14 GB internetiyle Vodafone Saçma Güzel 14 Tarifesi

14 GB internetiyle Vodafone Saçma Güzel 14 Tarifesi

Vodafone abonelerine özel, dakikalarca ve bol internetle cazip fiyat. Son dönemlerde trend olan ” Vodafone Kesinlikle Güzel 14 ” içerik açısından oldukça faydalı. Vodafone, gençlerin yararlanabileceği özel oranlara sahiptir. Ön ödemeli Vodafone hattına gelecek aboneler, hat aktarma veya yeni hat satın alma avantajından yararlanabilirler. Bu fiyatlar, 26 yaşın altındaki gençlerin favori uygulamalarında interneti kullanabilmeleri için mevcuttur.

Saç modelleri

  • 1 paketlik 14 Vodafone Saçma Güzel
    • 1.1 Sınırsız İnternet Vodafone Whatsapp
  • 2 güzel saçmalık 14 Tresesi

Kesinlikle Güzel 14 planı , sınırsız Whatsapp özelliği ile kullanabileceğiniz bir oran. Bu oranda paketler arasından seçim yapabilirsiniz. Bu paketleri seçtikten sonra ilgili uygulamada bulunan internet fiyatının yarısını kullanabileceksiniz.

Vodafone Nonsense Pretty 14'lü Paket

Mevcut aboneler bu orandan yararlanamaz. Bundan yalnızca yeni müşteriler yararlanabilir. Başka bir arkadaşınız sizi Vodafone'a davet ederse, kazanmaya davet kampanyasıyla birlikte ücretsiz bir hediye alacaksınız. Üstelik yazı tipi takarsanız veya Vodafone web sitesinden yeni bir yazı alırsanız, mevcut yeni müşteri kampanyalarından da yararlanabilirsiniz.

* Nonsense Güzel 14 Treeet aboneleri, fiyatın kabulü için başvurduktan sonraki ilk 12 ay (365 gün) içinde 7 GB Müzik veya 7 GB Sosyal Paket Oyuncu oyun paketlerinden yalnızca birini, yani 7 GB artı tanıtım kotasını seçebilir ve En fazla 12 ay ücretsiz kullanılabilir. Bu süre sonunda abone tarafından belirtilen ek paket aboneden silinir. Aşağıda listelenen paket içeriklerinin maksimum 12 ay indirilebilmesi için Abone “fiyatı” nın düzenli olarak yenilenmesi gerekmektedir. Abone Treei'sini yenilemezse, ücretsiz özelliğinden yararlanamayacaktır. Eklenti paketlerindeki İnternet yalnızca belirli uygulama grupları için tasarlanmıştır ve herhangi bir ek üyelik avantajı sağlamaz. Bu ek paketler hakkında ayrıntılı bilgi aşağıda verilmiştir.

Sınırsız İnternet Vodafone Whatsapp

Whatsapp sesli ve görüntülü arama hizmetleri bu özelliğe dahil değildir. Bunun dışında SMS gönderme, resim, ses ve dosya gönderme bu internet hizmetine dahildir.

Güzel Saçma 14 Tresesi

14 GB internet, uygulama için geçerli, seçeceğiniz 7 GB ve 750 dakika 250 kısa mesaj hakkınız var. Ayrıca Whatsapp'ta sınırsız internet mevcuttur. Bu tarife, 7-26 yaş arası numara transferi yapılarak, yeni hatlar ve ön ödemeli bireysel abonelikler satın alınarak kullanılabilir. 26 yaş altı kullanıcı tanımıyla tarifeden yararlanmak mümkündür.

Ücretsiz İnternet Vodafone 2020

Bu tarife kapsamında aboneler, yurt içi her yöne 750 dakika, 250 SMS, 7 GB alma hakkına sahip olup, 43 TL'ye Whatsapp'ı online yememe hakkına sahiptir. Tarifede yer alan Whatsapp İnternet hakkı, Whatsapp, Facebook Messenger, Vodafone Message + ve Vodafone Call + uygulamalarının tarifenin internet payı düşülmeden kullanılabileceğini garanti eder.

Güncel kampanyalardan, haberlerden, banka kampanyalarından ve indirimlerden haberdar olmak istiyorsanız bildirimler sayfasını kabul edin.

About the Author: Cibolerang

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *