Türk Telekom Kurban Bayramı Bedava internet Hediyesi 2020 Kampanyası

Türk Telekom Kurban Bayramı Bedava internet Hediyesi 2020 Kampanyası

Kurban Bayramı için çok az zaman kaldı. Bu kapsamda Türk Telekom, Kurban Bayramı'nda müşterilerinin internet sıkıntısı yaşamaması için yeni bir kampanya başlatma kararı aldı. Bu yıl gerçekleşecek olan Türk Telekom Kurban Festivali ile herkes hediyesini Campaign bedava internet hizmeti ile alabilecek.

Türk Telekom'dan bu konuyla ilgili yapılan açıklamada Bayram Haftası'na özel online işlem uygulaması Sil Süpür'e giren herkesin online hediye vereceği açıklandı.

Dilerseniz aşağıda resmi Türk Telekom ekstresini görebilirsiniz.

Türk Telekom, Kurban Bayramı vesilesiyle tüm mobil abonelerine ücretsiz internet hizmeti sunuyor

“Merkez için değil, herkes için” hizmet anlayışıyla sürekli iletişim sağlayan Türk Telekom, bayramlarda yoğun internet ihtiyacını karşılamak için bir kampanya başlatıyor. Tatil haftası boyunca online işlem uygulaması üzerinden “Sil Süpür” e katılan tüm Türk Telekom çalışanlarına GB hediye verilecek.

Türk Telekom , insan merkezli yaklaşımıyla müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerine çözüm ve fırsatlar sunmaya devam ediyor. Tarife ve paketlerin yanı sıra Sil Süpür'e giriş yapan tek faturalı cep telefonu kullanıcılarına “Online İşlemler” uygulamasına giriş yaparak GB bedava hediye sunuluyor.

Sil Sweep katılımcısı hediyeyi alacak

Türk Telekom , bu yıl Kurban Bayramı'nda vereceği hediyelerle müşterilerine destek olduğunu göstermeyi planlıyor. bu içerikte; 29 Temmuz 2020 tarihinden itibaren 1 hafta geçerli olacak ve tüm müşterilerin kullanabileceği Süpür Sale'den GB hediyeler almanıza olanak tanıyor. Ayrıca Sil Süpür'e katılan tüm Türk Telekom aboneleri çeşitli mobil internet hediyeleri kazanacak.

Hediyelerin kullanım hakları Sil Süpür'de Çarşamba ve Cuma günleri yenilenmektedir. Bireysel Türk Telekom Faturalı aboneler, hatlarına özel seçilen Şanslı Günde kampanyaya katılarak İnternet hediyeleri kazanabilecekler.

Saç modelleri

  • 1 Kurban Bayramı süresince tüm cep telefonu abonelerine Türk Telekom ve ücretsiz internet erişimi sağlayacak
    • 1.1 Sil Sweeper katılımcısı hediyeyi alacak

About the Author: Cibolerang

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *