En İyi Laptop ve Notebook Soğutucu Öneri ve Tavsiyeler

En İyi Laptop ve Notebook Soğutucu Öneri ve Tavsiyeler

Dizüstü bilgisayar soğutucuları ve dizüstü bilgisayar soğutucuları Birçok bilgisayarda oluşan ısınma sorununu önlemek için kullanabileceğiniz dizüstü bilgisayar soğutucu modellerine detaylı bir şekilde göz atmaya çalıştık.

Özellikle uzun süre açılan ve oyun oynayan en iyi soğutucular dizüstü bilgisayarlar ve soğutucular dizüstü bilgisayarlar arasından seçim yaptığınızda, dizüstü bilgisayar soğutucularının en iyi eleştirmenlerini sizin için derledim. Bilgisayarınız çok sıcaksa dizüstü bilgisayar soğutma fanı önerilerimiz arasından seçim yapabilirsiniz.

Bu makalede, dizüstü bilgisayar soğutma fanı önerileri ve dizüstü bilgisayar soğutucusu önerileri hakkında bilgi bulabilirsiniz. Dizüstü bilgisayar soğutucu incelemelerimizi okuyarak da buna alışabilirsiniz.

Dizüstü bilgisayar soğutucusu çalışıyor mu

Laoptop fanının ve dizüstü bilgisayar soğutmasının çalışıp çalışmadığı, bilgisayar oyunları oynayanlar ve ısı nedeniyle bilgisayarları kapananlar için en ilgi çekici sorulardan biri. Sıcak ve sıcaktan kapalı bilgisayarlarda dizüstü bilgisayar soğutucusu kullanmak çok faydalıdır ve etkili sonuçlar verir.

Satın aldığınız laptop soğutucusu modelinin bilgisayar altında yeterli hava sirkülasyonu sağlaması çok önemlidir. Yeterli hava sirkülasyonu sağlayan dizüstü bilgisayar soğutucuları, bilgisayar sıcaklığının 10 dereceye kadar düşürülmesine yardımcı olur.

2021 dizüstü bilgisayar soğutucusu önerisi

Sizin için en sevdiğim soğutucu ve en iyi dizüstü bilgisayar için önerileri arayarak favori marka ve modelleri toplamaya çalıştım.

1-Dexim dizüstü bilgisayar fanı

Dizüstü bilgisayar soğutucusu önerisi

Dexim Notebook Cooler hakkında incelemeler

Zaten benzer bir soğutma sıvısı satın almıştım, ancak farklı bir markayla (kirlilik). Soğutma suyunu 2 yıldır 17 HP Pavilion ile kullanıyorum ve çok sevdiğim için tekrar satın almak istedim, ancak satışta değil. Bu ürünü gördüm ve almaya karar verdim. PUBG.2'de bilgisayar 70 dereceyi geçmiyor. 2 adet buton var. Kırılma durumunda iki USB bağlantı noktasına ek olarak. Farklı markalar aynı soğutuculara sahiptir ancak bu üründen daha pahalıdır ve bu kadar para ödemeniz gerekmez, kolayca alabilirsiniz.

Ürün serin, kasa sağlam, fanlar sessiz, 1 inçlik at kornası CPU sıcaklığını 68-70 dereceden 55 dereceye düşürüyor. 4 fanı olduğu için kasanın her parçası donuyor, farkı gerçekten hissedebiliyorsunuz.

2- Addison Rampage dizüstü bilgisayar soğutucusu

Dizüstü bilgisayarlar için daha soğuk modeller

Fan miktarı 4
USB bağlantısı İkinci
Yükseklik ayarı Tek adımda
Başka
Garanti süresi (ay) 24
Yabancı satışlar hayır
Ok sembolü HBV0000049ZRY

Addison Rampage AD-RC3 Laptop Soğutucu Tutucu 140mm 4 Adet; Bu soğutucu ile 12 ila 17 inç arasındaki herhangi bir dizüstü bilgisayarı kullanabilirsiniz. Ultra ince 140mm 4x fan ile maksimum soğutma sağlar. Ergonomik tasarımı ve şık tasarımı ile vazgeçilmez bir filtredir.

Addison Rampage AD-RC3 Laptop Soğutucu Tutucu 140mm 4 Adet; Soğutucu yüzeyinde bulunan dört büyük fan sayesinde maksimum soğutma performansı elde edilir. Cihazlarınızı ısıtmadan sorunsuzca kullanmanın keyfini çıkarın.

Addison Rampage AD-RC3 Laptop Soğutucu Tutucu 140mm 4 Adet; Onun dikkatle tasarlanmış ızgara maksimum soğutma ve yüksek performans sağlar. Sessiz ama güçlü taraftarlar rakiplerinden her zaman bir adım öndedir!

Addison Rampage AD-RC3 Laptop Soğutucu Tutucu 140mm 4 Adet; USB çoklayıcı sayesinde, başka bir cihaza veya ürüne bağlanmadan Rampage AD-RC3 Board ile 2 USB girişi elde edersiniz .

Addison Rampage Laptop Fan Cooler Kullanıcı Yorumları;

Artık yaz gelmeye başladı. Bilgisayarımızı biraz soğutalım dedim, bu ürünü aldım. Üründe 4 adet fan var, çok iyi şişiyor ve çok sessiz. Rampage, herhangi bir kalite sorunu yaratmayacak bir itibar üretti.

Geçmişte bilgisayarım dokunulamayacak kadar sıcaktı, şimdi kar gibi görünüyor. Oyunlarla ilgili sorunum düzeldi. En yüksek ayarda bile açmıyorum. Tek dezavantajı, LED'lerin iyi göründüğünü düşünmem ama ışığı sevmeyen bir insanım.

3-hadron 4 dizüstü bilgisayar soğutma fanı

Hadron dizüstü bilgisayar soğutma fanı

Fan miktarı 4
USB bağlantısı İkinci
Yükseklik ayarı çok aşamalı
Başka
Garanti süresi (ay) 24
Yabancı satışlar hayır
Ok sembolü HBV000009OG2R

Kullanıcı Yorumları Hadron 4 Fan Cooler Laptop Cooler;

Fiyatına göre piyasadaki en ideal soğutuculardan biridir. Fark yaratacak kadar havalı. Satın almadan önce biraz tereddüt ettim ama tatmin edici bir şekilde çalışıyor.

Ürünün mükemmel olduğunu söyleyemem ama fiyat / performans açısından değerlendirirseniz sorun değil. Dizüstü bilgisayar fanı çok ısınır, hatta ısınır ve kapanır. Şimdi 1,5 saattir kullanıyorum ve hala ısınmıyor. Açıkçası şimdi mutluyum.

4- MF ÜRÜN Dizüstü Soğutucusu

En iyi soğutucu modeller

Ekran boyutu aralığı 15 inç – 17 inç
Ekran boyutu 12 inç
Fan miktarı 6
Konut Plastik
renk siyah
USB bağlantısı İkinci
Uyumluluk benim Dünyam
Gerilim (V) 10 volt
Yükseklik ayarı çok aşamalı
Başka
Garanti süresi (ay) 24
Yabancı satışlar hayır
Ok sembolü HBV00000SEYW1

MF Product Strike 0198 Gaming Notebook Cooler, modern tasarımı ve 6 LED fanıyla dizüstü bilgisayar soğutmasını destekler.

Metal ve alüminyum tasarıma sahip bu dizüstü oyun bilgisayarı soğutucusu ile oyun oynarken bilgisayarın ısınması sorunu ortadan kalkar! İki USB bağlantı noktası, 6 LED fan ve yüksekliği ayarlanabilir siyah bir dizüstü bilgisayar soğutucusu, rahat ve kullanışlı kullanım sağlar. 15,6 inçe kadar ekranı destekleyen bu dizüstü bilgisayar soğutucusunu, hafifliği sayesinde her yere rahatlıkla taşıyabilirsiniz.

Bu ergonomik dizüstü soğutucunun metal ve alüminyum yapısı, biriken ısıyı dağıtmaya ve bilgisayar sıcaklığını düşürmeye yardımcı olur. Maks. 15,6 inç ekranı destekler.

Soğutucu, iki seviyeli yükseklik ayarı ile ergonomik bir çalışma yapısına sahiptir. Uzun oyunlara ara vermeye zorlamadan, elinizi ve bileğinizi zorlamadan hareket etmenizi sağlar. Fan soğutma seviyesi, LED ışıkları ve 6 fanı olan dizüstü bilgisayar soğutucusu için ayarlanabilir.

5 set oyun dizüstü bilgisayarı soğutma fanı

En iyi soğutucu modeller

Classone oyuncuları için özel olarak tasarlanmış, 6 fanlı ve oyuna eklenecek kırmızı LED aydınlatmalı dahili bir soğutucu.

Yüksekliğini 4 kademeye ayarlayarak oyunları dilediğiniz açıdan kontrol edebilir, sağlıklı ve rahat kullanım avantajı ile oyunların keyfini çıkarmaya devam edeceksiniz.

Sol ve sağ hareketli ayakları sayesinde farklı inç dizüstü bilgisayarlarla uyumludur. Ayaklara yerleştirilen yumuşak pedler sayesinde cihazınızın kaymasını engeller.

CLASSONE G6 Gaming Laptop Cooler Kullanıcı İncelemeleri

Ürün her şeyden önce beklediğim gibi değil, görsellerin aksine kemerler demir değil çirkin bir plastik ve ayrıca alt ve üst seviyenin 3 kademesi ve daha fazla kademesi yükseklik ayarı dışında hemen hemen aynı, çok yüksek çok işe yaramaz, yine sadece 1-2 dediğimde – 3 tane kaldı, övünmeye de stokta 1 deniyordu, bir satın alma yaptım ve birkaç saat sonra hisse senedi 3 oldu.

6-Preo My Cooler Mcl02 Dizüstü Bilgisayar Soğutucusu

Preo My Cooler dizüstü bilgisayar soğutucusu

dizayn
Aydınlatma rengi mavi
Ürün rengi siyah
Teknik detaylar
Ürün rengi siyah
Özellikleri
Ürün rengi siyah

Boyutlar: 382 * 262 * 24mm

Ağırlık: 793g

Fan boyutu: 140 * 140 * 15mm (2 fan)

Fan Hızı: 1200 RPM + -% 10 RPM

Ses seviyesi: 21,5 – 26,5 dB

Gerilim: 5VDC

Güç tüketimi: 1.3-2.0W

Akım: 0.8A

Güç: 4.5-5V

Preo My Cooler Notebook Cooler Kullanıcı Yorumları

Hemen hemen tüm dizüstü bilgisayarlar için kullanılması gereken bir ürün olduğunu söyleyebilirim, sadece soğutma işlemi için değil göz mesafesini ayarlamak için de çok önemli, soğutma sisteminin daha iyi olduğunu söyleyebilirim çünkü çift fan var, bilgisayar aşırı ısınmıyor, kekemelik ya da yavaşlama gibi sorunlara neden olmuyor diyebilirim. Aynı zamanda rahat. Bir site sağlar.

Renk olarak beğeniyorum ama tercih etmemin asıl sebebi soğutma sürecini daha konforlu hale getiren yaklaşık 2 tane olması ve bilgisayar ısınmadığı için yavaşlama olmamasıydı.Arkadaki destek sayesinde gözlerimi kolayca hizalayıp daha sağlıklı kullanabildim ve hiç problem yaşamadım.

Dizüstü Soğutucu 7-FRISBY FNC-35ST

En iyi dizüstü bilgisayar soğutucuları

Dizüstü bilgisayarların uzun süreli kullanımı sırasında aşırı ısınma meydana gelir ve bu sıcaklık artışı işlemcinin aşırı ısınmasına ve dolayısıyla sistemi yavaşlatmasına neden olabilir. Frisby FNC-35ST dizüstü bilgisayar soğutucusu, bu tür sorunları önlemek için özel olarak tasarlanmıştır.

Sağlam mühendislik yapısı sayesinde dizüstü bilgisayar kullanıcıları için 5 farklı yükseklik ayarı sunar. Boyun ve bilek ağrısını hafifletir.

ürün özellikleri:
• 14 cm LED fan ile sessiz ve konforlu hava akışı sağlar.
Dizüstü bilgisayarın sıcaklığını önemli ölçüde düşürür.
• 10 – 17 inç dizüstü bilgisayarlar için uygundur.
• Geniş ekranlı dizüstü bilgisayarları destekler.
• Tek bağlantı noktalı USB hub, kullanıcıya fayda sağlar.
Rahat tasarım.
• Açma ve kapama düğmesi vardır.
USB bağlantı noktaları tarafından desteklenmektedir.

FRISBY FNC-35ST Laptop Cooler Kullanıcı İncelemeleri

Ürünü bir haftadır kullanıyorum ve bundan memnunum, bir tıklama sesi var, ana fan şu ki, onu asla durdurmuyorum çünkü tamamen ihtiyacı görüyor.

Bilgisayarımı dış ekrana uyacak şekilde yükselten bir stand ararken bu ürünü sessiz bir fan ile gördüm ve uygun fiyat olunca stand yerine soğutucu seçtim ki yaptım. Bunu yapmaktan mutluyum Çok kullanışlıdır ve fan çok sessiz çalışır. Güçlü bir soğutucuya ihtiyacınız olduğunu tavsiye etmem, ancak hem stand hem de biraz havalı olmasını istiyorsanız bu tam size göre. Şiddetle tavsiye ederim.

Dizüstü bilgisayar ve dizüstü bilgisayar hayranlarının fiyatları 2021

Oyuncuların 2021'de en sevdiği dizüstü bilgisayar soğutma fanı fiyatları, kaliteye ve sessiz çalışmaya göre değişiyor. Orta sınıf soğutucunun çöküş fiyatı 60 TL'den başlarken, en iyi ve sessiz hayranlar için fiyat 300 TL'ye kadar çıkıyor.

Bir dizüstü bilgisayar soğutucusu satın alırken dikkat edilmesi gerekenler

Bir laptop ve laptop soğutucusu alırken kesinlikle dikkat etmeniz gereken bazı özel noktalar var.

Soğutucu boyutu Genel olarak 15 inç laptop soğutucu modelleri üretilir ve eğer bilgisayarınız büyükse ona göre seçim yapmalısınız.

Fan Dönüş Hızı Dönüş hızı ne kadar yüksekse o kadar iyidir. Ancak dönüş hızının ayarlanması önemlidir. Gece oyun oynarken kimse ses istemez.

Bir dönüştürücü kullanılmalıdır ; Bazı soğutucular, soğutma için dizüstü bilgisayar tarafından çalıştırılır. Ancak bu, bilgisayarınızın daha hızlı çalışmasına neden olabilir. Mümkünse, bir soğutucu adaptör ile kullanılmalıdır.

Fan konumu Dizüstü ve dizüstü bilgisayarlarda, grafik kartı ve işlemci, sıcaklığın yükseldiği yerlerdir. Bu nedenle soğutma fanları bunlara yakın olmalıdır.

Kullanılan Malzemeler : Kullanılan malzeme plastik ise en iyisi uzak durmaktır. Metal veya alüminyum kutu olanları seçin.

Ses Seviyesi Bazı soğutucu modellerden çok fazla ses çıkardığında, bu oldukça can sıkıcıdır. Herhangi bir ses sorunu yaşamak istemiyorsanız, lütfen kullanıcı yorumlarını okuyun.

Dizüstü bilgisayar soğutucusu bilgisayara zarar verir mi?

Bir dizüstü bilgisayar soğutucusunun bilgisayara zarar verip vermeyeceği sorusuna cevap vermek için, USB'den bağlanan soğutucular bilgisayarın daha fazla işlem gördükçe aşırı ısınmasına neden oluyor. USB'ye bağlı bir soğutucu satın almak yerine kesinlikle bir adaptöre bağlanan modelleri seçin.

Dizüstü bilgisayar soğutucusu kullanıcı incelemeleri

En sevdiğiniz soğutucu modelini seçmeye çalıştınız. Dizüstü bilgisayar soğutucu örnekleri ve bu şablonları kullananlardan yorumlar ekleyerek fikir edinmenize yardımcı oldum.

Hey, bu yazıda size dizüstü ve dizüstü bilgisayarlar için en iyi soğutucular hakkında biraz bilgi vermeye çalıştım. Öyleyse yazın, hangi laptop soğutucu fan modellerini beğendiğinizi ve kullandığınızı yorumlar kısmına yazarak bizimle paylaşabilirsiniz.

About the Author: Cibolerang

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *