İnstagram Akış Yenilenemedi Sorunu ve Çözümü

İnstagram Akış Yenilenemedi Sorunu ve Çözümü

Instagram'ı güncellemez Feed hatası neredeyse birçok kişinin yaptığı hatalardan biridir. Instagram tarafından yapılan bazı güncellemelerle Instagram akışını yenileme sorunu oluşmaya başladı. Instagram beslemenizin güncellenmemesi veya güncellenmemesi durumunda yapmanız gereken bazı önerilen çözümleri sizinle paylaşmak istiyorum.

O Instagram feed yenilenmediği veya Instagram özet güncellenen değilseniz, bu sorunun genellikle ana sayfasını güncellemek yok çünkü oluşur ve bu hata nedense alınır.

Hata beslemede güncellenmediğinden, birçok kullanıcı Instagram'daki en son yayınları görmemeleri için sayfayı yenilediklerinde aynı Instagram güncellenmedi hata mesajını görürler. Bizim hatayı baştan yaratacak Bu yayına Kişisel instagram yem, instagram beslemek ve ayrıntılı çözümleri anlatmaya çalışacağım nedeniyle yenilenir edilmemiştir.

Instagram beslemesinin güncellenmemesi bir hataya neden oluyor

Instagram'ın beslemeyi güncellememesinin ana nedenlerinden biri, son hata güncellemelerinde meydana gelmesidir. Genellikle dünyadaki birçok insanın karşılaştığı yayın güncelleme hatası, Facebook ve Instagram hesapları birbirine bağlıysa daha belirgindir.

Feed'de yeni paylaşılan fotoğrafların getirilmemesi ve yeni gönderilerin güncellenmesinin nedenleri Instagram tarafından resmi olarak duyurulmamış olsa da nedenleri şunlardır:

Yetersiz veya yetersiz internet bağlantısı

İnternet eksikliği veya zayıf internet bağlantısı, güncelleme akışına neden olabilir. İnternet bağlantınız varken gerekli verileri alarak sizlere en son ve en son gönderileri sağlayan Instagram, mobil veriniz veya wifi açık olmadığında akışın tekrarlanmasını engeller.

Instagram sorunları

Instagram tarafından yapılan bazı son güncellemeler bu soruna neden oldu. Uygulamayı kullananlar Instagram'ı kaldırıp yeniden yüklemek için bir çözüm olabilir.

Telefon önbelleğini temizle

Bu, cep telefonu arama geçmişinizi ve çerezlerinizi silmenin etkili bir yolu olabilir. Telefonda kullandığınız arama motoru ayarlarındaki geçmişi ve çerezleri silmek hatanın kaybolmasına neden olabilir. DNS ile ilgili sorunlardan da kaynaklanıyor olabilir.

Instagram'ın beslemenin yenilenmediğini söylediği bir sorununuz varsa , yukarıdaki çözümleri deneyerek sorunu çözebilirsiniz.

Instagram beslemesi, hatayı çözemiyor

Instagram beslemesi yenilenmezse ne yapmanız gerektiğini sizlerle paylaşmak istiyorum, hata ortadan kalkıyor. Instagram feed güncelleme hatası için çözüm önerileri;

  • Mobil veriyi kapatın ve WiFi üzerinden bağlanmayı deneyin. Ayrıca, 8.8.8.8 ve 8.8.4.4 DNS Parametrelerini ayarlayarak tekrar deneyebilirsiniz.
  • Telefonu kaldırarak Instagram uygulamasını tekrar yüklemeyi deneyebilirsiniz.
  • Uygulamayı telefondan kaldırmayı ve telefonun fabrika ayarlarını geri yüklemeyi deneyebilirsiniz.

Sorun Instagram sunucularından kaynaklanıyorsa, sorun aynı şekilde devam edeceği için hiçbir şey yapmanız gerekmez.

Android Feed Güncelleme Hatasını Çözme

Samsung ve Android telefon kullanıcıları, eski Feed hatası alırlarsa bunu yapmalıdır;

  • Ayarlar> Kablosuz> Bir Wifi bağlantısına bağladığınız> Bass up pencereniz uzun süre açılıyor> Ağ Değiştir> Gelişmiş seçenekleri göster> IP ayarlarınız Statik topoloji> 8.8.8.8 yerine 1 8.8.8.8 DNS 2 yerine DNS. 4.4 Edeniz Kayıtlarının Transkriptleri.

Ayrıca Instagram uygulamasını telefondan kaldırıp yüklemek de çözümlerin bir parçasıdır.

Instagram beslemesi güncellenmedi

IOS Akışı Güncelleme Hatası Çözüm

IPhones, kalıcı güncelleme hatası alanlar için adımlardır;

  • >>>> WIFI >>> ayar adımını izleyerek kullandıkları wifi'ye tıklamaları gerekir.
  • Bağlı ağa girdikten sonra DNS yazan bölüme Google DNS adresi 8.8.8.8 yazarak DNS adresini değiştirebiliriz.

Ayrıca çözüm, uygulamayı telefondan kaldırıp yeniden yüklemek olabilir.

Yeni Instagram mesajları görünmüyor

Instagram yeni gönderiler göstermez ve Instagram gönderileri ana sayfaya ulaşmaz, sorunu olanlar için sağladıkları çözümleri deneyebilirler, sonunu kaldırabilirler. Instagram sunucularında belirli zamanlarda meydana gelen bazı hatalar, hata alınmasına neden olabilir.

Instagram gönderileri ve paylaşımları görüntülenmez ve Instagram arkadaşlarının gönderi görüntülememesi, beslemenin güncellenmemesi, bazen hiçbir şey yapmadan sorun giderilebilir.

Bu yazıda size Instagram beslemesi, dönen hata sorunu ve bazı önerilen çözümler hakkında bilgi vermeye çalıştım. Aklınıza takılan soruları yorumlar kısmına yazarak sorabilirsiniz.

About the Author: Cibolerang

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *