Sil Süpür Türk Telekom 30 GB Bedava internet

Sil Süpür Türk Telekom 30 GB Bedava internet

Saç modelleri

  • Türk Telekom Sil Süpür'den Haftalık 30 GB Hediye internet
  • 2 Türk Telekom Haftalık 30 Başlayın internet bedava Nasıl?

Ayrıca Türk Telekom'un haftalık hediye kampanyalarından Sil Süpür üzerinden 30GB internet Hediyesi kazanabilirsiniz. Kampanyadan yararlanarak ayda 4 kez fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Türk Telekom aboneleri her hafta temizlik kampanyası kullanıyor. Kampanya bağış limiti, mobil internette haftalık 30 GB'lık bir kampanyadır.

4.5G uyumlu cihaz ve SIM kart kullanan abonelere fayda sağlayan bu kampanya sayesinde çeşitli internet hediyeleri, premium abonelikler ve marka indirimleri kazanabilirsiniz. Birçok müşteri bu kampanyayı ücretsiz bir internet bağlantısı elde etmek için kullanıyor. Çoğu kullanıcı 1 GB'ın veya 2 GB'nin olgun olduğunu yorumlasa da, internet ücretsiz 30 GB İnternet paketi birçok abone için de geçerlidir

Türk Telekom Sil Süpür 30 GB Haftalık Hediye İnternet

4.5G ve 3G SIM kart uyumlu cihazlara sahip Türk Telekom aboneleri, SIM kartlarını 4.5G SIM kart olarak değiştirmeleri halinde kampanyadan yararlanabilecekler. Aktif aboneler, Türk Telekom bayilerinde SIM kartlarını ücretsiz değiştirebilecekler.

  • Aslında, 4.5G kampanyası devam ederken, faturalı aboneler SIM kartlarını değiştirdiklerinde, o kampanya dışında ayda 30 GB ücretsiz internet kazanacaklar.

Türk Telekom Haftalık 30 internet Ücretsiz Nasıl Açılır?

Kampanyadan yararlanmak için, kurulu değilse uygulama mağazanızdan çevrimiçi işlem uygulamasını indirin ve oturum açın.

  • Hediyeler her hafta Çarşamba veya Cuma 06: 00'a kadar güncellenmektedir.Müşteriler, hediyelerinin yenileneceği Sil Süpür gününü mobil uygulama üzerinden izleyebilecekler.
  • Bağış hakları belirlendiğinde abonelere bir bilgi mesajı gönderilir.
  • Kampanyaya katılmak için Kampanya Günlerinde Online İşlem Uygulamasında Silme Süpürme oyununu oynamalısınız.

Kampanyadan BİMcell, POCELL, Pttcell ve Teknosa Mobil tarifelerinden yararlanmayan bireysel Türk Telekom faturalı ve ön ödemeli müşterileri yararlanabilir.

Türk Telekom kampanyalarından birini silin ve birçok benzer kampanya için sayfa bildirimlerini kabul edin.

About the Author: Cibolerang

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *