Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi

Türk Telekom'dan Ücretsiz İnternet Hilesi ; Sosyal ağlar, e-postalar, bazı videolar, WhatsApp'tan bir şeyler göndermek, aylık satın aldığınız internet planlarının aniden sona ermesiyle herkesin sıklıkla karşılaştığı bir durumdur. İnternet paketi tamamlandığında, operatörler tarafından ayrı bir paket satın almak için bir SMS bilgi mesajı gönderilir veya megabayt başına sabit bir ücret alınır.

Bu ücretler çok pahalı ve ay sonunda ya çok yüksek bir fatura var ya da TL ücretler çok hızlı bir şekilde ay sonundan önce alınıyor. Bu tür durumlardan kaçınmak için ücretsiz internet tavsiyelerini takip etmek ve bilmek önemlidir. Sürekli eklenen ve daha önce bahsedilenlerin yerini alan daha yeni ipuçları hakkında konuşacağız.

Türk Telekom Bedava İnternet Hileleri 2021

Herkese 1 GB kapasiteli ücretsiz internet paketi sunduğu için Türk Telekom'un abonelerine sunduğu çok kullanışlı bir hizmet. Şarj etmeyi bırakın veya başınız belaya girdiğinde veya kasıtlı olarak telefonunuzu kapattığınızda veya yanıt vermeyince.

Telefonunuzda sizi arayan numara rehberinizde ve e-devlette kayıtlı ise, aldığınız SMS'de isim ve ad da görüntülenecektir. Arayan kişi rehberinize kaydedilmemişse, numara olarak sadece SMS gönderilecektir. Arayan kişi bil plus üyesi ise kayıtlı isimleri de görebileceksiniz. Bu faydalı hizmete abone olmak ve ücretsiz internet bağlantısına sahip olmak istiyorsanız bu fırsatı kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

Bu servise her ay abone olmak için PLUS yazıp 7065'e gönderebilir, 1 GB'lık bir haftalık internet paketi alabilirsiniz. Servise 6 ay abone olduysanız, aylık 1 GB'lık ücretsiz internet planınız hattınızda belirlenecektir. 6 aylığına abone olmak için daha fazla yazmanız ve 7066 yazmanız gerekir. Bilmeniz için başka bir yararlı dipnot; Aboneliğinizi ayın sonunda veya 6 ay sonra iptal ederseniz, hizmet otomatik olarak yenilenecektir. Ancak kampanyadan yalnızca bir kez yararlanabilirsiniz. Servis aboneliğinden çıkmak için IPTAL yazın ve 7070'e SMS gönderin.

Bedava İnternet Türk Telekom

Türk Telekom Bedava İnternet Kazanma

Türk Telekom'un ücretsiz çevrimiçi uygulamaları

Türk Telekom'un ücretsiz online kampanyaları

Bedava İnternet Türk Telekom Hilesi

Tek bir faturalı abonesiyseniz ve 4,5 GB'ı SIM kartınızla uyumlu hale getirmiyorsanız, telefonunuzun markası ne olursa olsun, abone merkezlerine gidip SIM'inizi ücretsiz değiştirebilirsiniz. . SIM kartınız etkinleştirildikten sonra, telefonunuzdan 4,5 GB ila 30 GB yazıp 5555'e gönderirseniz, bir ay geçerli ücretsiz 30 GB İnternet planı hattınızda tanımlanacaktır. Ayrıca, çevrimiçi hediyemin süresinin dolmasından endişeleniyorsanız, kalan GB'leri INTERNET yazıp 5555 yazarak öğrenebilirsiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi Nasıl Yapılır

İnternetsiz bir hayatı hayal edemeyen gençlerin neredeyse günün her saatinde GB'ye ihtiyacı var. Çok hızlı internet paketleri tüketen ve Türk Telekom'un gençlere hitap eden Selfy topluluğu için 3GB internet sabah 00:00 – 06:00 arası ücretsiz … Sizi bir süre uykusuz bırakacak bu bedava internet için; GECENET yazıp 4545'e gönderebilirsiniz. 25 yaşın altındaysanız ve Selfy üyesi değilseniz, GECENET alanından TC kimlik numaranızı girip 4545'e göndermelisiniz. Bu yöntemle internet bağlantınız bir gecede geçerli olan 3 GB kapasiteye sahiptir. Hattınızda belirtilen 6 fatura dönemi.

Türk Telekom Hediye İnternet Hilesi

Faturanızı hala kağıt üzerinde posta yoluyla alıyorsanız, faturanızı elektronik olarak, çevreye duyarlı yani kağıt olmadan alabilirsiniz. Böylelikle çevrenin tadını çıkarırken, cebinize iyi gelecek 1GB'lık bir internet paketi de alabilirsiniz. Bu hediyeyi almak için 1GB e-posta adresinizi girdikten sonra 3008'e gönderebilirsiniz. Hattınızda belirtilen 1 hafta geçerli 1 GB kapasite ile internet kullanmaya başlayabileceğiniz SMS ile size bildirilecektir. Bir hafta boyunca kullanamayacağınız Go, SMS aldıktan sonra iptal edilecektir.

Ön ödemeli hatların çok fazla alabileceği bir başka ipucu da ücretsiz internet; Banka yükü kampanyası. Bu kampanyaya katılmak için BANKA'ya yazarak 5555'e SMS göndermeniz gerekmektedir. Ardından ATM'lerden, internet şubelerinden, cep veya telefon şubelerinden hattınıza TL yüklemeniz gerekmektedir. Tek seferde 40 TL indirirseniz günlük 5 GB, haftalık 50 TL, haftada 5 GB indirirseniz, 100 TL ve üzeri indirirseniz aylık 5 GB internet paketi kazanabilirsiniz.

Ayrıca, telefonunuzdaki krediniz bittiğinde, belirtilen miktarları yüklediğinizde tekrar ücretsiz GB kazanabilirsiniz. Ancak kampanyalar birleştirilemez. Yani aynı anda 50 TL alarak GB kazandığınızda, tekrar 40 veya 100 TL indirirseniz bu hafta GB kazanamazsınız.

Türk Telekom Bedava İnternet Kazanma Hilesi

Türk Telekom'un evrensel tarifelerinden birine abone olursanız ve aylık SMS kullanmıyorsanız, bu SMS'leri dönüştürülmüş kampanya ile Go'ya dönüştürebilirsiniz. 2-4-6-8-10 GB olarak satın alınabilen internet planları 1000 dakikadan fazla ve her yöne 1000 SMS ile değişmektedir. İnternet planınız ne kadar yüksekse, o kadar çok ödersiniz.

Bu tarifeye ait SMS mesajlarınızı hiç kullanmadıysanız hemen 1 GB İnternet'e dönüştürebilirsiniz. Bunun için DONUSTUR yazıp 5555'e gönderebilirsiniz. Her ay düzenli kullanmadığınız SMS'leri bu şekilde iletebilirsiniz. SMS'inizi Go'ya dönüştürmek için, ayda en fazla 100 SMS kullanmış olmanız gerekir. Çok fazla SMS kullandıysanız, o ay için kampanya kaydının başarısız olduğu ve GB kazanamayacağınız konusunda bilgilendirileceksiniz.

Bu yazımda sizlere Türk Telekom Hilesi Bedava İnternet hakkında bilgi vermeye çalıştım. Aklınızdaki soruları yorumlar kısmına yazarak bize sorabilirsiniz. Bedava internete sahip olmak için Türk Telekom'umuzun ücretsiz online makalesini inceleyebilirsiniz .

About the Author: Cibolerang

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *