Instagram Gizli Hesapları Profil Görme – Gösteren Uygulama

Instagram Gizli Hesapları Profil Görme – Gösteren Uygulama

Bugünün teknoloji haberleri kategorisinde gizli Instagram hesaplarını nasıl göreceğimizi ele aldık. Bu adresteki bilgiler sayesinde artık kapatılan Instagram hesaplarını rahatlıkla görebileceksiniz. Birine arkadaşlık isteği göndermeden önce neye benzediğini merak edenler için ya da arkadaşlık isteğini kabul etmeden önce isteği kimin gönderdiğini merak edenler için gizli Instagram hesaplarını görmenin yollarını sizlerle paylaştık. Sosyal medya platformları arasında en çok kullanılan uygulama olan Instagram'da, bu yöntem sayesinde kendimize sunduğumuz her şeye kısaca gizli kişisel dosyaların resim ve videolarına erişebileceksiniz.

Hem erkekler hem de kızlar Stalk yapıyor. İster erkek ister bayan meraklı profilleri görmek istiyorsanız, burada gizli Instagram hesaplarını görmenin yollarını deneyebilirsiniz.

Özel Instagram hesabı nedir?

Instagram kilitlendi hiçbir profil görmüyorsun

Instagram'ın gizlilik politikası ve gizli hesap özelliği, appadd içinde takipçilerinin gizliliğini korumak için dahil edilmiştir. Bu özelliği etkinleştirenlerin yani hesaplarını gizli tutanların profilleri sadece abonelerine gösterilir. Yani gizli hesap özelliğini açtığınızda sizi takip etmeyenler gönderilerinizi göremeyecektir.

Instagram gizliliği

Instagram, üyeliğinizi özel bir hesap haline getirmek için gizlilik özelliği sağlar. Hesabınızı gizli yapmak için aşağıdaki adımları izleyin. Aynı işlemler Android ve iOS cihazlarda da yapılmaktadır.

 • Profilinizle iletişime geçmek için, “Profil” simgesine veya sağ alttaki profil resminize tıklayın.
 • Sağ üstteki 3 çizgili simgeye, ardından Instagram ayarlarına gidin.
 • Gizlilik'i ve ardından Hesap Gizliliği'ni tıklayın.
 • Hesabınızı özel yapmak için Gizli Hesap seçeneğinin yanındaki kodu etkinleştirin.

Instagram'da 2021 özel hesaba göz atın

Özel Instagram hesaplarını görüntüleyin

Gizli Instagram hesaplarını görme arzusu saf meraktır. İnsanlar, talebin nereden geldiğini veya profilin kime ait olduğunu merak edebilir. Bu gibi durumlarda Instagram, gizli hesapları görüntülemek için kullanılır. Arada sırada hepimiz arkadaşlık isteğinin nereden geldiğini merak ederiz. Bu gibi durumlarda gizli hesabı kontrol etmek çok zorlaşır. Postegro application ile gizli profile bakmak mümkün hale gelir.

Aşağıda listelenen iki uygulama sayesinde artık gizli hesapları görüntüleyebilirsiniz. Önceden, insanlar postegro adlı bir uygulama aracılığıyla kontrol edebiliyordu. Ancak bu uygulama yalnızca bu uygulamayı yükleyen kullanıcıları gösteriyordu. Buna eşsiz bir havuz sistemi diyebiliriz.

Özel Instagram hesaplarını görün app

Özel Instagram hesaplarını görüntüleyin

Gizli hesapları görmeye gelince, akla gelen ilk şey Apps. Belirli Uygulamalar kullanılarak gizli Instagram hesaplarına erişmek mümkündür.

Bu işlem için iki farklı uygulama bulduk. Bu uygulamaların sizin için nasıl çalıştığını ayrıntılı olarak açıklayacağız.

Pingru kullanarak özel Instagram hesaplarına göz atın

Pingru'nun gizli hesaplarını görün

Instagram , kullanıcıların profillerini onları takip etmeyen kişilerden gizlemelerine olanak tanır. Elbette bazı uygulamalar bu durumu tersine çevirebilir.

Hikayeleri görmek için öncelikle ücretli versiyonu izlemeniz gerektiğini hatırlatmak isteriz. Üstelik aylık 30 TL ödeme yaparak uygulama üzerinden dilediğiniz kadar hesabı görüntüleyebilir, hikayeleri görebilirsiniz.

İsterseniz, bu Application'ı Application store'dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Ücretsiz kullanım ücreti 3 jeton. Günde 3 defaya kadar kullanabilirsiniz. Hikayeleri ve hikayeleri görüntülemek için ücretli sürümü kullanmanız gerekir.

Pingru Ücretsiz Premium Tam

Biz test edilmiş ve biz Instagram Application kullanarak hesapları gizli görebilirsiniz eğer doğruladı. Bu uygulama zaten çalışıyor.

Postegro Application özel Instagram hesaplarını görüntüler

Postegro Gizli hesapları göster

ApplicationPingru'dan önce gelen Application'dır. Neredeyse tüm takipçiler tarafından tanınır. Çoğu erkek de bu uygulamayı kullanıyor ve en çok kızlar arasında kullanılıyor. Çünkü takipçiler de var.

Ayrıca bu Application'ı telefonunuza Application store'dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Application yüklendiğinde, size sınırlı sayıda hesabı kontrol etme yeteneği verir. Diğer Application gibi, bu Application'da Premium'a yükselttiğinizde, istediğiniz kadar hesabı inceleyebilirsiniz. Postegro applicationsi kullanarak gizli kişisel dosyaları görüntülemek mümkün hale gelir. Instagram'da özel bir hesap sayfasını nasıl görüntüleyeceğinizi öğrenebilirsiniz.

Özel Instagram profilini görüntüleyin

Gizli profilleri incelemek isteyenler için bunları nasıl kontrol edeceklerine dair detaylı bilgileri bu konuda paylaştık. Postegro istikrarlı bir şekilde çalışmasa da pingru adlı mobil için Application oldukça kararlı çalışıyor ve Instagram'da gizli profilleri görüntülemek için Application arayanlar için ideal diyebiliriz.

Instagram'da kapalı hesapları görün Application

Kapalı kişisel dosyaları görüntüleyin Application arayanlar, yukarıda belirtilen uygulamalardan yararlanabilir. Bu Apps ile kapalı hesaplardaki videoları, fotoğrafları ve gerçek gönderileri görüntüleyebilirsiniz.

Instagram kullanıcıları için en çok arananlardan biri olan kapalı hesapları / profilleri görüntüleme hakkında detaylı bilgilere yer verdik.

Instagram gizli profil konumunu görüntüle

Instagram hesabınızı özel yapanların videolarını, fotoğraflarını ve hikayelerini takip etmeden göremezsiniz. Profilde paylaşılan hikayeleri, fotoğrafları ve videoları takip eden kişi olmadan göremezsiniz. Instagram'da gizli hesap izleme siteleri hakkında çok fazla bilgi var ve uygulamalar kötü amaçlı yazılım içeriyor. Bu uygulamalar genellikle depo mantığı ile çalışır. Dolayısıyla, bu App'yi kullanırsanız, hesabınız gizli olsa bile, başka biri profilinizdeki yayınları görebilir.

Gizli bir hesap açın

Gizli hesap açmak isteyenler daha çok tanıdık veya yeni tanışan kişilerdir. Örneğin, yeni birini tanıyorsunuz, ancak onu Instagram'da takip etmiyorsunuz, ancak kimi takip ettiklerini ve ne tür gönderiler gönderdiklerini merak etmekte sorun yok. Bu ve benzeri durumlarda, özel olsa bile diğer kişinin hesabını görmek isteyebiliriz. Bu gibi durumlarda yukarıda belirtilen yöntemleri kullanabilirsiniz.

Gizli profil hikayelerini görüntüleyin

2021 gizli hesap hikayelerini izleyin

Gizli hesap hikayeleri belirli yöntemler kullanılarak görüntülenebilir. Birisi hesabını gizli olarak ayarladığında, gönderiler, etiketler, yerleşimler ve hikayeler de doğal olarak görünmez. Bu durumda, tanımladığımız Gizli Hesap Görünümleri, gizli hesap hikayelerini görüntülemek için kullanılabilir.

Garantiler

 • 1 Özel Instagram hesabı nedir?
 • 2 Instagram gizliliği
 • 3 2021 özel Instagram hesaplarına bakın
 • 4 Özel Instagram hesaplarına bakın app
 • 5 Pingru ile Özel Instagram Hesaplarını Doğrulayın
 • 6 Pingru Free Premium'u tam yapın
 • 7 Postgro Apps özel Instagram hesaplarını gösterir
 • 8 Özel Instagram profilini görüntüle
 • 9 Instagram'da kapalı hesapları görün App
 • Özel profili kontrol etmek için 10 Instagram
 • 11 – Özel bir hesap açmak
 • Görülecek 12 gizli profil hikayesi

About the Author: Cibolerang

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *