet Eklentisinden yararlanabilecekler.

Nasıl yapıldı?

  • Kampanya kapsamında sunulan paketler müşteri hizmetleri, turkcell.com.tr, Dijital Operatör uygulaması veya Turkcell mağazalarından satın alınabilir.

Eklenti paketini satın almak için yukarıda listelenen koşulları yerine getirmelisiniz. Zaten doğru koşullara sahipseniz, uygun yöntemleri kullanarak satın alabilirsiniz.

1200 GB internet bağlantısını nerede kullanabilirim?

Youtube, Instagram, Facebook veya aklınıza gelen herhangi bir uygulamada kullanabilirsiniz.

Bu paket film izlemek, Youtube'da oyun videoları izlemek ve Instagram'da gezinmek için kullanılır.

3 saat sonra paket otomatik olarak iptal edilecektir. Kalan kullanım hakları da silinecektir.

Devam eden kampanyalarla her zaman güncel olmak için sayfa bildirimlerini kabul edin. Böylelikle Turkcell'in kampanyalarından ve hediyelerinden ilk siz haberdar olacaksınız.

Saç modelleri

  • 1200 GB online kampanyadan kimler yararlanabilir?
    • 1.1 1200 GB İnterneti nerede kullanabilirim?

About the Author: Cibolerang

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *