Pubg Mobile Bedava UC

Pubg Mobile Bedava UC

Bildiğiniz gibi oyunu hemen hemen herkes oynadı ve Pubg Mobile son yıllarda en popüler mobil ve bilgisayar oyunu haline geldi. Ücretsiz UC oyun para birimi olan bilinmeyen para almak mümkün mü? Oyuncular Pubg Mobile UC’yi ücretsiz olarak nasıl edinebilirim? Hep merak eder. Elbette böyle bir yöntem yok. Birçok site, buraya kaydolmak için bu adımları izleyin, ancak onlara inanmayın diyerek ücretsiz vereceğini söylüyor. Oyunda böyle bir boşluk olmadığından, ancak bazı yöntemlerle, hızlı bir şekilde para kazanabilir ve ücretsiz olarak UC alabilirsiniz.

Aşağıdaki listeden Pubg Mobile UC satın almak için para kazanmanızı kolaylaştırmanın diğer yollarını sizlerle paylaştık.

Pubg Mobile UC ne için?

Herkesin ağzında UC kelimesi var, ama orada UC’nin ne olduğunu bilmediğimi söyleyen pek çok erkek var. Şöyle açıklığa kavuşturalım PUBG Mobile UC (Bilinmeyen Nakit) oyun içi mağazadaki, yani market bölümündeki satın alımlar için kullanılır.

Ne satın alabilirsin;

 • Yeni silah modelleri
 • Yeni özel kıyafetler
 • Kraliyet Geçidi
 • Diğer öğeler …

Pubg Mobile UC’yi ücretsiz edinebilir miyim?

Ücretsiz UC elde etmenin yanı sıra, hızlı ve kolay bir şekilde para kazanarak UC elde etmek de mümkündür. Yani hiçbir şey yapmadan UC’yi ücretsiz olarak alamayacağınız anlamına geliyor. İki tuşa basmama ve UC’yi hemen yüklememe izin vermek gibisi yoktur. Çünkü böyle olsaydı, oyun her zaman yeni içerik ve güncellemeler getirmezdi, çünkü UC satamayacağı için şirket iflas ederdi.

Oyunu telefonlarına yüklemek isteyenler Android için buradan indirebilirler.

Pubg Mobile UC’yi ücretsiz olarak nasıl edinebilirim? 2021

1. Bir yarışmaya katılarak ücretsiz bir UC kazanın

Geçmişte çok az sayıda çevrimiçi yayın platformu vardı, ancak son iki yılda birçok yayın platformu açıldı. Bu platformlarda çekilişler yapılıyor. Hem çekiliş platformuna hem de yayıncılara katılarak UC kazanma şansı elde edebilirsiniz.

Platformlar para çekme koşullarını tanımladığı için detaylı açıklamalarını okumalısınız.

Peki bu platformlar neler?

 1. Nimo.tv
 2. NonoLive
 3. Dalış

Gibi platformlardan çekilişlere katılabilirsiniz.

2. Turnuvalara katılarak Pubg Mobile UC kazanın

Yayıncılar kendi kanallarında turnuvalar düzenlerler. Bu turnuvalara katılarak UC kazanabilirsiniz. Bazen oldukça düşük UC turnuvaları olsa da, çoğu zaman alabileceğiniz en fazla Pass Royale sayısına sahip turnuvalar vardır.

Elbette bu platformların düzenlediği turnuvalara katılarak gerçek para ödülleri kazanmak da mümkün.

3. Nimo TV ile Pubg Mobile UC uyarısı

Nimo.tv, hem yayıncıları hem de izleyicileri artırmak için kısa süre önce birkaç çekiliş yaptı. Bu çekilişler arasında en ünlü olanının Google Play’den ücretsiz kod olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca kendi bünyesinde yarattığı turnuvalarda oyunculara 2000 $ gibi büyük meblağlar ödüyor.

Pubg Mobile’ı telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan çok iyi oynadığınızı düşünüyorsanız, Nimo.tv’de de yayın yapabilirsiniz. Çok iyi bir oyuncuysanız, bağış toplayarak para kazanabilirsiniz. Ayrıca kazandığınız parayla bir UC almak da mümkündür. Açılış yayınlarının avantajı, kısa sürede geniş bir izleyici kitlesine ulaşabilmeniz ve yönlendirmeler alabilmenizdir, ancak büyük yayıncılar kadar değil.

4. TurkcellSense ile para kazanın UC ücretsiz kazanın

Bu yöntemden sadece Turkcell aboneleri yararlanabilir. Turkcell aboneleri, BiP üzerinden Sence kanalını takip ederek ve kendilerine sunulan anketlere bakış açılarına göre cevap vererek para kazanabilirler. Bu anketlerden kazandıkları parayı Paycell kartlarına yükleyerek ücretsiz UC kazanabilirler.

Paycell Kartı, normal banka kartlarında olduğu gibi UC satın alımlar için de kullanılabilir.

5. Olive olmayan yayınları açın ve UC almak için para kazanın

NonoLive, en büyük Pubg Mobile oyununun oynandığı platformlardan biridir. Bu platforma giriş yaparken Oyunlar bölümünden Pubg Mobile’a giriş yapın. En düşük yayıncıların bile 30 ila 40 kişi tarafından izlendiğini göreceksiniz.

Bu platformda yayın yaparak para kazanabilirsiniz. Kazandığınız parayla UC alabilirsiniz. Elbette yeterince ünlü olduğunuzda sosyal medya hesaplarınız ve Youtube kanalınızın abone sayısı artacaktır. Aboneler büyüdükçe, ortak teklifler oyun şirketlerinden gelecektir. Örneğin Perdigital, birkaç yayıncı ile anlaşma yapar ve onlara UC’yi ücretsiz olarak sunar.

6. Pubg Mobil Piyango 2021

Pubg Mobile Free için mevcut giysiler UC

Pubg Mobile oyuncularının çoğu, daha fazla izleyiciye ulaşmak için çeşitli çekilişler düzenler. Bu çekilişe katılarak ücretsiz hediyeler kazanabilirsiniz. Bu ücretsiz hediyeler ayrıca UC içerir.

İzlediğiniz yayıncılardan en az ikisi bir ayda 2-3 baskı yapacak. Bu piyangoya katılarak ücretsiz olarak UC kazanabilirsiniz. Çekilişler için genellikle sosyal ağları ve Youtube kanallarını takip etmek ve bunları sosyal ağlarda paylaşmak gerekir.

7. YouTube’dan para kazanın UC ücretsiz alın

İyi bir oyuncu olduğunuzu veya farklı içerikler üretebileceğinizi düşünüyorsanız, bunu videoda paylaşın ve Youtube’da paylaşın. Pubg Mobile, en çok izlenen ve en çok oynanan oyunlardan biridir. Kitleniz çok kısa sürede oluşacaktır. Bu izleyiciler videolarınızı izleyerek para kazanıyor ve kazandığınız parayla UC elde edebilirsiniz.

Önem:

Ayrıca, burada bir piyango yapmak istiyoruz, ama çok değil. Ancak bu çekilişe kaç kişinin katılabileceğini bilmediğimiz için, bu başlık altında “pubg mobile UC çekilişine katılmak istiyorum” gibi yorumlar yazarak bize bildirebilirsiniz. Bu şekilde, burada çekim yaparak UC kazanmanıza yardımcı olabiliriz.

Garantiler

 • 1 Pubg Mobile UC ne için?
 • 2 Pubg Mobile Free UC sahibi olmak mümkün mü?
 • 3 Pubg Mobile UC’yi ücretsiz olarak nasıl edinebilirim? 2021
 • 4 1. Bir yarışmaya katılarak ücretsiz UC kazanın
 • 5 2. Turnuvalara katılarak Pubg Mobile Free UC kazanın
 • 6 3. Nimo TV ile Pubg Mobile Ücretsiz UC Kazananı
 • 7 4. TurkcellSense ile para kazanın – ücretsiz alın
 • 8 5. Dolaylı yayınları açın ve para kazanarak UC alın
 • 9 6. Pubg Mobil Piyango 2021
 • 10 7. YouTube’dan para kazanın Ücretsiz UC alın

About the Author: Cibolerang

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *