Öğrenci Tarife Önerileri Vodafone Saçma Güzel 10 Tarifesi

Öğrenci Tarife Önerileri Vodafone Saçma Güzel 10 Tarifesi

Absurdly Beautiful 10 Pack hakkında Vodafone kullanan öğrencilere fiyat önerisi olarak bilgi verdik. Fiyat ve kullanım hakları açısından sizin için doğruysa, bu pakete yükseltebilirsiniz. Vodafone Gülünç Güzel Tarifesi güncel kampanya detayları.

Güzel Vodafone Saçma 10 Tresesi

Vodafone, abonelerin kullanabileceği birçok tarifeye sahiptir. Bunlardan en çok kullanılan ücret, saçma bir şekilde havalı 10 pakettir. Bu tarife toplam 10 GB internet içermektedir. Seçtiğiniz uygulamada 10 GB internet geçerli olacak şekilde yapılandırılmıştır. Bu pakete yükseltirken, uygulamayı yalnızca bir kez seçmenize izin verilir. Bu nedenle, sık kullandığınız herhangi bir uygulama, o uygulamada geçerli olmak için harekete geçmek sizin yararınıza olacaktır. En son fırsatlar için ücretsiz Vodafone web sitesine göz atmayı unutmayın.

Vodafone Absolutely Beautiful 10 paketi, hangi uygulamanın interneti çok kullandığını bilmiyorsanız, data kullanım bölümünden aylık kullanımı kontrol edebilirsiniz. İnternette en çok harcadığınız uygulamayı da analiz edebilirsiniz. Devam eden kampanyalardan haberdar olmak için Vodafone'un Ücretsiz İnternet makalesine göz atın.

Ön ödemeli karttan sonradan ödemeli karta geçiş için özel fiyatlar

Ön ödemeden faturalıya geçiş için özel fiyatlara dahil olan bu paketten 37 TL / ay kampanya fiyatından yararlanabilirsiniz.

Tarife içeriği:

Seçtiğiniz 5 GB planda 10 GB internet bağlantısı geçerlidir.
Seçebileceğiniz paketler: Instagram Paketi, Video Oynatıcı Paketi, Müzik Paketleri.
750 dakika boyunca her yönde konuşun
Her yönden 100 mesaj
Sınırsız internet yemeyen Whatsapp (Sesli ve görüntülü görüşmeler bu hakka dahil değildir.)

Vodafone 10 Tarifesi Nasıl?

  • Tarifeye Vodafone yan uygulamasından veya müşteri hizmetlerini arayarak geçiş yapabilirsiniz. Dilerseniz pakete Vodafone Web üzerinden katılabilirsiniz.
  • Faturadan faturaya geçişte ilk üç ayda cezasız iade hakkı.

Ücretsiz İnternet Vodafone 2020

Şimdi faturalı ödemeye geçin ve ilk 3 ay boyunca herhangi bir kapatma veya koruma özelliğini ücretsiz olarak kullanmaya başlayın.

Saç modelleri

  • 1 Vodafone çok güzel 10 Tarifesi
  • Ön ödemeli karttan faturalı karta geçiş için 2 özel fiyat
  • 3 Vodafone çok güzel 10 Tarifesi Nasıl yapılır?

About the Author: Cibolerang

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *