Mesajlaş Kazan Turkcell BiP Hediye Yarışı Bedava internet

Mesajlaş Kazan Turkcell BiP Hediye Yarışı Bedava internet

Mesaj göndererek kazanın ve Turkcell BiP'in ücretsiz internet kampanyasından yararlanın. Turkcell faturalı ve ön ödemeli aboneler bu kampanyadan yararlanabilecek. BiP Gift Race kampanyası ile 5GB'a kadar bedava internet kazanabilirsiniz.

Turkcell Hediye Kampanyası

BiP uygulamasını kullanan Turkcell aboneleri bu fırsattan yararlanabiliyor. Kampanya sadece Turkcell'li BiP kullanıcıları için geçerlidir. Farklı operatörler kullanan ve BiP uygulamasını kullanan müşteriler kampanyadan yararlanamaz.

Artık BiP'den gönderdiğiniz her mesaj için 1 puan, görüşmelerinizin her saniyesi için 2 puan, sevdiklerinize BiP kurarsanız 1 puan ve BiP'i ilk kez indirirseniz 2500 puan kazanacaksınız. En çok puana sahip 305.000 kişiden biri olun ve her hafta 5 GB'a kadar bedava internet hediye kazanın Ayrıca her hafta kampanyaya katılabilirsiniz.

Hediye yarış hediyeleri

  • İlk 5.000 BiP kullanıcısı, haftada 5 GB ile en çok puanı alıyor
  • 50.000 kullanıcı takipçisi haftada 1GB
  • Sonraki 250.000 kullanıcı günde 1 GB kazanacak

Turkcell BiP hediye yarışı nasıl gidiyor?

BIP uygulamasını anında cep telefonunuza yükleyin, sevdiklerinize BiP kurun, arama yapmaya ve mesajlaşmaya başlayın, sadece kampanyaya katılmak için yapın ve ücretsiz hediyeler kazanın.

Hediye hakları yalnızca ülkede geçerlidir. Farklı kullanıcılara veya aynı şeye aktarılamaz. Hediyeler, durdurma veya devretme gibi özellikler içermez. Ayrıca, kullanılmayan haklar, geçerlilik sürelerinin sonunda otomatik olarak silinir.

BiP uygulamasını daha önce kullanmadıysanız, telefonunuza giriş yaparak 2500 puan kazanabilirsiniz.

Kampanya dahilinde kazandığınız hakların BiP üzerinden kullanımına ilişkin% 80 ve% 100 kullanım bilgilendirme mesajı iletilir. Size tanıtım mesajını gönderdikten sonra hediye kullanım haklarınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Saç modelleri

  • 1 Turkcell Hediye Kampanyası
  • 2 yarış hediyesi
    • 2.1 Turkcell BP Hediyeleri almak için nasıl yarışılır?

About the Author: Cibolerang

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *