Türk Telekom Bedava Internet

Türk Telekom Bedava Internet

Türk Telekom Internet Ücretsiz Paketler 2021 ile hiçbir ücret ödemez ve ücretsiz GB kazanırsınız. Faturalı ve ön ödemeli abonelerin ücretsiz olarak yararlanabileceği birçok kampanya var. Ramazan ve Kurban Bayramı için her yıl çeşitli kampanyalar düzenlenmekte ve hediyeler dağıtılmaktadır.

Türk Telekom ön ödemeli veya faturalı hat kullanıyorsunuz. Bu kampanyalardan yararlanarak ücretsiz hediye almanız mümkün. Bazı kampanyalar uygulamalardan çalıştırılırken, diğerleri için paket veya SMS yükleme yöntemi kullanılır. Tarifinizi kullanırken paketiniz yeterli gelmiyorsa bu oyuncu kampanyalarına katılabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken tek şey, promosyona dahil olmak için gerekli şartlara sahip olup olmadığınızı kontrol etmektir. İşte ortak kampanyaların detayları. Dilerseniz buradan Türk Telekom kampanyaları sayfasını ziyaret edebilir ve kampanyaları resmi sayfadan görebilirsiniz.

Türk Telekom Clear Sweep nasıl yapılır?

Telefonunuza Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını yükleyin, uygulamaya giriş yapın, Süpür Sil oyununu oynayın ve hediyeleri tarayarak dakika, SMS ve hediyeler Internet kazanın. Uygulamayı telefonunuza yüklemek için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

Android için: Türk Telekom Online İşlem Uygulaması
İOS için: Çevrimiçi İşlemler

Türk Telekom 2021'den ücretsiz Internet Provider uygulamaları

Türk Telekom Free Internet uygulamalara isim veriyor
Türk Telekom 2021'den ücretsiz Internet Provider uygulamaları

Bu başlatıcıda çok fazla uygulama olmadığı için uzun bir liste yapamayacağız. Ancak, çevrimiçi işlem uygulamamızla nasıl ücretsiz hediye alabileceğimizi anlattık.

  • Çevrimiçi işlem uygulaması aracılığıyla hediyeler alın
  • Uygulamadan Silme Süpürme kampanyasına giriş yapabilir ve birçok ücretsiz hediye alabilirsiniz.
  • EBA
  • BTK Academy 6 GB hediye

Türk Telekom Bedava Internet Nasıl?

Türk Telekom 10 GB
Türk Telekom Internet 2021 Ücretsiz Yorum

Herkesin merak ettiği şeylerden biri de İnternet hediyesini nasıl alacağım? Bazı kampanyalara SMS ile, bazılarını indirerek, bazıları ise uygulamadan katılabilirsiniz.

Hediye almak istediğinizde öncelikle kampanya detaylarına dikkat edin. Örneğin faturalı hat aboneleri yalnızca faturalı hat kampanyasına katılamazlar. Süresi dolan kampanyalara katılamazsınız. Bakalım Türk Telekom İnternet'i nasıl ücretsiz hale getireceğiz.

Ücretsiz internet selfie hediyesi 2021

Selfie için ücretsiz çevrimiçi hediye

Selfy Gençlik Kanalı, gençler için özel fiyatlar ve kampanyalar sunuyor. Buradaki kampanyalardan sadece Selfy kullanıcıları yararlanabilir. Bir gençlik kanalı olan Selfy rate'i kullananlar da ücretsiz GB kazanabilirler. Selfy, gençler için faturalı ve ön ödemeli fiyatlar sunar. Ön ödemeli ve ön ödemeli kart abonelerine ücretsiz hediyeler de vardır.

Selfy anlık mesajlaşma kampanyası

Whatsapp ve BiP uygulamalarıyla internetten düşmeyin. Siz yurtiçindeyken ücretsiz kullanım hakkı 1024 mb'ye ulaştığında bağlantı hızı 128 kbps'ye düşer. Faturalı hat sahipleri için fatura tarihine kadar; Faturasız hat sahipleri 30 günün sonuna kadar bu hızı kullanmaya devam edebilir. Zaten başka bir Internet paketiniz varsa, bunu yine de yüksek hızda kullanacaksınız.

  • Kampanyaya katılmak için: 4545'e anlık mesaj yazarak SMS gönderin.

Kampanya detaylarını burada görebilirsiniz.

Gece Kendi Kendine Sürüş

Hatlarında aynı anda 30 TL ve üzeri ücretlendiren ön ödemeli self-charge kullanıcılar, arkadaşlarıyla 21:00 – 09:00 saatleri arasında ücretsiz olarak konuşma ve mesajlaşma hakkına sahiptir. Çevrimiçi bir hediye olarak, 30 gün boyunca toplam 250 MB ve diğer Internet sitelerinde ücretsiz kullanım için 25 MB içeren, Internet Twitter ve Facebook sitelerinde Internet harcamaları için geçerli olan küçük bir sosyal plan kazanıyorlar.

Türk Telekom Faturasız Ücretsiz Kampanya Internet 2021

Türk Telekom İnternet bedava, faturalı hat abonelerinin de yapabileceği kampanyalar var. Türk Telekom 4.5 G Faturalı Abonelik, 30 GB Bedava Internet Hediye ile 1 ay geçerli 30 GB Internet kazanabilirsiniz. Kampanyadan 16.07.2019 tarihinden önce Türk Telekom Mobil müşterisi olan ve kampanya şartlarını yerine getiren faturalı aboneler faydalanabilir. Dönüştürme 4.5g uyumlu SIM 3G uyumlu SIM sonra 4.5g 30GB yazıp 5555 gönderin.

BIMCELL, POCELL ve Kontrol HSE tarifeleri, kontrollü dostluk tarifesi ve üye işyeri dostu tarifesi ile veri paketleriyle ücretlendirilen aboneler kampanyaya kayıt olamayacak ve hediyeden yararlanamayacaktır.

Türk Telekom TL İndirme Kampanyası, 2 hafta geçerli, 5 GB hediye

Türk Telekom İndir Kampanyası

Kampanya geçerlilik süresi: Kampanya 01.02.2021 – 02.03 tarihleri arasında geçerlidir .

Türk Telekom, ön ödemeli aboneler HALKBANK yazıp Halk Bankası aracılığıyla belirlenen miktarda yüklemeden önce 5555 bir mesaj göndererek kampanyaya kayıt olabilirsiniz. Kaydolduktan sonra, belirtilen miktarı indirerek iki hafta boyunca geçerli 5 GB InternetFree planına sahip olacaksınız.

Internet Ücretsiz Türk Telekom paketleri

Aşağıdaki mevcut kampanyalara göz atabilirsiniz.

Türk Telekom ücretsiz Internet
Türk Telekom ücretsiz Internet
Yurtdışında Türk Telekom ile iletişime geçin
Türk Telekom Yurt Dışı Görüşme Paketi 2021
Eid B'Tsel kurban kampanyası
Pttcell'in Ücretsiz Çevrimiçi Kurban Kampanyası
Kurban kampanyası için Bemsel ziyafeti
Bimcell Kurban Tatili Bedava Internet – Dakika Kampanyası
Online Türk telekom işlemleri
Türk Telekom Kurban Bayramı Bedava Internet Hediye Kampanyası 2020
Türk Telekom aylık 10 GB
Türk Telekom 2020 sonuna kadar her ay ücretsiz 10 GB
Faturalı Türk Telekom'u geçenler eleyin
Türk Telekom'da Clear Sweep Free InternetLamar Faturalı Kampanyası
Ücretsiz SMS paketi Türk Telekom
Türk Telekom Bedava SMS – Mesaj Paketi
Turk Telecom Ramazan Bedava  İnternet
Türk Telekom'un Ramazan Ayı Hediyesi – Clear Sweep Ücretsiz Internet 2020
Türk sevgilisi
Türk Telekom Kampanyası 2020 Sevgililer Günü 14 Şubat

Türk Telekom Yeni Hat abonesi, müşterilere ücretsiz internet

Türk Telekom için ücretsiz Internet kazanma süreci, ilk hattın aktarılması veya yeni hat alımı ile başlar. Diğer operatörler gibi Türk Telekom da yeni müşterilerine ücretsiz internet hizmeti sunuyor. Çalışanlara bir sınıfı aktarırken veya yeni bir sınıf satın alırken sorarak bu kampanyaların varlığını doğrulayabilirsiniz.

Türk Telekom 100 GB Bedava İnternet

Düşünmek imkansız gibi görünse de böyle bir kampanya da var. Bu kampanyadan ev İnternet'e bağlanan Türk Telekom aboneleri yararlanabilir. Örneğin, zaman zaman yürütülen kampanyalarda, Interneti evine yeni gelenler ilk ay ücretsizdir. Böylelikle müşteriler ilk ayın faturasını ödemeden ücretsiz ev internetini kullanabilir.

Türk Telekom E-fatura 1 Ücretsiz Git Internet Kampanyası

Türk Telekom'dan ücretsiz Internet edinin, kağıt israfına son verin. Kağıt israfını önlemek için elektronik faturalama sistemine geçin. Faturalarınız artık e-posta adresinize ulaşıyor. 1 GB ÜCRETSİZ InternetInternet kazanın. E-fatura aboneliğinizi başlatın ve faturalarınızı e-posta adresiniz üzerinden takip edin, kağıt israfını önleyin ve doğaya katkıda bulunun. Kampanyaya katılmak için: 1 GB e-posta adresinizi girin ve 3008'e gönderin .

Burada paylaşılan tüm kampanyalar turktelekom.com.tr'den alınmıştır. Bildirimlerim Internet, mevcut kampanyaları tek bir başlık altında paylaşarak mobil kullanıcıların hediye almalarına olanak sağlamayı amaçlamaktadır. Kampanyalara katılırken yaptığınız yanlış numaralardan katılmaya çalışan kişi sorumludur. İnternet hediye almak için kampanyaya katılmadan önce Türk Telekom çalışanlarından bu kampanya hakkında bilgi alabilirsiniz.

Garantiler

About the Author: Cibolerang

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *