Brawl Stars Bedava Mega Kutu

Brawl Stars Bedava Mega Kutu

Brawl Stars şu anda dünyanın en çok oynanan mobil oyunlarından biridir. Bu oyunu oynamaya devam etmenin en önemli nedeni günlük görevler sunmasıdır. Oyuncular oyundan çıksalar bile, günlük görevler için giriş yapıyorlar. Görevleri tamamlarken doğmakta olan oyunda birkaç saat geçirirler.

Oyunun en önemli unsurlarından biri Kutu Brawl Mega Stars. Bildiğiniz gibi jumbo kutu veya büyük kutu ücretli olarak satın alınabilir. Bunun dışında büyük sandıkları bedavaya almak mümkün.

Brawl Stars Mega Box Satın Alın

Mega Kutu satın almak isteyenler önce Elmasları satın almalıdır. Yeterli elmasınız varsa, jumbo kutuları da satın alabilirsiniz. Bir Mega Kutu satın almak için oyuna giriş yapabilir, ardından mağazanın kaynaklar bölümüne giriş yapabilir ve 80 Elmas karşılığında alışveriş yapabilirsiniz.

Brawl Stars Free Mega Box nasıl edinilir?

Oyuna ilk giriş yaptığınız andan itibaren belirlenen görevleri yerine getiriyorsunuz. Görevi tamamladığınızda birçok ücretsiz hediye kazanacaksınız. Bu hediyeleri şu şekilde sıralayabiliriz. Rozetler, Elmaslar, Büyük Kutu, Mega Kutu, Altın ve Güçlü Yönler.

  1. Öncelikle kupa görevlerine bakın, kupa görevlerini gerçekleştirirseniz büyük sandık alabilirsiniz.
  2. Brawl Pass ödüllerini keşfedin. Brawl Pass görevlerini de yaparsanız, Mega Box kazanma şansınız olur.

Saç modelleri

  • 1 Brawl Stars Mega Box Satın Alın
  • 2 Brawl Stars Mega Box'a ücretsiz nasıl sahip olunur?

About the Author: Cibolerang

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *