Pttcell Kurban Bayramı Bedava internet Kampanyası

Pttcell Kurban Bayramı Bedava internet Kampanyası

Promosyon kampanyalarıyla ilgilenenler için Kurban Bayramı için ücretsiz internet kampanyaları, dakika mesajları veya metin mesajları var mı? PTTcell kullanıyorum, bedava internet bağlantısı nasıl oluşturulur merak ediyorsanız buradaki kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

Resmi B'tsel web sitesine baktığımızda, özel bir Kurban Bayramı kampanyası hakkında bilgi yok. Ancak mevcut aboneler veya Pttcell'e gidenler ücretsiz hediye alabilirler. Faturalı 4.5G 30 GB Hediye İnternet Campaign buna bir örnektir.

Kurban Bayramı hediyesi 2020

16.07.2019 tarihinden önce Pttcell'in tek faturalı tarifelerine başarıyla katılan ve 16.07.2019 tarihinden sonra 4.5G uyumlu SIM karta sahip olan aboneler bu özellikten yararlanabilir.

  • Ptt Merkezlerine giderek kampanyanın keyfini çıkarmaya başlayın ve ücretsiz 4.5G uyumlu bir SIM kart edinin.

Belirtilen koşulları sağlayan aboneler, ilgili kampanya kapsamında 30 gün boyunca 30 GB mobil internet hakkından ücretsiz olarak yararlanmaktadır. Aboneler mesaj atarak veya müşteri hizmetlerini arayarak kampanyaya katılma talebinde bulunabilirler.

Pttcell ve Campagne internet müşterileri için yeni ücretsiz dakikalar

  • Geçerlilik süresi boyunca Pttcell'in ön ödemeli planlarından herhangi biri için yeni bir hat satın alan müşteriler, PttcellKampanyası Bonusundan yararlanabilecekler.
  • Kampanya kapsamında belirtilen şartları sağlayan müşterilere 30 gün süreyle yurt içi her yöne 750 dakika arama ve ülke içindeki her yöne 750 kısa mesaj ve internet üzerinden İnternet'i kullanma hakkı verilecek. cep telefonu. 8 GB yerel.

Yeni kampanyalardan ve diğer operatörlerden haberdar olmak için sayfa bildirimlerini kabul edebilirsiniz.

Saç modelleri

  • 1 Kurban Bayramı 2020
  • Pttcell ve Campagne İnternet müşterileri için 2 yeni ücretsiz dakika

About the Author: Cibolerang

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *