Bip Vodafone ve Türk Telekom’da Kullanılır Mı?

Bip Vodafone ve Türk Telekom’da Kullanılır Mı?

Bip, Vodafone ve Türk Telekom'da kullanılıyor mu? Turkcell aboneleri için en popüler uygulamalardan biri olan BIP; Abonelere İnternet üzerinden ücretsiz olarak iletişim kurma hakkı verilir.

Turkcell abonelerinin uygulamada kullanabilecekleri diğer olanaklar ücretsiz sesli ve görüntülü görüşmelerdir.

Son zamanlarda oldukça popüler olan BIP uygulamasını kullanarak başka bir hesaba kolayca para aktarabilirsiniz. Ayrıca, sadece transfer işlemi için para transfer etmek istediğiniz kişinin numarasını bilmeniz gerekir.

Uygulamayı Google Play Store veya Apple Store'dan indirebilir, bu uygulamayı akıllı cihazınızın yanı sıra tablet ve bilgisayarlarda da kullanabilirsiniz.

Turkcell abonelerinin ilgisini çeken bu uygulamanın bir diğer önemli özelliği ve özelliği, uygulamanın Türk Telekom ve Vodafone aboneleri tarafından da kullanılabilmesi!

Yani Türk Telekom ve Vodafone kullanıcıları da Turkcell'in sunduğu bu hizmetten yararlanabiliyor.

Bir arkadaşınızla Turkcell hattını kullanarak konuşmak istediğinizde onunla BIP, mesajlar ve görüntülü sohbet yoluyla iletişim kurabilirsiniz.

BIP uygulamasını kullanmak isterseniz; Öncelikle uygulamayı Google Play veya Apple Store'dan indirmeniz gerekir.

Bu uygulamaya internete bağlı olduğunuz her yerden erişebilirsiniz. Başka bir deyişle, WIFI üzerinden çevrimiçi olma veya çevrimiçi olma hakkına sahip olduğunuzda, uygulamaya erişebilir ve arkadaşlarınızla BIP üzerinden ücretsiz olarak mesaj ve görüntülü sohbet gönderebilirsiniz.

Yasal Uyarı: Turkcell, abonelerine BIP uygulamasını kullanabilmeleri için ücretsiz internet bağlantısı sunmaktadır. Ancak Vodafone ve Türk Telekom abonelerine bedava internet bağlantısı vermiyor.

Yani telefonunuz çevrimdışıyken maalesef BIP uygulamasını kullanamazsınız!

Vodafone ve Türk Telekom'da BIP Messenger nasıl kullanılır?

Daha önce belirtildiği gibi, uygulamayı önce Google Play Store veya Apple Store'dan indirmeniz gerekir.

Uygulamayı telefonunuza indirirken BIP hesap doğrulama adımına geldiğinizde cep telefonunuza gönderilen SMS kodunu doğrulama alanına yazmanız gerekmektedir.

Daha eski bir sürüme sahip bir akıllı cihaz kullanıyorsanız ve yeterli cihaz yoksa; Doğrulama aşamasında zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Bu noktada, doğrulama işlemini tamamlayamadığınızda uygulamayı en az birkaç kez tekrar indirmeyi denemenizi öneririz.

Uyarı: BIP Messenger, Android 5 ve üzerini destekler. Iphone cihazlarıyla ilgili olarak, IOS 8'in daha yüksek sürümüne sahip bir akıllı telefon kullanmalısınız!

İPhone, Sony Xperia, Asus Zenfone, Samsung Galaxy, LG, Xiaomi ve daha birçok akıllı cihaz kullanıcısı bu uygulamayı kolayca indirebilir.

En Çok Okunan Konu >>>> Islık nedir? Kimin? Ödenmiş mi? Güvenli mi?

Vodafone BIP kullanabilir mi?

Turkcelle'nin bir hizmeti olan beep vodafone'u ücretsiz internet hizmeti verdiği için bipli vodafone hat sahiplerinin kullanıp kullanamayacakları sorusuna cevap vermek istiyorum. Vodafone aboneleri BİP kullanabilir ancak bedava internet kazanamazlar. Whatsaap servisini kullanan tüm operatörler gibi, alarm da devreye girer.

Vodafone BİP ücretsiz internet kampanyalarından yararlanmadığından, Vodafone aboneleri wifi'ye bağlı değillerse kendi paketlerini kullanıyorlar.

Vodafone Bip Ücretli Mi

Son zamanlarda pek çok kişi, Vodafone kullanıcıları gibi BIP'i tercih ediyor. Vodafone aboneleri BİP uygulamasını ücretsiz olarak kullanabilir. Vodafone aboneleri, internet paketlerini yalnızca BIP uygulamasını kullanırken harcıyor.

Türk Telekom ıslık kullanabilir mi

Türk Telekom'un BİP kullanıp kullanamayacağı sorusuna cevap vermek için Türk Telekom aboneleri BİP'i Vodafone olarak kullanabilir ancak Türk Telekom BİP bedava internet alamıyor. Uygulamayı Google Play'den indirip kontrol edebilirsiniz.

Ücretsiz BIP internet sadece Turkcell hattını kullananlara sunulmaktadır. Vodafone ve Türk Telekom kullanıcıları uyarı servisini kullanıyor olsalar dahi internete, sohbete veya SMS'e ücretsiz olarak erişemiyor. Bip sadece bir Turkcell servisi değildir.

Bimcell BIP Kullanabilir mi?

BİMcell hat sahipleri BİP uygulamasını ücretsiz indirip kullanabilir. Bimcell aboneleri uygulama içerisinde mesaj gönderip alabilirler ve herhangi bir ücret ödemezler.

Düdüğü kim kullanabilir

Vodafone veya Türk Telekom kullanıcısıysanız; TURKCELL ile arkadaşlarınıza ücretsiz mesaj göndermek için BIP uygulamasını cihazınıza da indirebilirsiniz; İnternete bağlı her yerden arkadaşlarınızla sohbet edebilirsiniz.

BIP'nin diğer operatörlere ödenip ödenmeyeceği sorusuna cevap vermeniz gerekiyorsa, BIP uygulamasını tüm operatörlerde ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Ancak BIP ile bedava internet kazanamaz ve diğer kampanyalara katılamazsınız.

Bu yazımızda kısaca şu soruyu cevaplamaya çalıştık – Vodafone ve Türk Telekom'da BIP kullanılıyor mu? .

About the Author: Cibolerang

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *