Bedava Amazon Prime Hesapları

Bedava Amazon Prime Hesapları

Amazon Prime Video artık Türkiye'de. Bir süredir adından söz ettiren video gözetim platformu ülkemizde de faaliyet gösteriyor. Elbette bu platformda sahnelenecek dizi ve filmler merak uyandıran konular arasında yer alıyor. Amazon Prime video platformunu diğer platformlar gibi telefon, tablet, TV veya bilgisayardan kullanabileceksiniz.

Ödüllü Amazon Originals ürünleri dahil olmak üzere popüler filmleri ve TV şovlarını izlemek için Amazon Prime'ı kullanabilirsiniz. Ayrıca milyonların beklediği Yüzüklerin Efendisi dizisi de bu platformda yayınlanacak. Dizinin çekimleri halen devam ediyor.

Prime Video nedir?

Amazon Prime Videosu ; Bu, Netflix, puhuTV, bluTV ve Disney + gibi İnternet dizilerinin filmlerini izlemek için bir platformdur. Yüzlerce farklı dizi ve film içeren Amazon Prime Video, sadece kendi şovlarını içeriyor, izlemek için bir Amazon Prime Video aboneliğine ihtiyacınız var.

Bu platform sadece dizi ve filmleri değil, bazı programları da içermektedir. Amazon Prime Video'da HBO, Starz ve Showtime gibi kanallardan premium içerikleri de izleyebilirsiniz, ancak ek bir ücret karşılığında edinebilirsiniz.

Amazon Prime Video Ne kadar – fiyatı nedir?

Türkiye için aylık abonelik ücreti £ 8 olarak belirlenmiştir. Amazon Prime Video'nun Android ve iOS uygulamalarına uygulama mağazanızdan erişebilirsiniz.

İstediğin yeri gör

Telefonunuzdan veya tabletinizden aynı anda üç cihazda kullanabilir veya web veya Prime Video uygulamasını kullanarak akıllı TV'leri seçebilirsiniz.

İndirin ve başlayın

İstediğiniz videoyu iPhone, iPad, tablet veya Android cihazlara indirdikten sonra internet olmadan bile izleyebilirsiniz.

Verileri kaydetme

Bazı telefonlarda veya tabletlerde video indirirken ve izlerken veri kullanımını kontrol edebilirsiniz. Bu sayede internet kullanımını daha verimli hale getirebilirsiniz.

Amazon Prime Video demo hesabını nasıl açarım?

Amazon Prime platformunu ücretsiz kullanmak isteyenler bir deneme hesabı kullanabilirler. Yapmanız gereken işlem çok basit. Ayrıca, deneme sürümünü sona ermeden önce güvenli bir şekilde iptal ederseniz sizden ücret alınmaz.

 1. Demo hesabı açmak için resmi Amazon Prime Video sayfasını ziyaret edin.
 2. Burada görünecek olan “30 Günlük Ücretsiz Denemeyi Başlat” seçeneğini tıklayın.
 3. Buraya gerekli bilgileri girerek deneme hesabınızı oluşturabilirsiniz.

Amazon Prime TV dizisi

Ülkemizde en çok izlenen ve en çok izlenen Amazon Prime dizilerini sıralayacak olursak şu şekilde sıralayabiliriz.

 1. Erkek
 2. Büyük Tur
 3. masa
 4. Karnaval sırası
 5. Modern Aşk
 6. Amerikan tanrıları
 7. İki ve yarım adamlar
 8. İyi alametler

Ücretsiz Amazon Prime Hesabı Aralık 2020

Ücretsiz bir Amazon Prime hesabı almak istiyorsanız, kendiniz için bir demo hesabı açabilirsiniz. Açtığınız hesabı 30 gün kullanabilirsiniz. Aboneliğin devam etmesini istemiyorsanız, ayın bitiminden önce denemeyi iptal edebilirsiniz.

Saç modelleri

 • 1 Prime Video nedir?
 • 2 Amazon Prime Video Ne kadar – fiyatı nedir?
 • 3 Amazon Prime Video demo hesabını nasıl açarım?
 • Amazon Prime'dan 4 TV dizisi
 • Amazon Prime'da 5 Ücretsiz Hesap Aralık 2020

About the Author: Cibolerang

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *