2 GB bedava internet Fizy, TV , lifebox, goller cepte veya Dergilik kullananlara özel

2 GB bedava internet Fizy, TV , lifebox, goller cepte veya Dergilik kullananlara özel

Bu kampanya 31 Aralık 2020 tarihine kadar geçerlidir ve hem faturalı hem de ön ödemeli aboneler tarafından kullanılabilir. Mobil Ödeme 2 GB kampanyasından yararlanarak her hafta 2 GB bedava internet içeriğine sahip olacaksınız 2 GB Bedava İnternet Fizy, TV +, lifebox, gollar cep telefonu veya Dergilik kullananlar için özel bir kampanyadır.

Cep telefonunda veya Dergilik uygulamasında fizy, TV +, lifebox veya gollar'ı ücret karşılığında kullanan bireysel Turkcell aboneleri, mobil ödemelere onay veriyor ve her hafta her yönden geçerli 2GB internet kazanıyor.

Turkcell'den internette 2 GB mobil ödeme hizmeti

Turkcell faturalı aboneleri veya bireyler; Cep telefonundan Turkcell'den bol miktarda dijital servislere, Survival Fund'a veya Güler'e veya Turktell Dergilik veya TV + servislerinden birinden dijital servislere ücretli abonelik gereklidir.

Halihazırda TÖHAŞ'tan mobil ödeme onayı yoksa TÖHA'dan mobil ödeme onayı verilecek, mevcut TÖHAŞ hizmet çerçeve sözleşmesi onaylanmış ve kampanyaya katılım tamamlanmıştır.

Nasıl yapıldı?

TÖHAŞ Mobil Ödeme 2GB kampanyası 20 Şubat 2020'de abonelere açık olacak ve 31 Aralık 2020 tarihine kadar kullanıcıların kullanımına sunulacak.

ONAYAC yazıp 2222'ye göndererek kampanyaya katılabilirsiniz.

Tüm kampanya detayları yukarıdaki gibidir. Tekliften yararlanmak için belirtilen koşulları yerine getirmelisiniz. Halihazırda kampanya şartlarına hak kazandıysanız, belirtilen SMS yöntemi ile kayıt olabilirsiniz.

Saç modelleri

  • 1 adet mobil Turkcell 2 GB İnternet kampanyası
  • 2 Nasıl yapılır?

About the Author: Cibolerang

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *