Rise of Kingdoms Bedava Hesaplar

Rise of Kingdoms Bedava Hesaplar

Google Play ve App Store'dan tablet ve cep telefonlarına ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir oyundur. Oyunu oynayanlar veya oyunda yeni olanlar ücretsiz Rise of Kingdoms Accounts hesaplarını, ücretsiz Rise of Kingdoms taşlarını ve hızlandırma ipuçlarını arayabilirler. Size ilginizi çeken konular hakkında ayrıntılı bilgi verdik ve Rise of Kingdoms'ın türünü ve mantığını açıkladık.

Rise of Kingdoms: Lost Crusade nedir?

Oyuna yeni başlayanlar veya yeni başlayanlar için Rise Of Kingdoms'ı kısaca açıklamak istedik. Rise of Kingdoms şaşırtıcı derecede büyük bir mobil oyun. İster pervasız bir askeri macera ve dünya hakimiyeti hayalleri, ister sakin ve sakin ülke ve mutlu insanlar hayalleri, tarzınızla oynayabilirsiniz.

Oyuna para harcamanıza gerek yok, oyun aslında görevleri tamamladıktan sonra size ücretsiz ücretli satın alımlar sunuyor.

Rise of Kingdoms Ücretsiz Hesap 2020 Aralık

Oyuna başlamadan önce, insanlar oyunu bedava Hesaplar ve ücretsiz Sezarlarla oynamak isteyebilir. Ama güven bana, eğer oyuna yeni başlıyorsan sana oyunu kendin kurmanı ve sıfırdan çalıştırmanı söylüyorum. Çünkü oyunu ilk kez indirip oynadığınızda, seviye 8'e kadar, oyun size geliştirmeniz için ihtiyacınız olan tüm malzemeleri veriyor. Elbette bu, geleceğe yönelik çeşitli hediyeler vererek kendinizi geliştirmenizi sağlar.

Kısaca “İlk eğitim modu oyuna alışmak için çok faydalı” diyebiliriz.

Ücretsiz Cevher Krallıklarının Yükselişi – Elmas Hileleri?

Rise Of Kingdoms cevher sınırsız

Oyun başlangıçta düzinelerce elmas veriyor. Hemen hızlanmak için bu elmasları kullanmanızı önermiyoruz. Çünkü başlangıçta 4. Seviyeye geçişler çok kısa sürede bitiyor. Bu sefer beklerseniz, elmaslar kaybolmayacaktır.

Ayrıca oyunda barbarlara saldırabilir ve onlardan bedava elmas alabilirsiniz. Ayrıca barbarlara saldırmadan önce kaç Mücevher kazanabileceğinizi de gösterir.

Cevher nasıl satın alınır?

Kingdoms yükselişi oyunu

Oyuna giriş yaparken, sağ üstteki kırmızı mücevherin yanındaki + düğmesine basın. Burada ne kadar cevher alabileceğinizi ve fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Mevcut kaba paketler aşağıda listelenmiştir.

 • Bir demet çiğ
 • Ham yığın
 • Cep cevheri
 • Ham kova
 • Ham varil
 • Cevher arabası

Ücretsiz Rise of Kingdoms Hızlandırıcısını nasıl edinebilirim?

Ayrıca oyunun size verdiği görevleri tamamlayarak ücretsiz bir hızlandırıcı da edinebilirsiniz. Bu hızlandırıcılardan bazıları tüm öğeler için geçerliyken diğerleri yalnızca örneğin askerlerin eğitimi için geçerlidir. Bu nedenle askerleri eğitirken özel bir hızlandırıcı kullanmakta fayda var. Bu şekilde üstten gazı boşa harcamazsınız.

Ayrıca bir klana katılarak onlardan yardım isteyebilirsiniz. Bu şekilde yükseltmeleriniz ve iyileştirmeleriniz daha hızlı tamamlanacaktır.

Saç modelleri

 • 1 Rise of Kingdoms nedir: Lost Crusade?
 • 2 Free Kingdoms Rise Hesabı, Aralık 2020
 • 3 Rise of Kingdoms Free Ore – Diamond Hileleri?
 • 4 Cevher nasıl alınır?
 • 5 Ücretsiz Rise of Kingdoms Hızlandırıcısını nasıl edinebilirim?

About the Author: Cibolerang

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *