Türk Telekom Bal Paketler’e Özel Sil Süpür 5 GB Kampanyası

Türk Telekom Bal Paketler’e Özel Sil Süpür 5 GB Kampanyası

Ön ödemeli aboneler için, Türk Telekom Bal Paket Sil Süpür 5 GB Bedava İnternet Kampanyası. Bal paketi kuran Türk Telekom aboneleri Sil Süpür'ün 5 GB garantisinden yararlanıyor. Türk Telekom mağazalarından satın alabileceğiniz Bal paketlerinden birini alın ve direkt Sil Süpür'den bedava internet kullanarak 5 GB kazanın.

Kampanya hakkında genel bilgiler

Genel kampanya bilgi tablosu;

Kampanya nedir? Tarama Taraması Campaign
Ne kazanacaksın? 7 gün boyunca 5 GB internet
Ne için ödüyorsunuz? Serbest bırakmak
Kimler yararlanabilir? Türk Telekom mağazalarından Bal 4, Bal 8, Bal 12, Bal 16 ve Bal 20 paketlerini satın alan müşteriler
Nasıl kayıt olunur? Kampanya için kayıt gerekli değildir. Bal Paketi satın aldıktan sonra Türk Telekom Online İşlemler uygulamasına giriş yaparak Süpür Sil oyununu oynayarak hediyeyi kazanabilirsiniz.
Ne zaman kazanacaksın Anket anketi bazı müşteriler için Çarşamba günü ve bazı müşteriler için Cuma günü yapılır. Bağışı bal paketini satın aldıktan sonra silme işleminin birinci veya ikinci gününde kazanabilirsiniz.
  • Kampanyadan yararlanmak için Türk Telekom Online İşlemler uygulamasına giriş yapmalı / yüklemeli ve Süpür Sil oyununu oynamalısınız.
  • Kampanyadan yararlanmak için Bal paketlerinden birinin Türk Telekom mobil merkezlerinden satın alınması gerekmektedir.

Teklif her hafta Çarşamba veya Cuma saat 06: 00'ya kadar yenilenir. Aboneler, hediyelerinin yenileneceği Sil Süpür Günü'nü mobil uygulamadan izleyebilirler.

Kampanyadan BİMcell, POCELL, Pttcell ve Teknosa Mobil dışında tarifeli bireysel ön ödemeli Türk Telekom aboneleri yararlanabilir.

Devam eden kampanyalardan haberdar olmak için sayfa bildirimlerini kabul edin.

About the Author: Cibolerang

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *