Türk Telekom internet Yükleme Kartları

Türk Telekom internet Yükleme Kartları

Saç modelleri

  • 1 Türk Telekom İnternet İndir Cards Kampanyası
    • 1.1 Şarj kartları çevrimiçi olarak nerede satılır?

Türk Telekom İnternet Şarj Kartlarını kullanarak 10 TL'ye 2 GB internet bağlantısı elde edebilirsiniz. Yani interneti çok uygun bir fiyata kullanabilirsiniz. Sadece Türk Telekom İnternet İndirme Kartları ile 10 TL'ye 2 GB internet paketi satın alabilirsiniz. Hemen kullanım için, bu Card'ların İnternet'ten indirilmesi çok faydalı olacaktır.

Daha önce diğer operatörlerden buna benzer hizmetler görmüş olabilirsiniz. Ancak Türk Telekom'un bu kampanyası, internet paketlerini diğer operatörlere göre çok daha ucuza kullanmamızı sağlıyor. Ön ödemeli mobil internet kampanyanızdan yararlanmak istediğinizde, sadece bu Cards'ı kullanın. İnternet Download Cardsn sadece Türk Telekom faturasız aboneleri tarafından kullanılabilir. Mevcut ve yeni faturalı aboneler bu hizmetten yararlanma hakkına sahip değildir.

Devam eden kampanyalardan hiçbir ücret ödemeden yararlanmak için Türk Telekom'un Bedava İnternet kategorisindeki fırsatları keşfedin.

Türk Telekom İnternet İndir Cards Kampanyası

İnternetin eğlencesi artık internet kartları ile her an ön ödemeli cep telefonu hattı ile kullanıcıların cebinde taşınabilir.

Gemi günlüğü 100 MB internet paketi 1 Türk Lirası
İnternet paketi günde 1 GB 5 Türk Lirası
haftalık İnternet paketi 1 GB 7 Türk Lirası
haftalık İnternet Paketi 2 Git 10 TL

Bu paketten Mobil Ofis, Ön Ödemeli Distribütör, Katlama, Standart, Teknosa Mobil, BIMCELL, POCELL, PTTCELL dışında tekli ön ödemeli paket kullanan kullanıcılar ve ön ödemeli mobil hatları olan müşteriler bu kartlardan yararlanabilmektedir.

Şarj kartları çevrimiçi olarak nerede satılır?

Dilediğiniz internet kartını Türk Telekom mobil merkezlerinden ücret karşılığında satın alabilirsiniz. Siz yokken internetiniz biterse bu kartlar tam size göre.

Kullanılmayan bir İnternet kartı iptal edilmeyecektir. Kullanana kadar. Tek kullanımlık İnternet kartları otomatik olarak iptal edilecektir. İnternet haritasını nasıl indireceğinizi merak ediyorsanız bu bilgiler harita üzerinde. Güncellenen kampanya bilgilerini https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/internet/sayfalar/internet-yukleme-kartlari.aspx adresinden görüntüleyebilirsiniz.

Güncel teklifler, planlar ve fiyatlar hakkında haberler için sayfa bildirimlerini kabul edin.

About the Author: Cibolerang

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *