Gençler için Turkcell GNÇ Çatlat Bedava internet

Gençler için Turkcell GNÇ Çatlat Bedava internet

Sadece gençlerin yararlanabileceği kampanya sayesinde birçok fırsata sahip olacaksınız. “Turkcell GNÇ Çatlat bedava internet” kampanyasına katılarak ek bir maliyet ödemeden internet hediyesi kazanmak çok kolay. Bu kampanyaya belirtilen paketlerden birinde yer alan ve kampanya şartlarına uygun Turkcell GNÇ aboneleri katılabilecek.

Turkcell internetfree, campapnya'da kazanmak için katılacaksınız; Yenilenen GNÇ mobil uygulamasını telefonunuza indirerek bolluk dünyasına katılın. Hediye yumurtanızı haftada iki kez kırın ve hemen ücretsiz hediyeler kazanmaya başlayın. Diğer benzer kampanyaları görmek için Turkcell'in ücretsiz internet sayfasında kampanyaları izleyebilirsiniz.

Turkcell GNÇ Crack Hediye Paketi Kampanyası

GNÇ Uygulaması, 26 yaşın altındaki Turkcell gençlerine fayda ve fırsatlar sunarak iletişim kuran ve teşvik eden dijital bir mobil uygulamadır. Ayrıntılı bilgi ve uygulama kurulumu için Google Play veya App Store'a bakabilirsiniz. Turkcell ön ödemeli ve faturalı aboneleri bu kampanyadan pek çok ücretsiz hediye kazanıyor.

GNÇ Çatlat kampanyası nasıl oluşturulur?

Turkcell Gnc crack kampanyası nasıl gidiyor? Sorunun cevabını detaylı olarak yazdık.

Kampanyadan hemen yararlanmak istiyorsanız, GNÇ uygulamasını telefonunuza ücretsiz olarak indirmeniz ve ardından “CRACK ” menüsüne erişmeniz gerekmektedir. İlk girişte belirecek olan iki yumurtayı kırıp hediyeyi kazanabileceğiniz iki günü seçebilirsiniz. Seçtiğiniz hediye günlerinde hediyenizi tekrar kazanmak için “CRACK” yazın. Her saat çevrimiçi olarak ücretsiz hediye alma hakkınız, yumurtalarınız kırılır kırılmaz size ulaştırılacak olan SMS ile başlar. 1 GB İnternet planı – 1 TL için SMS bildirimini kabul ettikten sonra aktif hale gelir ve 24 saat boyunca geçerli olacaktır. Kampanyadan yararlanmak isteyen aboneler, uygulamayı kullandıkları cihazda GNÇ'ye konumlandırma izni vermelidir.

Turkcell GNÇ Çatlat Ücretsiz Kalan kullanım hakları için internet talebi

Turkcell Gnc kampanyasına katılarak internet kazanırsanız ve kalan kullanımınızı kontrol etmek isterseniz, Dijital Operatör uygulamasından dilediğiniz zaman hızlıca kontrol edebilirsiniz. Ücretsiz hediyelerinizin% 80 ve% 100 kullanımına ilişkin bilgilendirici mesajlar hatta gönderilecektir.

Turkcell kampanyaları hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız sayfa bildirimlerini kabul edin. Bu şekilde, burada paylaşılan içeriğin çoğunu ilk öğrenen siz olursunuz. Unutmayın, kampanyalardan elde edeceğiniz kullanım hakları sadece ülke içinde geçerlidir.

Turkcell Young Crac kampanyasından kimler yararlanabilir?

GNÇ uygulamasını IOS ve Android işletim sistemli akıllı telefonlarına yükleyen Turkcell ile 26 yaş altı aktif, sesli ve data müşterisi olan tüm tek, ön ödemeli ve ön ödemeli kart müşterileri GNÇ ÇATLAT kampanyasından yararlanabilmektedir. Hediye İnternet Kap.

Gnc aboneleri bu kampanyaya katılabilir ve hemen hemen her hafta ücretsiz internet bağlantısından yararlanabilirler.

Saç modelleri

  • 1 Turkcell GNÇ Crack Hediye Paketi Kampanyası
  • 2 GNÇ Çatlat kampanyası nasıl alınır?
  • 3 Turkcell GNÇ Çatlat Kalan kullanım hakları için ücretsiz internet talebi
  • 4 Turkcell Genç Çatlat kampanyasından kimler yararlanabilir?

About the Author: Cibolerang

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *