Katılanlara Türk Telekom 30 GB Bedava internet

Katılanlara Türk Telekom 30 GB Bedava internet

Kampanya şartlarına uygun olan ve kampanyaya katılan Türk Telekom, Türk Telekom faturalı abonelerinin kısa süreliğine yararlanabileceği 30 GB kapasiteli ücretsiz internet hakkından yararlanıyor. Kampanya sayesinde 1 ay boyunca 30 GB bedava internete sahip olacaksınız. Ön ödemeli Türk Telekom aboneleri kampanyadan yararlanamaz.

Türk Telekom faturalı hat kullanan müşterilerin yararlanabileceği bir kampanyadır. Belirtilen tarih aralığında hiç 4.5G kullanmamış faturalı müşteriler uygun olacaktır. Kampanyadan yararlanmak için ön ödemeli hattınızı ücretsiz 4.5G uyumlu SIM kart ile değiştirmelisiniz. Türk Telekom farkıyla en hızlı 4.5G'nin keyfini çıkarabilir, mobil internetin yeni çağına girebilirsiniz. 4.5G hizmetini ilk kez SIM karttan kullanan aboneler 30 GB İnternet hediyesi alacaklar.

Şimdi 4.5 GB'a yükseltin ve 30 gün boyunca geçerli 30 GB İnternet hediyesi kazanın! Ücretsiz 4.5G uyumlu SIM kart alarak Türk Telekom acentelerine gidip kampanyadan keyif almaya başlayabilirsiniz.

  • Kampanyadan yararlanmak için SIM kartı değiştirdikten sonra 4.5 GB 30 GB yazıp 5555'e gönderin.

Kampanyaya kaydolarak, müşterilerimiz yerel 4.5G hizmetinden yararlanmak için onay vermiş sayılır. Müşterilerimiz; BTK yetkilendirmesi sonucunda uygun bir SIM ve cihaz kullandıkları sürece, başka bir işlem yapmadan; Telefonda uygun ağ türünü seçerek kapsama alanlarında 4.5G hizmetinden yararlanmaya başlayacaklar. Müşterilerimiz isterlerse hizmeti iptal edebileceklerdir.

  • Tarife ve paketiniz altında kalan toplam kullanım haklarını internet yazıp 5555'e ücretsiz SMS göndererek öğrenebilirsiniz. Bu hizmet 2 saat önceki internet kullanım bilgilerini içerir.
  • İptal etmek için IPTAL 4.5G 30GB yazıp 5555'e ücretsiz kısa mesaj gönderebilirsiniz. İptal ederseniz, kalan kullanım haklarını geçerlilik sürelerinin sonuna kadar kullanabilirsiniz.

Kampanya hakkında daha fazla bilgi almak için Türk Telekom müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilir veya Cep Merkezi'nden bilgi alabilirsiniz.

Kaynak: https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/kampanyalar/sayfalar/faturali/4-5G-30-gb-hediye-internet-kampanyasi.aspx

Mevcut teklifler, fiyatlar ve daha fazlası için sayfa bildirimlerini kabul edin.

About the Author: Cibolerang

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *