Brawl Stars Bedava Karakter Alma – Brawl Stars Karakter Çıkarma Taktiği

Brawl Stars Bedava Karakter Alma – Brawl Stars Karakter Çıkarma Taktiği

Brawl Stars'ın karakter çıkarma taktikleri ve yöntemleri, artık istediğiniz herhangi bir karakteri çıkarabileceksiniz. Brawl Stars Efsanevi Karakter Kaldırma Tactics 2020'de denenmiş ve doğru yöntem sayesinde istediğiniz karakteri çıkarmak çok kolay olacak. Oyunu normal seyrinde oynarsanız, sırayla size verdiği karakterleri herkese verir. Ancak özel karakterler istiyorsanız, bu yöntem sizin için paha biçilmez olacaktır.

Brawl Stars ücretsiz bir karakter kazanıyor

Oyunda ücretsiz karakterler edinmek neredeyse herkesin hayalidir. Tabii ki, elmasların yüksek fiyatı nedeniyle bunu başarmak çok zordur.

Örneğin, bu sezon 169 Elmas karşılığında Brawl Pass'ı etkinleştirenlere şu karakterler verildi;

 1. Süper Korucu Deresi
 2. Tırmanmak
 3. Cerrah Misha Shovaly

Ücretsiz sürümde normal karakterler ve yükseltme noktaları verilmektedir.

Bea Tctics karakteri kaldırıldı.

oluyor
oluyor

Pia, oyundaki bir arı karakteridir ve silahı Büyük İğne'dir. Demir arı kovanı işlevi ile, bir uçak gibi seyahat eden ve dağılan arı sürüleri gönderir. Bu arılar düşmanlara vurmayı yavaşlatır. Aynı zamanda özerklik açısından uzun bir bağımsızlığa sahiptir.

Yeniden doldurma hızı çok hızlı ve bu karakterin menzili oldukça uzundur. Bu karakter oyunun sağladığı hediyelerden biridir ve ücretsizdir.

Nani çıkarma taktiği

Nani iniş taktikleri

Nani, oyundaki en güçlü karakterlerden biridir, hatta NANI bile Showdown modunda oynamak için en iyisidir. Kupa alırsanız bu karakter ile kupa kazanmak çok daha kolay olacaktır.

Saldırı türü: trigonometrik
Nani, farklı açılarda hareket eden üç hafif top ateşler ve bu toplar hedefe yaklaştıkça birleşir. Menzil açısından oldukça uzak mesafelerden atış yapabilen bu karakterin yeniden doldurma hızı normal.

Ek olarak, karakterin manuel olarak kontrol edilen bir Peep robotu vardır. Bu robotu düşmanlarınıza uzaktan göndererek büyük hasar verebilirsiniz.

Bu karakter, oyunu oynarken yaklaşık 5000 kupaya ulaştığınızda yeteneklidir.

Brawl Stars Carl Kod Özü

Savaşçı Karl

Ayrıca tek bir işlem yaparken CARL'ı daha sık kullanıyorum. Güç ve sağlık veren kutuları parçalamak çok daha fazlasını yapar. Karl'ın kolu biraz daha uzağa sıçrıyor, ancak önünde bir engel belirdiğinde daha hızlı geri geliyor. Yeniden doldurma hızı çok hızlı olan Karl Hortom, gücüyle düşmana büyük hasar veren bir karakter.

Bu karakter, oyunda 5.150 Kupaya ulaştığınızda ücretsiz olarak ödüllendiriliyor.

Brawl Stars 8 Bit Çıkarma 8 BIT Kurtarma Tactics

8 bit

En çok bilinenlerden biri olan 8-BIT, oyunun bazı modlarında da çok iş yapıyor.Oyunda 6000 kupa ile tanıtılan bu karakter, menzil anlamında çok uzun mesafelere ateş edebiliyor. İlk açıldığında, yükseltme olmadan 6 x 320 hasar verir.

Lazerler ateşlenir ve lazerler düşmana vurduğunda hasar verir. Orta aralıklıdır ve dar bir yayılıma sahiptir. Doldurma hızı normaldir.

Damage Booster: Haritaya bir kule yerleştirir. Bu kule, Etki Alanındaki Müttefik hasarını artırır.

Brawl Stars Emz

Emzik, düşmanlarını yok etmek için saçlarını püskürtür ve spreyden çıkana kadar onları yok etmeye devam eder. Süper saldırısıyla düşmanları yavaşlatır.

Korkunç Karizma: Emz, hızı yavaşlatan ve etraftaki düşmanlara hasar veren zehirli bir bulut oluşturabilir.

PIPER Brawl Stars karakteri

Oyunu oynayanlar, PIPER karakterinin ne kadar güçlü olduğunun farkına vardılar. Piper keskin nişancı atışları ne kadar uzaktaysa, o kadar fazla hasara neden olurlar. Harika bir özellik, yere birkaç bomba atması ve uzaklaşmasıdır.

Çok uzun bir mesafeden ateş ediyor, ancak yeniden yükleme hızı çok yavaş.

Bam

Pam nişan almadan ateş eder ve hedeflerini şarapnel ile vurma kabiliyetine sahiptir. Harika işi, hayatını ve takım arkadaşlarının hayatını uzatır. Uzaktan atış yapabilen PAM, yükleme hızı açısından da oldukça hızlı.

Frank Brawl, Extraction Tactics'i canlandırıyor

FRANK, oyunda karşılaşacağınız en kötü rakiptir. Neredeyse zamansız diyebilirsiniz. Düşmanlarına çekiciyle saldırır, şok dalgaları gönderir. Bir Süper Saldırı olarak, düşmanları sersemleten daha güçlü saldırılar sunun.

Frank'in çok çabuk dolan menzili normaldir.

Bebek

Bu, öncelikle benzersiz dövüş modunda karşılaştığınız karakterlerden biridir. Savaş kutularında çıkıyor. Menzil kısa olsa bile önemli hasara neden olur. Doldurma hızı çok hızlıdır. Bibi bir beysbol sopasına vurur. 3 isabetin tamamı doldurulduğunda, puan kartı dolmaya başlar. Çubuk dolduğunda, düşmanları bir vuruşla iter.

Mortis

Oyundaki en güçlü karakterlerden biridir. Doğru oyuncuyla, Mortis oyunu sizin lehinize çevirebilir. Mortis, her kürek vuruşunda ileri atlar. Süper kahraman saldırısında, düşmanlarına hasar vererek kendilerini iyileştiren bir sürü yarasa gönderir.

Yeniden doldurma hızı çok yavaş, ancak hasar çok yüksek. Yalnızca Savaş Sandıklarında mevcuttur.

Tara

Tarot kartıyla yapılan Triple Tara saldırısı düşmanları delip geçiyor. Doğaüstü saldırısı, yakındaki tüm düşmanları yutan ve onlara hasar veren bir kara deliktir. Tara'nın uzun menzilli şutlarının yeniden doldurma hızı düşüktür.

yeniden

Oyunda en az kullanılan karakterlerden biri ve nedenini de bilmiyoruz. Elgin lambanın içine sihirli bir duman topu atar. Duman topu hedefe çarptığında küçük parçalara ayrılır ve düşmana hasar verir.

Süper Saldırı olarak Sihirli El işlevini kullanarak GENE lambasından sihirli bir el çıkarır. El düşmanı yakalarsa, onu genin olduğu yere çekerler.

Maksimum çıkarma kodu

Max doğru kişiyse, oyunu kazandınız. Gizemli karakter Max, yardımcı kahramanlardan biridir. Sadece Battle Box'lardan satın alınabilen Max, oldukça hızlı. Düşmanlarınıza bir dizi lazer ateşleyin. İnan bana, sana aşık olmak istemezsin. İnsanüstü gücünü kullandığında, o ve takım arkadaşları hızlanır.

Bay B.

Adındaki P harfinden de görebileceğiniz gibi bu karakter bir penguendir. Bay P vahşice düşmanlarına çanta fırlatır. Kucak çantası tutucusu olan karakterimizin en büyük işi robot asistanları çağırmaktır. Elmas yakalama modu gibi pozlarda çok fazla iş yaptığını söylüyorum.

Bu sadece savaş kutularından çıkan bir karakter.

Germinat

Gizemli karakterlerden biri olan Sprout, yardımcı bir kahramandır. Kendine ait bir yüzü olmadığı için kağıda çizilmiş bir yüzü kafasına yapıştırıyor. Sprout, hayatı filizlendirmek için tasarlanmış bir robottur.

Sıçrayan tohum bombalarıyla dikkatsizce tohumları dağıtır ve bu tohumlar rakiplerine zarar verir. Bağımsızlığı normaldir ve yeniden doldurma hızı da normaldir. Savaş kutularından çıkan özel bir karakterdir.

toplantı

Brawwl Stars Spike taktikleri ve alt etme yolları en çok aradığım şeylerden ikisiydi. Spike Sniper, karakteri tanıyacak olursak efsanevi bir karakterdir. Düşmanlarına sokan kaktüs bombaları atarak zarar verirler. Harika fonksiyonları sayesinde düşmanları yavaşlatan ve onlara zarar veren kaktüs dikenleriyle dolu bir alan yaratır.

Uzun mesafelerde atış yapabilen efsanevi karakterin doldurma hızı düşük.

COLETTE Tactics'den Brawl Stars ücretsiz kurtarma

Bir süredir bekleyen renkli karakterlerden biridir. O bir dövüş karakteridir. Colette'in görmek isteyeceğiniz son karakter olduğunu söyleyebiliriz.

Colette, kimsenin vergilerden kaçamayacağını söyleyerek acımasız bir vergi yazarıdır ve düşmanlarından sağlık puanı toplar, ancak kendi yöntemiyle.

Uzun süre hasar% 35'in üzerindedir. Normal doldurma hızıyla karakterimizin hedeflerine verilen hasar 1000'dir.

Saç modelleri

 • 1 Ücretsiz Brawl Stars karakterini edinin
 • 2 B harfinin kaldırılması Taktikler
 • 3 nani – taktik – çıkarma
 • Brawl 4 Yıldızlı Karl Kod Teklifi
 • 5- Star Melee 8-bit Recovery 8-Bit Taktikler Tanıtımı
 • 6 Emz Brawl Yıldızı
 • 7 Brawl Stars PIPER karakteri
 • 8 bam
 • 9 Brawl Stars Frank Landing Tactics
 • 10 bebek
 • 11 Mortis
 • 12 anket
 • 13 Jane
 • 14 Maksimum eksi kodu
 • 15 MR. s
 • 16 Filiz
 • 17 çatal
 • 18 Brawl Stars Free, COLETTE Tactics aldı

About the Author: Cibolerang

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *