Human Fall Flat Bedava indir – Ücretsiz Nasıl indirilir? (Android – ios)

Human Fall Flat Bedava indir – Ücretsiz Nasıl indirilir? (Android – ios)

Human Fall Flat, PC'nin piyasaya sürülmesinden sonra mobil olarak oynanabilir hale geldi. Ancak oyun ücretsiz olarak indirilemez. Human: Fall Flat'i ücretsiz nasıl indirebilirim, Human: Fall Flat'i ücretsiz olarak, Android Telefonlar ve iPhone için nasıl yaratılacağını merak edenleri araştırdık.

Oyun çok pahalı olduğu için oyuncular bu oyunu ücretsiz olarak indirmeyi dört gözle bekliyorlar. Ayrıca sizin için bununla ilgili biraz araştırma yaptık. Human: Fall Flat Free'nin nasıl indirileceğiyle ilgili ayrıntılar makalenin geri kalanında bulunabilir.

Human Fall ücretsiz apk var mı?

İnsan yemeği

Araştırmayı yaptığımda, Human Fall Flat Free apk'nın olup olmadığını görmek için birkaç web sitesini ziyaret ettim. Fark etmiş olabileceğiniz kadarıyla, ücretsiz uygulamalar mevcuttur, ancak bu APK dosyaları mevcut oyunun dışındaki bir sunucuya yerleştirilebilir.

Çünkü oyunun yaratıcısı, yaklaşık 40 TL'ye satılan bir oyundan vazgeçmemek için elinden geleni yapıyor. Sonuç olarak, bu oyundan parasal gelir elde ederler ve bu gelirin geri çekilmesine izin vermezler.

Ücretsiz çevrimiçi Human Fall Flat oynayın

Google Play ve App Store'da satılan oyun ücretsiz olarak çevrimiçi oynanamaz. Bazı sayfalarda apk indirme dosyaları bulunsa da bu dosyaların ne kadar güvenli olduğu bilinmemektedir.

Telefonunuza yüklediğiniz APK dosyaları bilgilerinizi çalabilir veya cihazınıza zarar verebilir.

PC'de Human Fall Flat Nasıl İndirilir

İnsan düz düşer

Mobil platformların yanı sıra oyunu bilgisayarınıza da indirebilirsiniz. Bluestacks veya Nox gibi uygulamalar, PC'de Human Fall düz oyununu oynamak için kullanılabilir.

Ayrıca belirtildiği gibi, internette buradan indirilebilecek bazı indirme dosyaları var, ancak güvenlikleri hakkında hiçbir bilgimiz yok.

İnsan düşüşü düz Kaç GB

Oyunun mobil cihazınızda kapladığı alan 500MB yani oyunu satın almadan önce 500MB alan mevcut olmalıdır.Yeni nesil akıllı cihazlar oyunun kilidini sorunsuzca açacaktır.

Boyut, Android ve iOS cihazlar için hemen hemen aynıdır.

Sabit insan düşüş oranı kaç Türk lirası?

Yapım şirketi 505 Games (US), Inc. İki platform için teklif ettiği fiyat farklı. Oyunun fiyatını merak edenler için androic ve ios fiyatlarını aşağıda paylaştık.

  • Ios: 34.99 TL
  • Android: 41,99 TL

Human Fall Flat'i ücretsiz nasıl indirebilirim?

Oyunu ücretsiz indirmek için ücretsiz google oyun kodlarını kullanabilirsiniz. Yayıncılar ve bazı oyun şirketleri Google Play Cüzdan kod kampanyaları oluşturur. Bu Google Play Cüzdan Kodlarını da sizin için topladık.

Cüzdan kodlarını bulmak için Google Play Cüzdan Kodları sayfasına bakabilirsiniz.

Saç modelleri

  • 1 Herhangi bir ücretsiz APK Human Fall var mı?
  • 2 Human Fall Flat'i ücretsiz çevrimiçi oynayın
  • 3 Human Fall Flat'i PC'ye Nasıl İndirebilirim?
  • 4 İnsan Düz Düşüşü Kaç GB
  • 5 Sabit insan düşüş oranı Kaç Türk Lirası?
  • 6 Human Fall Flat'i ücretsiz nasıl indirebilirim?

About the Author: Cibolerang

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *