Türk Telekom Ekstra 5 GB internet alana 15 GB bedava

Türk Telekom Ekstra 5 GB internet alana 15 GB bedava

Saç modelleri

  • 1 İLAVE Türk Telekom Faturalı 5 GB ek internet
  • 2 Türk Telekom Extra 5 GB paket nasıl oluşturulur?

Türk Telekom aboneleri bu pakete abone olduklarında her ay 3 ay 5 GB ücretsiz hediye belirleniyor. Bu şekilde toplamda 15 GB ücretsiz internete sahip olurlar. Türk Telekom faturalı abonelerinin tarifelerine ek olarak satın alabilecekleri promosyon paketlerinden İnternet Türk Telekom Extra 5 GB: bedava 15 GB kampanyası. Bu internetten yararlanan aboneler 3 ay, 5 GB olmak üzere toplam 15 GB İnternet bedava'dan yararlanacak.

Paket içeriği, yani internet hakları, fatura döneminin sonuna kadar geçerlidir ve abone iptal etmediği sürece otomatik olarak yenilenecektir. Kampanyaya yalnızca bir kez kayıt olabilirsiniz.

Türk Telekom Faturalı Ekstra 5 GB Ekstra İnternet

12 aylık plan taahhüdü için 5 GB mobil internetin aylık maliyeti 35 TL yerine aylık sadece 15 TL.Ayrıca, ek olarak 15 GB mobil internete de sahipsiniz. BİMcell, POCELL, Pttcell, Teknosa Mobil, Kontrol HSE, Kontrollü Esnaf ve İşlem Dostu Tarifeler, Veri Planları ve Paylaşılan Tarife dışında tarifeli tüm Tek Faturalı aboneler kayıt altına alınabilir. Son 30 gün içinde yeni aktivasyon ve online transfer ile Türk Telekom faturalı mobil müşterileri kampanyadan yararlanamayacak.

  • Tahakkuk eden ücretler, 12 fatura dönemi boyunca planda kalmayı kabul eden aboneler için geçerlidir. 12 fatura dönemi planını kullanma taahhüdü vermeyen aboneler kampanyadan yararlanamaz.
Kampanya kapsamında 4.5G uyumlu bir cihaz ve SIM karta sahip abonelere ilk 3 ay için toplam 15 GB internet verisi veya ayda 5 GB veri tahsis edildi.

Türk Telekom Extra 5 GB Paket nasıl oluşturulur?

  • Paketi satın almak için EXTRA 5GB yazın ve 5555'e gönderin .

Paket garantisi hakkında bilgi için müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca devam eden kampanyalardan haberdar olmak için sayfa bildirimlerini kabul etmeyi unutmayın. Böylece en son kampanyalar ve fırsatlardan ilk siz haberdar olacaksınız.

Kampanya detayları ve kaynağı: https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/internet/sayfalar/ekstra-5gb.aspx

Mevcut fırsatlar, fırsatlar, haberler ve daha fazlası için sayfa bildirimlerine izin verin.

About the Author: Cibolerang

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *