Türk Telekom Mobilist 5 GB Paketi Çok Kullanılan Tarife

Türk Telekom Mobilist 5 GB Paketi Çok Kullanılan Tarife

En çok kullanılan tanımlardan biridir. Türk Telekom Mobilist 5 Go planı en çok kullanılan tarifelerden biridir. Bu Tarife için büyük bir talep var çünkü bunlar uygun fiyatlı ve içerik bol. Oyuncu kullanıcıları artık Tarife'ı seçerken ceplerine uyan ve çok fazla içerik barındıran paketleri tercih ediyor. Türk Telekom, fiyat ve paket içeriği açısından en uygun GSM operatörüdür. Türk Telekom müşterileri de mevcut GSM operatörlerini kullanırken en iyi paket içeriğine sahip tarifeleri seçiyorlar.

Saç modelleri

  • 1 Mobilist 5 go Tarifesi Nasıl?
  • 2 Mobilist 5 Go Paketi
  • 3 Türk Telekom Mobilist 5 GB Tarifesi Nasıl İptal Edilir?
    • 3.1 Paketiniz size uygun mu?

Mobilist 5 GB Tarifesi Nasıl?

İnternet üzerinden Türk Telekom Online İşlem Merkezi'ne giriş yapanlar için 5 GB mobil internet, ülkenin her yönüne 250 dakika ve her yöne 1000 SMS 33 TL. Ön ödemeli aboneler kampanyadan yararlanabilir.

Ne paketi? Mobilist 5 Go planı
Ne alıyorum? 5 GB mobil internet + her yönde 250 dakika + her yönde 1000 mesaj
Ne ödemeliyim? 33 TL / ay
Onu nasıl alabilirim? Türk Telekom Mobil Online İşlem Merkezi'ne giriş yaparak kayıt olabilirsiniz.

Tarife, gelir paylaşım ortaklıklarında; mobil ofisler, ön ödemeli, katlanabilir, standart bayiler, Teknosa Mobil, BIMCELL, POCELL, PTTCELL ve Mobil ön ödemeli telefon hattı aboneleri hariç, ön ödemeli kişisel planlarında ön ödemeli mobil hatları olan müşteriler tarafından kullanılmaktadır.

Mobilist 5 Go planı

Kampanya kapsamında verilen hizmetler, dışarıya devredilemez veya devredilemez. Kalan kullanım hakları, geçerlilik sürelerinin sonunda silinir.

Mevcut kampanya oranlarınızı kullanarak çok faydalı olacaksınız. Ayrıca mevcut Türk Telekom kampanyalarından yararlanarak ücretsiz internet planı da edinebilirsiniz. Bu paketleri almak için Türk Telekom'un ücretsiz internet kategorisini ziyaret edin.

Türk Telekom Mobilist 5 GB Tarifesi nasıl iptal edilir?

  • Mobilist paketlerinde indirilen paketlerin hakları 30 gün boyunca geçerli olacaktır. Satın alınan paket 30 gün sonra yenilenmeyecektir.

Grubunuz size uygun mu?

Tüm operatörler değişen ve gelişen teknoloji ile birlikte hemen hemen tüm müşterilerine internet paketleri satmaktadır. Telefon hattınızdaki internet seti ile mobil dünyanın büyülü dünyasında kayboluyorsunuz. Ancak, seçilen veya önerilen fiyatlar ihtiyaçlarınızı ne ölçüde karşılıyor?

Öncelikle planınızın en az bir yıl geçerli olduğunu unutmayın. Tarifenize için özel internet paketinizi deneyiminize göre kesinlikle seçmelisiniz. Ne yazık ki 3GB internet kullanırken 5GB internet planına yükselttiğinizde kalan internet her ay boşa gidiyor, bu nedenle seçimlerinizi doğru yaparak faturalarınızı fazla ödemekten kaçının.

Diğer bir konu ise interneti çok kullananlar için Tarife 5GB paketi ayarlandı ve çok kullanırsanız büyük risk altındasınız. Çünkü 1 gigabayt internet, telekom şirketlerinden internet bypass için satın alacağınız ek paketlerde en az 12 TL olarak tanımlanıyor. Doğal olarak bu, ay sonunda faturanıza yansıyacak ek bir ücret anlamına gelir.

Bazı telekom şirketleri bu uygulamaları, interneti sosyal ağlarda kullananlar için özel paketlerle ücretsiz olarak sunmaktadır. Unutmayın, Tarife sizin için ne kadar doğru ise, İnternet'i o kadar verimli ve sağlıklı kullanabilirsiniz.

About the Author: Cibolerang

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *