Türk Telekom 2020 Sonuna Kadar Her Ay 10 GB Bedava

Türk Telekom 2020 Sonuna Kadar Her Ay 10 GB Bedava

Türk Telekom Legend, 2020 yılı sonuna kadar her ay 10 GB bağış lanse ediyor. Türk Telekom, hafife alınmaması gereken bir kampanya olan her ay 10 GB İnternet Bedava fırsatıyla diğer operatörlerden müşterileri kendi bünyesine çekmeyi planlıyor.

Türk Telekom'da Efsane 8, Efsane 12 ve Prime Efsane 20 tarifelerine erişen ve Sil Süpür uygulamasını paylaşan yeni aboneler, 2020 yılı sonuna kadar Sil Süpür'den toplam 1 GB mobil internet Bedava alacak.

Türk Telekom Her ay yeni müşteri 10 GB İnternet free

Legend 8, Legend 12 veya Prime Legend 20 tarifelerine numara transferi veya yeni hat üzerinden erişen ve Clear Sweep uygulamasına katılan yeni aboneler, 2020 yılı sonuna kadar her hafta Sil Süpür'den ücretsiz online teklif alırlar. Mobil İnternet'ten toplam hediyeler her hafta tam olarak 10 GB olarak sunuluyor.

Kampanyaya katılım süresi 10 Temmuz – 10 Ekim 2020 arasıdır.

Nasıl yapıldı?

Kampanyadan yararlanmak için yeni hat fonksiyonu ve numara transferi ile Legend 8, Legend 12 veya Prime Efsane 20 tarifelerine başvurmak ve abonelik aktif hale getirildikten sonra Türk Telekom online işlem uygulamasına katılmak gerekmektedir. Ve Sil Süpür uygulamasına katılın.

Bu kampanya sayesinde mobil interneti sık kullananlar 2020 yılı sonuna kadar ayda 10 GB bedava internet kazanabilecekler. Ayrıca Türk Telekom'un hafife alınamayacak ucuz planlarından da yararlanabilecekler.

Saç modelleri

  • 1 yeni Türk Telekom müşterisi ayda 10GB İnternet free
  • 2 Nasıl yapılır?

About the Author: Cibolerang

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *