Türk Telekom Bedava Mesaj Hakkı

Türk Telekom Bedava Mesaj Hakkı

Ücretsiz Türk Telekom Hakkı SMS, cep telefonu klavyesi ile oluşturulmuş alfabe, sayı veya harflerden oluşan bir metin dizisidir. Daha sonra göndermek istediğiniz abone numarası girilerek karşı tarafa bu mesaj gönderilir. Cep telefonları piyasaya sürüldüklerinden beri ortalıkta. Ancak o dönemde klavye yerine neredeyse Mors alfabesi gibi telefondaki tuş numaralarına karşılık gelen 3 veya 4 harfli bir sistem kullanıldı. Bugün; Akıllı telefonun ekran klavyesi sayesinde bu işlem hızlı ve kolaydır.

Günümüzde telefon şebekesi üzerinden kısa mesaj göndermek yerine internet sisteminde mevcut mesaj türleri bulunmakta ve tarifeye bağlı olarak sadece gigabayt harcamakta veya hiç harcamamakta. Ancak eski mesajlaşma sistemi aboneye ve çeşitli internet sitelerine erişim için güvenlik kapısı olduğu için özellikle kurumsal sektör tarafından hala yaygın olarak kullanılmaktadır. Bireysel aboneler bu yolu daha az kullanır. Ancak ücretsiz SMS kampanya paketleri devam ediyor.

Türk Telekom Bedava Mesaj Right Win

Gençlere özel fiyatlar ve kampanyalar sunan Türk Telekom bölümü Selfy'ye üye olanlar, tüm Selfy aboneleri için anında 2.000 ücretsiz mesaj alacak. Bunu yapmak için, seriniz 7 ile 25 yaş arasındaki herkesin üzerinde listelenmeli ve Selfy'ye abone olmak için SELFY yazıp 4545'e bir SMS göndermelisiniz. Kazandığınız SMS; 30 gün geçerlidir ve belirtilen sürenin sonunda sınıfınızdan çıkarılacaktır.

Kipa-Migros süpermarketlerinden 20 TL ve üzeri alışveriş yaptıktan sonra numaranızı Kipa'nın verdiği şifre ile Türk Telekom'a transfer ettiğinizde her yöne 150 dakika ve 150 SMS alabilirsiniz. Kampanyaya katılmak için kartın şifresini SMS ile 2100'e göndermeniz gerekmektedir. Ayrıca yıl boyunca her ay dakika ve kısa mesaj kazanmaya devam edeceksiniz. Böylece her yöne 1800 dakika ve yılda 1800 ücretsiz mesajınız olacak. Ön ödemeli hatların kampanyadan çıkmaması için her ay hattınızdan en az 20 TL tahsil etmelisiniz.

Türk Telekom ücretsiz mesajlar

Numaranızı Türk Telekom'da tutanların birçok avantajı arasında; 3000 metin mesajı ve 300 mb interneti bir araya getirmektir. Satır geçişi tamamlandıktan sonra 30 gün içinde 3000 yazıp 3900 yazarak promosyondan yararlanabilirsiniz. Kontörlü hatlar bu işlemden sonra 20 TL ve üzeri ücret alabilir ve SMS'i etkinleştirmeye başlayabilir. Faturalı hat hediyeleri için SMS aktivasyonu; SMS ile bilgilendirin.

Selfy aboneleri, Türk Telekom'dan en çok yararlanan abone grubudur. Ön ödemesiz selfy, her seferinde hattında 30 TL ve üzeri ücret alan, GECE ve 4545 yazıp 4545 gönderdikten sonra 21:00 – 09:00 saatleri arasında ücretsiz mesaj gönderilebilir. sabah. Bu paket özellikle internet bağlantısı olmadığında kullanışlıdır.

Türk Telekom ücretsiz mesajlaşma paketi

Türk Telekom, tüm abonelerine değer veren ve aynı zamanda onları kurtaran bir şirkettir. Hatlarından düzenli ödeme yapan faturalı aboneler veya her ay hattına normal TL yükleyen ön ödemeli aboneler yılda sadece bir kez kayıt olup her yönden 500 SMS kazanabilirler. Bunun için ücretsiz bir SMS yazın ve 5555'e gönderin. Bir SMS bildirimi aldıktan sonra, ücretsiz SMS mesajlarınız tüm yıl boyunca kullanıma hazırdır. Kampanyanın bu kullanımı için aşağıdaki ipuçlarını sunmak istiyoruz. Hattınızda belirtilen ve pakete dahil olan SMS'leriniz bittiğinde bu kampanyayı kullanmanızı tavsiye ederiz. Aksi takdirde bu hediye metin mesajları ilk olarak kullanıldığından hattınız için satın aldığınız fiyata dahil olan kısa mesajlar boşa gitmiş olacaktır.

Geliştirilen Türk Telekom akıllı telefon uygulamasında veya internet sitesinin online işlem hediyeleri bölümünde bulunan “Süpürmeyi Sil” kampanyasını sık sık ziyaret etmenizi öneririz. Buradan eller serbest, metin mesajlaşma ve internet için Go'ları edinebilirsiniz. Size ulaşacak ücretsiz hediyeler arasında SMS her yöne günlük 100, Türk Telekom aboneleri için 1000, her yöne 250, Türk Telekom üyelerine aylık 2.500, Türk Telekom üyelerine aylık 5000 ve 500 kişiye kadar değişiklik göstermektedir. bütün yönler. Alınan hediyelerin mevcut olduğu ve sürelerinin dolacağı SMS ile size bildirilecektir.

Türk Telekom Prime aboneleri 10 GB, 15 GB ve 20 GB fiyatıyla her yöne ücretsiz sınırsız mesaj gönderebiliyor. Katılma zorunluluğu yoktur. Tarifeye abone olduktan sonra hemen mesaj göndermeye başlayabilirler. Aynı şey Süper GB tarifesi için de geçerli.

About the Author: Cibolerang

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *