Dijital Güvenlik Servisi Günlük 1 GB Kampanyası

Dijital Güvenlik Servisi Günlük 1 GB Kampanyası

Hem ön ödemeli hem de faturalı hat kullanan Turkcell aboneleri, kampanya kapsamında günde 1 GB bedava internet alabiliyor. Dijital güvenlik hizmeti sayesinde, kimlik avı ve dolandırıcılık gibi zararlı içerik barındıran güvenli olmayan web sitelerinde oturum açtığınızda sistem sizi otomatik olarak uyarır. Ayrıca e-postalarda ve sosyal medyada kullanılan adreslerle ilişkili şifrelerin tehlikeye girmesi durumunda otomatik olarak uyarı verir.

Turkcell dijital güvenlik nedir?

Turkcell Dijital Güvenlik hizmetine abone olmaya başladığınızda günlük 1 GB belirlenecek ve kimliğinizi belirledikten sonra kullanabileceksiniz. 1 GB hediyeniz, aylık yenileme döneminde otomatik olarak yenilenir. Şifre sızdırma hizmetini kullanmak için https://dgs.turkcell.com.tr/ adresinde e-posta adresinizi ayarlamanız gerekmektedir. Bu hizmetin ücreti 4,99 TL / aydır.

Servis, Turkcell hattınızdan mobil internette gezinirken sizi tüm cihazlarda korur.

Nasıl abone olurum?

Bu hizmeti Dijital Operatör uygulamasından veya GÜVENLİK yazıp 2200'e mesaj göndererek alabilirsiniz. Ayrıca Turkcell mağazalarından veya çağrı merkezimizden abone olabilirsiniz.

nasıl kullanılır?

Aboneliğinizi başlattığınızda dijital güvenlik hizmetini kullanmaya başlarsınız. Tehlikeli web sitelerinin cihazınıza bulaşmasına izin verilmez. Size virüslü siteler hakkında bir uyarı verir. Bu şekilde bilgileriniz korunur.

Saç modelleri

  • 1 Turkcell dijital güvenlik nedir?
  • 2 Nasıl abone olurum?
  • 3 Nasıl kullanılır?

About the Author: Cibolerang

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *