Başkasının Whatsapp Mesajlarını Okuma Nasıl Yapılır 2021

Başkasının Whatsapp Mesajlarını Okuma Nasıl Yapılır 2021

Herkesin ilgilendiği başka bir kişinin WhatsApp mesajlarını nasıl okuyacağına veya başka bir deyişle başka bir kişinin WhatsApp mesajını nasıl göreceğine dair birkaç şeyden bahsetmek istedik. Whatsapp mesajlarını görüntülemenin yolları, internette gezinirken, bunu yapabileceğini iddia eden çok sayıda casus yazılım gördük. Ancak bu program ne kadar güvenli veya güvenilir? Elbette kimse buna cevap veremez, bir başkasının gönderilerini okumaya çalışırken, tüm bilgilerinizi başka birinin elinde bir tabakta sunmayın.

Ancak unutmayın, başka birinin gönderilerini okumak, onlara güvenmediğiniz anlamına gelir.

Başka birinin Whatsapp mesajlarını nasıl okuyorsunuz?

Başkalarının Whatsapp mesajlarını okuyun
Whatsapp mesaj sitelerini okuyun

Dünya genelinde bir milyardan fazla kullanıcısı olan Whatsapp uygulaması, ülkemizde de milyonlarca kişi tarafından kullanılmaktadır. Bazen başka bir kişinin WhatsApp mesajlarını nasıl okuyacağımı düşünürken, başka bir kişinin WhatsApp'ına nasıl erişebilirim? Başka birinin WhatsApp sohbetlerini nasıl görebilirim? Başka birinin WhatsApp mesajlarını nasıl okuyabilirim? “WhatsApp hesabı nasıl çalınır?” “WhatsApp hesabı nasıl çalınır?” Gibi davaları araştırıyorlar.

İnternette bir başkasının WhatsApp mesajlarını okumak için tonlarca program olduğunu fark edebilirsiniz, ancak bunlara çok fazla güven olmadığı için sizin için bazı yöntemler derledik.

Başkasının mesajlarını okuyun

Başka birinin Whatsapp mesajlarını nasıl okuyorsunuz?
Başka birinin Whatsapp mesajlarını nasıl okuyorsunuz?

Site üzerinden başka birinin Whatsapp mesajlarını okumak isteyenler, biraz araştırma yaptıktan sonra başka bir kişinin Whatsapp mesajlarını okuyabilirler. Bu sayfalar genellikle yazılımı kullanarak başkalarının WhatsApp mesajlarına erişebileceğinizi iddia eder.

100 TL'den fiyatlar satan bu firmalardan programın ne kadar güvenilir olduğu bilinmemektedir.

Başkasının mesajlarını okumak mümkün mü

Başka birinin Whatsapp mesajlarını nasıl okuyorsunuz?

Elbette başkalarının Whatsapp mesajlarını okumak da mümkün. Bu işlem biraz yorucu olsa da başka bir kişinin WhatsApp hesabından gelen mesajları okuyabilirsiniz.

Tabii ki mesajları okurken mesaj açılır, böylece WhatsApp hesabı sahibi bunu fark edebilir. Bu nedenle mesajları açtıktan sonra okumakta fayda vardır.

Google Drive kullanarak başka birinin Whatsapp mesajı nasıl okunur?

Mesajları okumanın en etkili yollarından biri Google Drive yöntemidir. Bu yöntem ile görüşmeler eposta olarak belirlediğiniz WhatsApp hesabından periyodik olarak belirlediğiniz eposta adresine gönderilir. Geriye dönük günlük, haftalık veya aylık yedekleme seçenekleri arasından seçim yapın ve kopyalanan ses yedeklerini Google Drive hesabınıza gönderin.

 • Whastapp ayarlarına giriş yapın ve sohbet yedeğinizi girin
 • Yedekleri gönderdiğiniz e-posta adresi istenecektir.
 • E-posta adresini girdiğinizde, sohbet yedeklemesi o e-posta hesabı için Google Drive'a kaydedilir.
 • Google Drive'ı bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan açabilirsiniz.

Whatsapp'ta başka birinin mesajlarını okuyun

Whatsapp'ta başkalarının mesajlarını gizlice okumanın şifrelenmemiş ve yazılımsız yolları vardır. Sağlıklı değildir ve online kod veya program olarak satılan ürünlerin kullanılması tavsiye edilmez.

Unutmayın, bu kişiyle Whatsapp'ta başkalarının mesajlarını okuyana kadar savaşabilirsiniz, onlar size zarar verecek ve üzülecektir.

QR kodu kullanarak başka bir kişinin Whatsapp mesajlarını okuyun

En popüler ve popüler yöntemlerden biri, QR kodunu taramak ve başka birinin WhatsApp hesabına erişmek. Bir bilgisayardan veya telefondan tarayıcı bölümüne giriş yaptığımızda ve ” web.whatsapp.comyazdığımızda bize bir QR Kodu sunulacaktır.

Whatsapp mesajlarına erişmek istediğimiz kişinin Whatsapp hesabından bu kodu okumamız gerekiyor. Aileler, çocuklarını kontrol altında tutmak için çoğunlukla bu yöntemi kullanır.

Başkasının Whatsapp mesajlarını okuyun (ücretsiz)

Uygulamayı kullanarak başka bir kişinin Whatsapp mesajlarını okumak isteyenler yukarıda belirtilen yöntemleri deneyebilirler. Bu daha güçlü yöntemler arasında google drive ve qr kod okuma yöntemi bulunmaktadır.

Bu yöntemleri kullanarak birinin WhatsApp mesajlarını görüntüleyebilirsiniz. Bu yöntemler tamamen ücretsizdir.

Android cihazlarda başka birinin Whatsapp mesajlarını okuyun

Bu, Android cihazlarda uzun yıllardır kullanılan QR kodudur ve en hızlı yöntemdir. QR kodu yöntemini de yukarıda ayrıntılı olarak ekledik.

Android telefonunuzdan eşinizin, sevgilinizin, çocuklarınızın veya başkalarının WhatsApp mesajlarını kontrol etmek bu kadar kolay.

Başka birinin Whatsapp mesajlarını okuyun

Başka birinin WhatsApp mesajlarını okumak için bir QR kodu ve Google Drive yöntemi de önerebiliriz. Bu yöntemler ile çocuğunuzu kötü arkadaşlardan koruyabilirsiniz.

QR Code ve Google Drive yöntemi, iPhone'larda Android gibi çalışır.

Başka birinin WhatsApp mesajlarını okumak suç mu – cezası nedir?

Bildiğiniz gibi gizlilik ve benzeri kanunlar anayasada yer almaktadır. Bu nedenle, başka birinin WhatsApp mesajlarını okumak yasal açıdan suçtur.

Özel hayatınızın mahremiyetini görmezden geldiğiniz için aleyhinize yasal işlem yapılması mümkündür.

Yazılım olmadan başka birinin Whatsapp mesajlarını okuyun

Herhangi bir program kullanmadan buradaki yöntemleri takip ederek başka bir kişinin WhatsApp mesajlarını program olmadan okuyabilirsiniz. Ama yine hatırlayalım, Whatsapp sahibine mesajı QR kod yöntemini kullanarak açarsanız anlaşılacaktır.

Ayrıca bir kişi QR kodu kullanarak Whatsapp web listesine bakarsa, başka bir cihazın bağlı olduğunu algılayarak cihazı kaldırabilir. Bu durumda bağlantınız kesilecektir. Mevcut kampanyalar için Turkcell'in Ücretsiz Online Kategorisine de bakabilirsiniz.

Sevgilinizin Whatsapp mesajlarını okuyun

Bir ilişkide güvensizlik veya şüphe olduğunda, ister erkek ister kız olsun, insanlar Whatsapp'ta aşıkların kimin hakkında konuştuğunu merak edebilir. Bu durumda sevgilinizin WhatsApp mesajlarını okumanın yolları aranmaktadır.

Bu yöntemleri yukarıda gösterildiği gibi bulabilirsiniz. Bahsettiğimiz yöntemler ile sevgilinizin WhatsApp mesajlarını farkına bile varmadan görebilirsiniz.

Garantiler

 • 1 Başka bir kişiden gelen Whatsapp mesajlarını nasıl okuyorsunuz?
 • 2 Başka birinin gönderisini okuyun
 • 3 Başkasının mesajlarını okumak mümkün
 • 4 Başka birinin Whatsapp mesajını Google Drive kullanarak nasıl okuyabilirim?
 • 5 Whatsapp'ta başka birinin mesajlarını okuyun
 • 6 Başka bir kişinin Whatsapp mesajlarını QR kodlarıyla okuyun
 • Başkasının Whatsapp mesajlarını okumak için 7 uygulama (ücretsiz)
 • 8 Android cihazlarda başka birinin Whatsapp mesajlarını okuyun
 • 9 Başka birinin Whatsapp mesajlarını okuyun
 • 10 Başka Bir Kişinin WhatsApp'ını Okumak Suç mu – Ne?
 • 11 Yazılım olmadan başka birinin Whatsapp mesajlarını okuyun
 • 12 Sevgilinizin Whatsapp mesajlarını okuyun

About the Author: Cibolerang

You May Also Like

2 Comments

 1. Abartıya kaçmaması halinde güzel bir şey. Ama kullanırkenden hep dikkat edilmeli. Birgün bizimde başımıza gelebilir diye 🙂

 2. doğru kullanılırsa hem çocuklarınızı koruma konusunda önemli, hemde burda yapılanlar üzerinden kimsenin whatsapp mesajlarımı kimsenin gizlice okumamasınıda sağlamış olurrum.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *