Bimcell Kurban Bayramı Bedava internet – Dakika Kampanyası

Bimcell Kurban Bayramı Bedava internet – Dakika Kampanyası

Tüm operatörler gibi BİMcell'de de özel bir Kurban Bayramı kampanyası var. Kurban Bayramı'nda parti için kullanabileceğiniz bedava internet, dakika veya SMS gibi kampanyalar ve kampanya paylaşımı konusunda detaylı araştırma yapmak istedik.

Kampanyadan yararlanarak Kurban Bayramı boyunca sevdiklerinizle sınırsız sohbet edebilirsiniz. Kurban Bayramı hediyesi ile ülkedeki sevdiklerinizi ararken güncel kampanyalara katılarak ek ücretsiz internet planı da edinebilirsiniz.

Bimcell Kurban Noel Hediyesi 2020

Kampanyadan BİMcell tarifelerinden yararlanan tüm bireysel ve kurumsal aboneler faydalanabilir. Kampanya kapsamında sunulan ücretsiz dakika paketi bimcell aboneleri için geçerlidir. İç yönlendirme için geçerlidir.

Kampanya ile kampanya süresince ülke içi konferans görüşmelerinde kullanılabilecek sınırsız ve serbest konuşma hakları, belirtilen koşulları sağlayan müşterilere otomatik olarak tahsis ediliyor. Kampanya kapsamında önerilen konuşma hakkı belirlendikten sonra aboneler SMS ile bilgilendirilecektir.

BEMCELL 2020 Kurban Bayramı İnternet nasıl bedava yapılır?

BİMcell aboneleri Kurban Bayramı'nda bedava internet kazanmak için indirilen kampanyalardan yararlanabiliyor. Tatil döneminde Kampanyasıa tesisine katılan BİMcell aboneleri 5 GB internete ücretsiz sahip olabiliyor.

Kampanyasın hizmetinden sadece ön ödemeli aboneler yararlanabilir.

Campaign Ücretsiz İnternet hakkında bilgi için:

Bimcell Bedava İnternet Uygulaması 2020

Saç modelleri

  • 1 Bimcell Fedakarlık Hediyesi 2020
  • 2 BMSIL 2020 Kurban Bayramı İnterneti nasıl bedava yaparsınız?

About the Author: Cibolerang

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *