Pubg Mobile İsim Değiştirme Kartı Nasıl Alınır? – Kaç UC

Pubg Mobile İsim Değiştirme Kartı Nasıl Alınır? – Kaç UC

PUBG Mobile'a yeni başlayanlar veya uzun süredir oynayanlar, nasıl bir İsim Değiştirme Kartı alabileceklerini merak ediyorlar. Bunun nedeni, ilk katıldığınızda, çok fazla düşünmeden veya çok düşünmeden oyuna girmek için bir isim sallamanızdır. PUBG Mobile'ın 15. sezonunun başlamasıyla birlikte bir sezonu daha geride bıraktık. PUBG Yeniden Adlandırma Kartı nasıl alınır merak edenler için bu yazıda detaylı olarak açıklıyoruz.

PUBG İsim Değiştirme Kartı

PUBG İsim Değiştirme Kartı, isminden de anlayabileceğimiz gibi oyunda ismimizi değiştirmemizi sağlayan bir özelliktir. Oyun piyasaya çıktığında bu harita mevcut değildi ancak ileride bunun bir ihtiyaç olduğunu anlayan Pubg Mobile, bu işlevselliği de beraberinde getirdi. 2017 yılında oyuna isim değiştirme kartı dahil edildi.

PUBG Mobile isim değiştirme kartını nasıl alırsınız?

PUBG İsim Değiştirme Kartı

Nasıl ücretsiz Pubg Mobil İsim Değiştirme Kartı edinebilirim?

  1. Bu yöntem esas olarak acemi oyuncular için tasarlanmıştır. 1-10.Seviyeler arasındaki görevleri tamamladıktan sonra hediye olarak Pubg Rename Card verilir.
  2. Oyunu uzun süredir oynayanlar için bir yol var, 10-15 gün arası giriş görevleri yaparsanız 400 Aktivite Puanına ulaşacak. Bu şekilde, ücretsiz bir isim değiştirme kartı alırsınız.

İşte pubg adını ücretsiz olarak değiştirmenin yolları. Bu yöntemleri kullanarak isimleri ücretsiz olarak değiştirebilirsiniz.

Saç modelleri

  • 1 PUBG İsim Değiştirme Kartı
  • 2 PUBG Mobil İsim Değiştirme Kartını nasıl alırsınız?
  • 3 Ücretsiz bir Pubg Mobil İsim Değiştirme Kartını nasıl edinebilirim?

About the Author: Cibolerang

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *