Türk Telekom Bedava SMS Hilesi

Türk Telekom Bedava SMS Hilesi

Türk Telekom'dan Ücretsiz SMS Hileleri; Adı ile özdeşleşen SMS servisi sevdiklerimizle kısa notlar aracılığıyla yazılı olarak iletişim kurmak için kullanılır. Alfabe, sayılar ve noktalama işaretleri kullanılarak 160 karakterlik kullanım sınırı vardır. Sorununuzu veya talebinizi kısaca açıklamalısınız.

Normal şartlar altında, metin mesajları telefondan telefona başarısız olamaz. Ancak, doğrudan telefonunuza gönderilen kısa mesajın süresi dolarsa veya karşı tarafın telefonu almazsa, metin yerinde olmayacaktır. Diğer kişinin telefonu onu aldığında, metin mesajı anında onun konumuna ulaşır.

Türk Telekom, ağırlıklı olarak SMS kullanan abonelerine birkaç numara ile bedava SMS kazanma fırsatı sunuyor. Çoğu zaman, bu durum bilginiz olmadan sizi şaşırtacaktır. Hatta hattınıza gelen ücretsiz SMS trafiği sizi şaşırtabilir.

Ücretsiz SMS Türk Telekom Hilesi

Türk Telekom Bedava SMS Hilesi ve Bedava Tüketici SMS Hilesi ile bedava SMS kazanabilirsiniz.

Türk Telekom Selfy'den ücretsiz SMS

25 yaş altı Türk Telekom aboneleri grubunda yer alan kişiler Selfy olarak belirlendi. Bu gruba abone olması ve son üç ay içinde fiyat belirlememesi veya 20 dakikadan daha kısa bir süre için tüm yönleri araması veya SMS göndermemesi durumunda, tüm yönlere 250 ücretsiz kısa mesaj gönderilecektir. ona tahsis edildi. Fatura dönemi içindeki mevcut satır.

Bahsedilen durumlar dışında başka bir işlem yapılmasına gerek yoktur. Sistem otomatik olarak SMS ile “Hattınızda her yöne 250 ücretsiz SMS kullanabilirsiniz” şeklinde bir bildirim gönderecektir. Bu mesajı aldıktan sonra, ücretsiz kısa mesajınızı herhangi bir yönde kullanabilirsiniz.

Yine, Selfy kullanıcılarının ilgilendiği başka bir ücretsiz SMS Hilesi var; 12 aylık ücreti taahhüt ettiğinizde, her yönde 12 ay geçerli olan 1000 SMS kazanırsınız. Bu kampanya için özel bir kayıt süreci yoktur. Yalnızca abonelik merkezleri veya müşteri hizmetleri aracılığıyla seçtiğiniz fiyata bağlı kalmanız gerekir. Tarife bilgisi ile hattınızda gösterilecek her yöne 1000 adet ücretsiz SMS alacaksınız. Başlattığınız kampanyadan çıkarsanız hattınızda belirtmiş olduğunuz SMS hattınızdan silinecektir. Hattınız için satın almış olduğunuz sınırlı aylık SMS hakları tükendiğinde hediye SMS mesajları aktif hale gelir.

Türk Telekom Hediye SMS'i kazanma

Türk Telekom'un geçtiğimiz günlerde başlattığı yeni ücretsiz SMS kampanyası, hattında yüksek fatura ödeyen veya çok TL alan kullanıcıları hedefliyor. Son 3 ayda 100 TL ve üzeri aylık fatura ödeyenler veya hattına TL indirenler 30 gün boyunca 100-250-500 veya 1000 ücretsiz kısa mesaj kazanabilirler. Ücretsiz SMS mesajlarının sayısı tamamen ne kadar düşük ve aşırı harcadığımıza bağlıdır. Aylık 500 TL'ye sahipsek; Hattınızda 500 ila 1000 ücretsiz metin mesajı alabilirsiniz. Kaydolmaya ihtiyacınız yok.

Sistem, bu ücretsiz SMS harcamalarınızı 3 ayda bir kontrol edecek ve size ücretsiz hediyeler göndermeye devam edecektir. Ayrıca harcanmamış SMS hattınızdan silinmeyecektir. Yılda 4 kez her yöne ücretsiz SMS kazanma hakkına sahip olacaksınız. Bu genellikle SMS'den ücretsiz bir hediye olsa da, bazen her yöne ücretsiz dakikalar veya İnternette ek bir MB olarak tanımlanabilir. Sizi dipnottan haberdar etmek için; Türk Telekom veya Avea'ya 5 yıl ve üzeri abonelik yapanlar bu kampanyadan yararlanabilecek.

Türk Telekom Taahhüt yenileme ücretsiz mesaj kazanıyor

İki yıldan uzun süredir HSE üyesiyseniz ve aboneliğinize devam etmek ve aynı zamanda ayda 800 veya daha fazla metin mesajı göndermek istiyorsanız, taahhüdünüzü yenileme zamanı gelmiştir … Yeni abonelik Taahhüdü, bir yıl boyunca herhangi bir yönde 4000 mesaj kullanabilirsiniz. Hattınızda ayarlanacaktır. SEÇ Tarifesi olarak adlandırılan yeni abonelikler yapılabiliyorsa, diğer tarifeler yenilerini almayacaktır.

Türk Telekom Lira üzerinden SMS hakkı kazanın

Son altı ay içerisinde hattınızda kitap paylaşım hizmetini 3 kez kullanan, SMS aboneliği olmayan ve hattına toplam 300 TL ekleyen aboneler, her yönden kullanabilecekleri 100 ücretsiz SMS alacaklar. SMS, operatör servisi tarafından hattınızda otomatik olarak tanımlanır.

Türk Telekom hatlarına faturalı ve ön ödemeli ücretsiz SMS metin mesajları

Türk Telekom tek faturalı veya ön ödemeli abonesiyseniz ve evinizde Türk Telekom altyapısı ile de fiber veya ADSL internet kullanıyorsanız, cep telefonunuza HY250SMS yazıp 5555'e göndermelisiniz. Bu nedenle her ay 250 ücretsiz SMS tüm yönler için Doğrudan cep telefonunuzda belirtilecektir.

Ücretsiz SMS mesajları kazanmak için, cep telefonunuzun her ay yeni bir döneme geçip geçmediğini bilmeniz gerekir. Ayrıca cep telefonunuz ve İnternet aboneliğinizin aynı adı taşıması gerekmektedir. Kazanılan mesajlar aylık mesajlardır ve gelecek ay alınan ücretsiz mesajlar silinecektir. Ayrıca kazandığınız SMS harcandıktan sonra daha önce satın aldığınız SMS fiyatlarınıza göre kullanılacaktır.

Türk Telekom İletişimini Yetkilendirin Ücretsiz SMS Kazanın

Verileriniz çevrimiçi olarak paylaşılmış olsun ya da olmasın, artık yasalarla korunmaktadır. Her şirketin verilerinizi paylaşmasına izin verip vermeyeceğiniz size kalmış. Abone numaranızı ve şifrenizi cep telefonunuzun uygulaması veya web sitesi üzerinden online işlem merkezine girerek, öğenin onaylamasından sonra sadece iki gün boyunca operatör dahilinde her yöne ve sınırsız çağrı için 2000 ücretsiz kısa mesaj alacaksınız. karar.

Ayrıca, interneti kullanmıyorsanız, müşteri hizmetleriyle iletişime geçerek bu tek seferlik paketi kazanabilirsiniz. Bu başvuruyu uyguladıktan sonra 4441500 müşteri hizmetleri numarasını ilk kez girerseniz, sesli yanıt sistemi ödeme işlemine geçmeden önce kimlik bilgilerinizi doğrulayacak ve kabul edip etmeyeceğinizi soracaktır. Yapacağınız eylem. . Kabul ediyorsanız 1'e, katılmıyorsanız 2'ye basabilirsiniz. Kabul işlemi tamamlandıktan sonra, hattınızda bulunan ücretsiz mini paketin bildirimi SMS ile gönderilecektir. Ücretsiz SMS ve 2 günlük operatör aramalarını hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yeni Türk Telekom mobil abonelerine sunulan tarifeler arasında belki de en ucuz ve ücretsiz SMS kampanyası manuel mesajlaşma olarak adlandırılıyor. Bu tarifeye göre her yöne 120 dakika konuşma süresi ve her yöne 400 kısa mesaj 15 TL'dir. Ayrıca Türk Telekom üyeleri arasında mesajlaşma ücretsiz ve sınırsızdır.

Ön ödemeli karttan faturalıya ücretsiz kısa mesajlar

Ön ödemeli Türk Telekom abonesiyseniz ve ödeme almak istiyorsanız, yıl boyunca her yöne 10.000 ücretsiz kısa mesaj saklamak istiyorsanız, bu geçiş sizin için çok faydalı olacaktır ancak HSE faturalı hatlardan birini seçmelisiniz. oranları. Kampanya son kullanma tarihleri arasında geçişle ilgili web sitesinde yer alan dipnotu okumanız çok önemlidir.

Abone merkezlerinden birini arayarak, telefonla müşteri hizmetlerine giriş yaparak veya online işlemler listesinden yeni fiyatınızı belirleyip üzerine tıklayarak kolayca değiştirebilirsiniz. Değişikliğiniz SMS ile bildirildikten, SECSMS yazıp 5555'e gönderdikten sonra hattınızda bir yıl için 10.000 ücretsiz mesaj kurulacaktır. Ayrıca yıl içinde SEÇ tarifeleri arasında geçiş yaparsanız, ücretsiz SMS mesajlarınızı kullanmaya devam edebilirsiniz.

Türk Telekom Fan Planına yükseltin ve SMS kazanın

Fenercell, Gsmobile veya Konyasporcell gibi özel bir taraftar paketine veya futbol takımı hizmetine zaten abone olduysanız ve daha sonra normal tarifelerden birine geçtiyseniz, şimdi isterseniz bir geri dönüşüm kampanyasına katılmanın tam zamanı. Ekibinizi destekleyin ve ücretsiz metin mesajları kazanın. Paketlerden herhangi birine döndüğünüzde her yöne 500 dakikaya ek olarak 6 ay geçerli olmak üzere her yöne 5000 SMS alacaksınız.

Ücretsiz dakikaları ve mesajları etkinleştirmek için; Abonelik paketinizi değiştirdiğinizi belirten SMS bilgisini aldıktan sonra GERITARAFTAR'a yazmanız ve 5555'e SMS göndermeniz gerekmektedir. Konuşma ve SMS özgürlüğünü kullanmaya başlayabileceğinizi belirten bir SMS alacaksınız. Bu kampanyanın en iyi yanı, her ay planınızda belirtilen dakika ve SMS'leri doldurduğunuzda aktif hale gelmesidir. Yeni aya geçtiğinizde, kendi ücretlerini ödediğiniz hat planınıza döneceksiniz. Yani zor zamanlarda bedava SMS mesajları ve konuşma dakikaları imdadınıza yetişecek.

About the Author: Cibolerang

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *