Gençler ve Öğrenciler için Vodafone Bol internetli Tarifeler

Gençler ve Öğrenciler için Vodafone Bol internetli Tarifeler

Saç modelleri

  • 1 Vodafone FreeZone Paketleri
  • Bol İnternet ile Ön Ödemeli 2 Vodafone Fiyatlar
  • 3 Bunu nasıl yapmalı?

Sadece gençlere özel bol internete sahip Vodafone'dan Trifeler. Bu Tareler ile çok fazla internet kullanabilirsiniz. Fiyat açısından Tarifeleri Serbest Bölge diğer paketlere göre daha uygundur. Vodafone ile sadece internet erişimi olan gençler için. Bu oranlardan yararlanmak için belirli bir yaş grubunda olmanız gerekmektedir. Ayrıca bir kullanıcı seçip bu paketten yararlanmak da mümkündür.

Ücretsiz İnternet Vodafone 2020

Abonelerin hatlarını kullanmak için farklı hedefleri olabilir. Günümüzde gençler özellikle internet uygulamalarından mesajlaşma ve sosyal medya için telefonu kullanıyor. Bu nedenle internet payı yüksek olan tarifeden satın almak en iyisidir. Özel fiyatlarla satın alınan yüksek paylaşımlı internet planları bile bazen çok kısa sürede sona erebilir. Aslında gençler her anını sosyal ağlarda paylaşıyor ve sosyal ağlardaki paylaşımlarını her dakika takip ediyor. Mobil operatörler, müşterilerini memnun etmek için çeşitli kampanyalar yürütmektedir. Gençler ve sosyal medya meraklıları için en güzel kampanyalardan biri de internet paylaşımında tıkanmadan sosyal medyanın kullanımına imkan veren paketlerdir.

Vodafone Serbest Bölge paketleri

İnternet kotası kullanmadan sınırsız beğenme, yorum yapma veya paylaşma imkanı vardır. Bir aylık kullanımın ardından telefon verilerini sıfırlayan ve sosyal medyayı çok yüksek bulanlar için bu kampanya harika bir şey. Kampanyadan yararlanmak için fiyata ek olarak küçük bir miktar da ödemeniz gerekiyor. Ödenen az miktardaki olması nedeniyle Facebook, Instagram, Linked ve Youtube gibi kanallar sınırsız olarak kullanılabilir. Kullanım İnternet payında herhangi bir azalmaya yol açmaz.

Vodafone, Çok Sayıda İnternet ile Ön Ödemeli Fiyatlar

Çok çok güzel 14 İnternet 14 GB (7 GB seçtiğiniz pakette geçerlidir) 750 dakika konuşma ve 250 SMS ve WhatsApp sınırsız 43 TL.
10- Saçma güzellik İnternet 10 GB (5 GB seçtiğiniz paket için geçerlidir) 750 dakika konuşma ve 250 SMS ve Whatsapp sınırsız 35 TL.
Oldukça Aptal 8+ İnternet 8 GB (4 GB seçtiğiniz paket için geçerlidir) 750 dakika konuşma ve 250 SMS ve WhatsApp sınırsız 28 TL.
Oldukça Aptal 4+ 4GB internet (seçtiğiniz 2GB paket için geçerlidir), 750 dakika konuşma, 250 SMS ve sınırsız Whatsapp 22TL.

26 yaş ve altı Vodafone aboneleri bu orandan faydalanabilir.

Nasıl yapıldı?

Doğru yaş grubundaysanız Freezone'a kaydolun. Daha sonra Yantım uygulamasından veya müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek bu paketlerden herhangi birine geçiş yapabilirsiniz.

Devam eden kampanyalardan haberdar olmak için sayfa bildirimlerini kabul edin.

About the Author: Cibolerang

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *