Bonus Kart Çekilişi 1000 TL Kazanma Fırsatı

Bonus Kart Çekilişi 1000 TL Kazanma Fırsatı

Türkiye'de iktidar bankaları ve en kârlı Garanti Bankası Ödül Kartı sahipleri arasındaki ana kampanya 1.000 $ kazanma şansı sunuyor. Yıllardır “bedava” sloganıyla tüketicilere destek veren banka, Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü işbirliğiyle yürüttüğü kampanya ile kart kullanıcılarını ödüllendirmeye şans kapılarını açıyor. Teminatlı banka kullanıcıları yaptıkları her 10 TL alışveriş için para çekme hakkına sahip oluyor. Ek olarak, katılım için hiçbir ek gereksinim veya talep gerekmez.

31 Aralık 2020 saat 23: 59'da sona eren kampanyanın kazananları 13 Ocak 2020 saat 11: 00'de açıklanacak. Kazananlar, Posta'nın şanslı kullanıcıları tarafından açıklanacak. Kampanya ile 10 TL'nin üzerindeki her alışverişinizde garanti bonusu olarak 1.000 TL kazanmak için Opportunity kazanabilirsiniz. 1000 kişi ile sınırlı kampanyadan yararlanmak için teminatlı BBVA Classic ve Gold ve Platinum Ödül Kartlarından birine sahip olmanız gerekir. Kampanya kapsamında özel kart çekme hakkı aşağıdaki gibidir;

  • Money Bonus Classic kredi kartınızla satın aldığınız her 10 TL için 1
  • Money Bonus Gold 2 kredi kartınızla alışveriş yaparken
  • Money Bonus Platinum kredi kartınızla alışveriş yaptığınızda 3 para çekme hakkı elde edersiniz.

Kampanya sonunda kullanılan Ödül Kartından alınacak ödüller Bonus Üye İşyerlerinde kullanılabilecek olsa da, ödüllerinizi paraya çeviremeyeceğinizi ve mücevher alımlarınızda kullanamayacağınızı da unutmamakta fayda var. Garanti Bankası'nın Ödül Kartı sahiplerine sunduğu bu kampanyanın gelişmelerini takip etmek için https://www.bonus.com.tr/kampanyalar/cekilis-bonus-kampanyasi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

.

About the Author: Cibolerang

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *