Türk Telekom ArayanıBil Plus Hediye 1 GB nasıl yapılır?

Türk Telekom ArayanıBil Plus Hediye 1 GB nasıl yapılır?

Saç modelleri

  • 1 GB CallerBil Plus hediyesi değerinde bir çevrimiçi kampanya
    • 1.1 CallerBil Plus Gift 1 Go İnternet kampanyası fiyat detayları
    • 1.2 CallerBil Plus Hediyesi 1 Git Yorum Yap İnternet Kampanyası ?

Hediye ile 1GB internet kampanyası nasıl yapılır Türk Telekom, CallerBil Plus Güncel kampanyalar içerisinde yer alan Arayanıbil Plus kampanyası ile haftalık ve aylık ücretsiz internet paketi kazanabilirsiniz. Aldığınız hediyeyi dilediğiniz uygulamada kampanyadan yararlanarak kullanabilirsiniz. Mevcut kampanyaları takip edenler için 1GB Türk Telekom CallerBil Plus hediyesinin nasıl oluşturulacağını anlattık .

Türk Telekom CallerBil Plus 1GB Bedava İnternet Kampanyasından yararlanmak için aşağıdaki adımları izleyin. CallerBil Plus aboneleri hiçbir çağrıyı kaçırmaz ve 1GB internet paketinden anında faydalanır Türk Telekom Arayan eğitim hizmetini kullanın ve hediye olarak 1GB internet kazanın. CallerBil Plus Hediyesi ile 1 GB bedava kazanın online 1 GB kampanyası Diğer güncel kampanyalardan yararlanmak için ücretsiz Türk Telekom web sitesinde mevcut olan fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

CallerBil Plus Gift 1 Go internet kampanyası

Kampanya tamamlandıktan sonra 1GB İnternet Paketi, CallerBil Plus'a abone olan herkes için ücretsizdir! Bu hizmete ilk kez kaydolanlar kampanyadan yararlanıyor ve anında ücretsiz internet tarifesi alıyor. CallerBil Plus aboneleri hiçbir çağrıyı kaçırmaz ve anında 1GB internet paketi Arayan Bil Plus ücretli hizmetine sahip olur. Bu hizmeti satın alırken size kampanya ile satın aldığınız plana göre haftalık veya aylık 1 GB bedava internet tahsis edilir. Onay mesajını aldıktan sonra hattınızda belirlenecek kullanım hakkını kullanmaya başlayabilirsiniz.

CallerBil Plus Gift 1 Go İnternet kampanyası fiyat detayları

  • CallerBil Plus'ın aylık ücreti vergiler dahil 3,49 TL'dir.
  • CallerBil Plus 6 aylık hizmet bedeli KDV dahil 17,49 TL'dir.

Hizmet aboneliği, iptal edilmediği sürece otomatik olarak yenilenir. Aylık abonelik türü ayda bir yenilenecek ve 6 aylık abonelik türü her 6 ayda bir otomatik olarak yenilenecektir.

CallerBil Plus Hediyesi 1 Git Yorum Yap İnternet Kampanyası ?

  • Aylık Abonelik için: PLUS yazın ve 7065'e gönderin.
  • 6 ay abone olmak için PLUS yazın ve 7066'ya gönderin.
  • Aylık abone olursanız haftada 1 GB, 6 ay abone olduğunuzda ise ayda 1 GB bedava internet alırsınız.

Tüm mevcut tekliflerden haberdar olmak için sayfa bildirimlerini kabul edin. Bu şekilde yeni fırsatlara erişebilirsiniz.

About the Author: Cibolerang

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *