Herkesin Katıldığı Vodafone Devreden Uyumlu 6 Fırsat

Herkesin Katıldığı Vodafone Devreden Uyumlu 6 Fırsat

Saç modelleri

  • 1 sedanlarla uyumlu 6 tarife fırsatı
  • 2 Vodafone Develi ile uyumludur 6 Fırsatları görüntüleyin Nasıl?

Hemen hemen herkesin paylaştığı Vodafone Devreden 6 FırsatTariff ile uyumludur. Birçok Vodafone abonesi, ön ödemeli paketten faturalıya geçiş yapmak için bu paketi özel bir tarifeden seçti. Faturalı hatta geçerek veya kontörlü hat kullanarak puan biriktirmek istemeyenler, bu fiyata faturalı hatlardan yararlanıyorlar.

Uyumlu tarihlerde geçerli olan Red, FreeZone ücretsiz teklifler ve indirimler için Vodafone'un ücretsiz çevrimiçi listesini ziyaret edebilirsiniz.

Ön ödemeli karttan faturalıya geçiş yapan aboneler için ilk 3 ay ücretsiz geri dönüş yapabilirsiniz. İade işlemini 90 gün içerisinde tamamlamanız gerekmektedir aksi takdirde cayma ücreti kampanyasından yararlanamazsınız.

Uyumlu gönderici 6 tarifesi opportunity

Fiyat, tek faturalı aboneler için geçerlidir. Uyumlu tarife 6 Fırsat'ı kullanan aboneler, her yerde 750 dakika arama yapma ve her aileye 250 SMS veya multimedya mesajı gönderme ve 6 GB mobil internet avantajlarından aylık abonelik olmadan 54 TL'ye yararlanma hakkına sahiptir. Müşterilerimiz ön ödemeli Vodafone'dan faturalı tarifeye geçerek abone olabilirler.

Tarife aboneleri Özet yazıp tarife dahil internet sona, ev interneti kullanmanın maliyeti 57 kron 100 KB başına olacağı durumunda 7000 göndererek kendi hesap bakiyelerini öğrenebilirsiniz, ve internet kullanım dönemidir 32 KB.

Vodafone Develi ile nasıl uyumlu hale getirilir 6 Paket Şansı?

  • Tarifeye yeni bir hat satın alarak veya internet üzerinden aktararak erişebilirsiniz.
  • Ön ödemeli hattan faturalı hatta geçiş yaparak da bu pakete erişebilirsiniz.
  • Mobil merkezden bir paket satın almak veya bu pakete yükseltme yapmak için Vodafone Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Müşteri tarifesi kapsamındaki yerel arama haklarının sona ermesinden sonra, fazlalık görüşme planı kapsamında aboneye 250 DKK eklenir ve vergi tahsil edilir. 250DK tamamlandığında, Avantajlı Konuşma Fazlası paketinin bir parçası olarak 250DK daha yüklenir ve faturalandırılır. Sınır yoktur, kullanım devam ettiği sürece 250DK'nın her kullanımı Avantaj Konuşma Fazlası planının bir parçası olarak faturalandırılır ve fatura dönem sonuna kadar kullanılmaya devam edilebilir.

Haberleri takip etmek için sayfa bildirimlerini kabul edin.

About the Author: Cibolerang

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *