İlk Ay Hediye Vodafone Süper Kolay Paket 25 – 25 GB internet

İlk Ay Hediye Vodafone Süper Kolay Paket 25 – 25 GB internet

Hat aktararak veya yeni hat satın alarak gelenler için ilk ay ücretsiz sunulan Süper Kolay pakete 25 GB'lık internet paketi dahildir. Bahsettiğimiz gibi fiyat ön ödemeli aboneler için özel bir fiyattır. Vodafone'dan ve hatta yeni gelenlerden. Bu fiyat, ilk aydan yeni gelenler için ücretsizdir. Daha sonra almak isterseniz 30 TL'ye satın alabilirsiniz. Bu tarifeyi değerlendirmek zorunda kalsaydık şu anda Vodafone'un en iyi paketi diyebiliriz. Vodafone Süper Kolay 25 paketi 25 GB data, 750 dakika ve 250 SMS içermektedir.

2020 yılından itibaren Vodafone, fiyatlandırma açısından Kolay Paketlere geçiş yaptı. Bu paketler diğer fiyatlardan çok farklıdır. Örneğin Kolay planları normal ön ödemeli tarifelerde olduğu gibi 30 gün değil 28 gün geçerlidir.

Vodafone'dan Süper Kolay Paket 25 ön ödemeli tarifesi nasıl hesaplanır?

Yanim uygulamasından, Vodafone Mobil Merkezlerden veya vodafone.com.tr üzerinden banka / kredi kartınız ile ödeyerek bu bedeli satın alabilirsiniz.

Paketi satın alırken size bildirim mesajı gönderilir gönderilmez kullanabilirsiniz. Tarifeler 28 gün geçerlidir ve kullanılmayan haklar bu sürenin sonunda iptal edilecektir.

25'li Süper Kolay Vodafone Paketi

Youtube veya sosyal medya uygulamalarını çok kullanıyorsanız. Hattınıza ayda 10 kez üst üste 25 Super Easy Paket bileti indirebilirsiniz.

Tarife içeriği:

750 Adet Yönlü Konuşma Dakikası, 250 SMS Ve 25 GB İnternet Paketi 28 Gün Ve 30 TL Geçerlidir.

Nasıl iptal edilir?

Tarife geçerlilik süresinin sonunda otomatik olarak silinir. Tarifeyi iptal etmenin SMS mesajı veya başka bir yolu yoktur.

Paketi ödeyerek satın alırsınız ve 28 gün sonra otomatik olarak silinir.

Saç modelleri

  • 1 Vodafone'dan Süper Kolay ön ödemeli paket 25 Nasıl planlıyorsunuz?
  • İki adet Vodafone Süper Kolay Paket 25'li paket
    • 2.1 Nasıl iptal edilir?

About the Author: Cibolerang

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *