Brawl Stars Bedava Kostüm Nasıl Alınır?

Brawl Stars Bedava Kostüm Nasıl Alınır?

En dikkat çeken Brawl Stars oyuncularından biri de karakter kostümleri. Bu kostümler genellikle eğlenceli olduğundan, tüm oyuncular onları satın almak ister. Tabii kostümler de oyunda ödeniyor ve hemen hemen tüm karakterlere özel kostümler veriliyor. En popüler ve kullanılan karakterler için yapılmış özel kostümler. Oyunun mağaza bölümüne giriş yaparak bu kıyafetlere göz atabilirsiniz.

Brawl Stars kostümlerini ücretsiz olarak nasıl edinirim?

Oyunda ücretsiz kostüm almanın birkaç yolu var ve ilk yöntem biraz sabır gerektiriyor.

 1. Mevsimsel görevleri tamamlamak için yaklaşık 200 elmas kazanın. Bu elmasları harcamadan kurtarırsanız çıkacak yeni kıyafetler alabilirsiniz.
 2. Yöntem olarak, ücretsiz Google Play simgeleri sayfasına giriş yapın. Buradan ücretsiz kodlarla Android cihazınızda elmas satın alabilirsiniz.

Brawl Stars kostümleri hasarı etkiler mi? Karakteri güçlendiriyor mu?

Satın aldığınız kostümler sadece karakter için mevcut olsaydı, burcunu ve efektlerini değiştirirlerdi. Ortaya çıkan hasarda herhangi bir değişiklik yoktur. Yani yeni bir kostüm aldığınızda, karakteriniz asla daha güçlü ya da zayıf olmayacak.

Cosmic Max Brawl Yıldız Kostümü

Cosmic Max kostümü

Oyundaki en popüler karakterlerden biri de Max karakteridir. Bu karakter, düşmana verdiği hasar ve hız nedeniyle adeta korkusuz bir kahramandır. Yeni Cosmic Max kostümü biraz kabarık. Jewelry ve Max artık sadece 500 yerine 299 elmas olarak fiyatlandırılıyor.

Benny Bunny Kostüm

Bunny Benny

Penny Bunny kostümü, oyunda son zamanlarda karşılaştığımız Benny Kostümlerinden biridir.

Kıyafete dahil.

 1. Özel savaşçı modeli
 2. Özel kule modeli
 3. özel efektler

Fiyat 39 elmas.

El Primo – El Brown üniforma

Kahverengi üniforma

Bu kostüm artık hemen hemen herkes tarafından kullanılabilir. Büyük bir EL PRIMO kafası istiyorsanız, bu kıyafete sahip olabilirsiniz. Görünümü çok beğendiğimizi söyleyemeyiz ama beğeniler oldukça fazla.

Kıyafete dahil.

 1. Özel savaşçı modeli
 2. özel efektler
 3. Özel eğlence

Sally Nani kostümü

Sally Nani kostümü

Nani, oyunda birçok kişinin kullandığı karakterlerden biri ve bu karakter bire bir modunda daha kullanışlı. Efektler, kule ve animasyonlar Sally Nani olarak özelleştirilecek.

Denemek için mağazadaki dene düğmesine tıklamanız yeterli.

Çok tüplü takım

Çok tüplü takım

PIPER, benzersiz Showdown modunda ve Diamond Capture oyun modunda sıklıkla görünür. Piper bir keskin nişancı karakteridir ve düşman ne kadar uzaksa, o kadar çok hasar verir. Sezon boyunca aldığınız Elmas Hediyelerini ÜCRETSİZ Piper Choco Kıyafeti almak için kullanabilirsiniz.

Nita Panda kostümü

Nita Panda kostümü

Panda Nita kostümü, uzun süredir oyunda olan kostümlerden biridir. Bu kostümü satın alırken, hayvan modeliniz de panda olacak.

Maskot

Maskot

Darley'in karakteri, yeni başlayanların en sevdiği karakterlerden biridir. Bu karakter hem yüksek can hem de otomatik özel hareket yeniden yüklemesiyle +1 avantaj sunar. Yeni maskot kostümü 80 elmasa mal oluyor. Sezon boyunca alacağınız elmas hediyeler ile birlikte bu kostümü satın almanız mümkün.

Sandy Candy Maker Kostüm

Tatlıcı Sandy kostüm

Sandy uyuyan bir karakter gibi görünse de çok güçlü bir karakterdir. Özel yeteneği sayesinde, kendisi ve takım arkadaşlarının göremediği bir düşman çemberi oluşturur. Bu çembere yaklaşan düşmanları avlamak kolaydır. Candy Maker kıyafetinde El Primo'ya benzer bir şeker tutuyor. Fiyatı 80 elmas.

Plaj BROCK takım elbise

Plaj BROCK takım elbise

Çok az kullanımına rağmen, Brock'un ciddiye alınacak bir rakibe dönüşebilmesi oyunu iyi oynayan bir oyuncunun elinde. Bu karakter için kostümlü plaj kostümü 80 elmastır.

Emzirme öğrenci üniforması

Emzirme öğrenci üniforması

Mumya karakterimiz Emz'de en çok kullanılan 10 karakterden biridir. Bu karakteri elde etmek için 500 Yıldız Puanına ihtiyacınız var.

Kara Şövalye Jesse

Kara Şövalye Jesse

Muhtemelen en iyi kostümlerden biri Jesse Dark Knight kostümüydü. Zodyakın şekli ve tarzı bu kostümle değişiyor. 10.000 yıldız puanı ile alabileceğiniz bu kostüm diğer kıyafetlere göre biraz daha pahalıdır. Ancak yıldız derecelendirmesiyle elde edilebileceği için seçim sizindir.

Saç modelleri

 • 1 Brawl Stars kostümlerini ücretsiz nasıl edinirim?
 • 2 Brawl Stars'ın kostümleri hasarı etkiler mi? Karakteri güçlendiriyor mu?
 • Cony Max 3 Brawl Stars Kıyafetleri
 • 4 Kuruş Tavşan Kostümü
 • 5 El Primo – El Brown Kostüm
 • 6 kıyafet Sally Nani
 • 7 ÇOKLU BORU TAKIMI
 • 8 NITA PANDA MODA
 • 9 Maskot Modası
 • Sandy'nin şeker dükkanı için 10 kostüm
 • 11 BROCK plaj kıyafeti
 • 12 emziren öğrenci kıyafeti
 • 13 Jesse Kara Şövalye

About the Author: Cibolerang

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *