BluTv Bedava Premium Hesaplar 2021 (Çalışan Üyelik)

BluTv Bedava Premium Hesaplar 2021 (Çalışan Üyelik)

Blutv Premium hesabı arayan notification.com ziyaretçilerim'e hoş geldiniz. Bu yazıda, kendiniz için kullanabileceğiniz bazı yeni ücretsiz premium BluTV hesaplarını paylaştık. Bu hesaplarla, BluTv uygulamasından veya web sitesinden en sevdiğiniz dizileri ve filmleri izleyebilirsiniz. İnterneti kontrol ettiğimde, genellikle çalışmayan üyelikler bulduk. Yabancı ve yerli forumların sayfalarını araştırdık ve Blutv'un demo hesaplarının güncel olduğunu gördük. Bu üyelikler çalışmadığından, Blutv'u daha güncel ve yeni hesaplarla kullanmanız için bir liste hazırladık.

Hesap şifresi buradan değiştirilebildiğinden, sizin için özel hesapları da paylaşabiliriz. Elbette tek isteğimiz hesap şifrelerinin değiştirilmemesi. Çünkü aboneliğe birden fazla kişi giriş yapabilir, böylece herkes izleyebilir. Ücretsiz bir BLUTV Premium hesabı istiyorsanız, bunu yorumlar bölümünden seçebilirsiniz.

2021 Blutv Gerçek Ücretsiz Hesaplar

Şimdi listemizden bahsedelim, listedeki e-posta adreslerinin şifresini değiştirmemeniz daha faydalı olacaktır. Bu şekilde, sizin gibi diğer ziyaretçiler uygulamayı kullanabilir ve en sevdikleri TV dizilerini izleyebilir. Bir hesabınız yoksa, lütfen hesap bilgilerini size e-posta ile gönderebilmemiz için yorumlar bölümünde bir hesap istediğinizi belirtin.

BluTv ücretsiz çek hesapları Şubat 2021

Ağ üzerinde, bazıları çalışan bazıları çalışmayan birçok hesapla karşılaştık. Ancak Papara'nın Netflix vb. Platformlar için özel avantajları olduğu aşağıdaki bilgileri aktarmak isteriz. Son zamanlarda gördüğümüz bir başka yöntem de bir VPN ile deneme yapmaktır.

Dileyenler için birden fazla blutv hesabı bulunacak ve burada paylaşılacaktır.

Lütfen yukarıdaki hesapların şifresini değiştirmeyin.

Blutv'a ücretsiz premium abonelik

Ücretsiz premium Blutv üyeliğimizle izleyebileceğiniz bazı TV şovlarını aşağıda listeledik. Bu, türüne göre favori dizimiz;

 • Game of ThronesAksiyon – Macera, Drama, Savaş
 • Sex and the City Drama, Comedy, Romance.
 • ZeroZeroZeroDrama, Dedektif – Suç
 • Drama kaldırımı.
 • Drama Uzantısı.
 • MotherFatherSonDram, korku – heyecan.
 • Yeni PopeDram.
 • Damızlık Kızın Hikayesi

Ücretsiz Blutv nasıl izlenir?

Blutv Premium Ücretsiz Hesapları ile ücretsiz olarak izleyebilirsiniz. TV dizilerini BluTV'de izlemek için web sitesine bilgisayardan erişmeniz veya BluTV uygulamasını akıllı telefonunuza yüklemeniz gerekir.

Blutv'a ücretsiz bağlantı

Herhangi bir ücret ödemeden premium hesaplarla uygulamaya giriş yaparak en sevdiğiniz dizileri izleyebilirsiniz. Ayrıca bu uygulama üzerinden yeni serileri de inceleyebilirsiniz. Bu platformda her izleyiciye uygun dizi ve filmler bulabilirsiniz.

BluTV ücretlerinin aylık fiyatı nedir?

BluTV aylık fiyatı şu anda 19,90 TL. Ücretli bir abonelik yaparsanız, bu ücret her ay hesabınızdan düşülecektir.

Ayda sadece 19.90 dolar
Yerli ve yabancı filmler ve diziler
BluTV Özel Üretim
HD altyazılar ve dublaj

Burada hem bu platformda hem de platformda diziler izlemek mümkün. Bu uygulamada reklamsız yüzlerce farklı dizi bulabilirsiniz.

Ücretsiz BluTv Premium Hesabı

Giriş bilgilerine sahip hesaplar yukarıda listelenmiştir. Listedeki hesapları kullanarak BluTV'yi kullanabilirsiniz. Burada yalnızca Blutv abonelik bilgileri mevcuttur. Uygulamayı kullanırken, kablosuz bağlantıda değilseniz mobil internet kullanılır. Mobil internet planınız yoksa bunalmış hissedeceksiniz. Paylaşılan hesaplar, yukarıda belirtildiği gibi çeşitli forum sayfalarından gelir. Kendi e-posta adresiniz varsa, bu e-posta adresini bize bildirerek silebilirsiniz.

Garantiler

 • 1 Ücretsiz Blutv Hesabı 2021 Güncellendi
 • 2 Bedava BluTv Cari Hesabı, Şubat 2021
 • Blutv'a 3 Ücretsiz Premium Abonelik
  • 3.1 Blutv Ücretsiz Nasıl İzlenir?
   • 3.1.1 Blutv'a Ücretsiz Bağlantı
 • 4 Aylık BluTV ücreti nedir?
 • 5 ÜCRETSİZ Premium BluTv Hesabı

About the Author: Cibolerang

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *