Brawl Stars Bedava Brawl Pass Nasıl Alınır? – Brawl Pass Nedir?

Brawl Stars Bedava Brawl Pass Nasıl Alınır? – Brawl Pass Nedir?

Oyuna ilk başlayanların merakını uyandıran şeylerden biri de Brawl Stars.Oyuncular, ücretli elmas satın alarak veya günlük görevleri tamamlayarak Brawl Yıldızlarını alabilirler. Öyleyse Brawl Pass neden bu kadar cazip? Bu makalede Brawl Stars için kaydırma işlevi hakkında her şeyi açıkladık.

Brawl Pass nedir?

Brawl Pass, oyunun ek özelliklerinden biridir ve Diamonds'tan edinilebilir. Satın alınan Brawl Pass ile Brawl Pass ödüllerinin ve görevlerinin kilidini açabilirsiniz. Bir Brawl Pass satın alırken, bir Brawl Pass + 4 Katmana sahip olacaksınız.

Brawl Stars Brawl Pass ödülleri

Normal ücretsiz ödüllerden daha fazla ücretsiz hediye alırsınız. Bir Brawl Pass satın alırken kilidi açılacak ödülleri listeleyebiliriz.

 1. Özel kostümler
 2. Mega Kutu
 3. Büyük kutu
 4. Savaş Kutusu
 5. altın
 6. Rozet paketi
 7. Gerekli kapasite
 8. Özel karakter
 9. Efsanevi karakterler

Ücretsiz tartışma izni nasıl alınır

Bir sezonda yaklaşık 70 görev var. Bu görevleri tamamladığınızda oyun size ayrıca bedava elmas veriyor. Bu elmasları toplayarak Brawl Pass'ı ücretsiz olarak etkinleştirebilirsiniz.

Ücretsiz bir Brawl Pass almanın yolları arasında anketler de sunabiliriz. Anketleri doldurmak için uygulamalar ve web siteleri var. Bu sitelere üye olup anketlere katılarak para kazanabilir, kazandığınız paralar ile Brawl Pass'ı aktif hale getirebilirsiniz.

Brawl Pass için Ücretsiz İpuçları?

Oyunun orijinal versiyonunda böyle bir hile yok, Supercell'i aldatmamak için elinden geleni yapıyor. Bu nedenle aldatıcı apk veya modlar, mevcut oyun dışında tamamen farklı oyunlardır ve Supercell'in sunucularında yer almamaktadır.

Saç modelleri

 • 1 Brawl Pass nedir?
 • 2 Brawl Stars Brawl Pass Ödülleri
 • 3 ücretsiz kavga bileti nasıl alınır
 • Brawl Pass almak için 4 ücretsiz ipucu?

About the Author: Cibolerang

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *