BiP ile Yapılan Kimsenin bilmediği 4 şey

BiP ile Yapılan Kimsenin bilmediği 4 şey

BiP uygulamasındaki bu özellikler çoğu kişi tarafından neredeyse bilinmemektedir. Bunun nedeni, birçok kişinin daha önce BiP uygulamasını hiç yüklememiş ve kullanmamış olmasıdır. Bu BiP uygulama özelliklerini kimse bilmiyor. Bu yazımızda Bip ile yapabileceğimiz 4 farklı şeyi paylaştık. Henüz uygulamayı yüklememiş olanlar bile, bu özellikleri duyduktan sonra muhtemelen yükleyecektir.

1. 10 kişiyle HD görüntülü görüşme

Sınırsız mesaj gönderebileceğiniz, arkadaşlarınızla resim gönderebileceğiniz, HD kalitesinde görüntülü ve görüntülü görüşme yapabileceğiniz BiP uygulaması var. Ayrıca 10 kişiye kadar grup video görüşmeleri de yapabilirsiniz.

2. Parayı hızlı ve güvenli bir şekilde aktarın

BiP uygulaması üzerinden mesaj gönderdiğiniz gibi para gönderebilirsiniz. Para göndermenin güvenli, kolay ve hızlı yolu BiP ile cebinizde.

Nerede olursan ol sürprizler seni bekliyor

BiP uygulamasıyla dünyanın her yerinden milyonlarca web sitesini keşfedin, eğlenin ve anında ödüller kazanın. Ücretsiz internet erişimi, kazanabileceğiniz bir avantajdır. Turkcell abonelerine ücretsiz internet bağlantısı sağlanmaktadır.

4. BiP ile artık iki ayrı telefon taşımanıza gerek yok

BiP uygulamasıyla artık iki telefon taşımak yok. BiP ile aynı telefondaki diğer numaralardan görüşme ve mesajlaşma yapabilirsiniz. BiP üzerinden GSM görüşmeleri yapabilir ve Bip'siz arkadaşlarınızla sınır tanımadan konuşabilirsiniz.

Saç modelleri

  • 1 1. 10 kişiyle HD görüntülü görüşme
  • 2 2. Parayı hızlı ve güvenli bir şekilde aktarın
  • 3 3. Nerede olursanız olun sürprizler sizi bekliyor
  • 4 4. BiP ile iki ayrı telefonu tutmaya gerek yoktur.

About the Author: Cibolerang

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *