Türk Telekom Selfy Bedava İnternet

Türk Telekom Selfy Bedava İnternet

Türk Telekom Selfy'den ücretsiz internet kampanyaları ile bedava internet bağlantısı kazanabilirsiniz. Türk Telekom Selfy'ye 1GB bedava internet kazanmak çok kolay. Türk Telekom Selfy, abonelerine bol miktarda internetin yanı sıra bedava internet paketi de sağlayarak sizleri internetten kurtarıyor.

Türk Telekom Selfy'yi online ücretsiz kazanmak çok kolay ve hem faturalı hem de faturasız hatlarda uygun fiyatları ile birçok kişi tarafından tercih ediliyor.

Bu yazımda sizlere Türk Telekom Kendilerine Bedava İnternet Geliri ve Türk Telekom Kendilerine Bedava İnternet Kampanyaları hakkında bilgi vermeye çalışacağım.

Ücretsiz Türk Telekom Selfy Ödülü Sahibi Internet

Türk Telekom Selfy Free İnternet'ten kazanmaya çalışacağımız yollardan biri de Selfy Purple paketlerinden birine geçip anında 1 GB bedava internet kazanmak. Hattınıza MOR GIFT yazarak 4.545 mesaj gönderdiğinizde hattınıza 1GB internet indirilecektir.

Faturasız hat sahiplerinin bu kampanyayı diğer aylarda da devam ettirebilmeleri için bu kampanyadan hatlarına 30 TL ödemeleri gerekmektedir.

Türk Telekom Selfy Hediyesi Internet Kampanyası

Türk Telekom selfy müşterileri internet paketi tüketmeden WhatsApp ve Bip uygulamasını ücretsiz kullanıyor. Anında Mesajlaşma Selfie'ler için kendi kendine yazma kampanyası, müşterilerin kısa mesaj gönderirken yurtiçi ve yurtdışında ücretsiz internet erişimi sağlamak için 4545 cep telefonundan mevcut Türk telekomünikasyonlarına anlık mesajlaşma erişiminden yararlanmalarını istiyor.

Internet paketleri Türk Telekom Selfy için ücretsiz

Ücretsiz Türk Telekom Selfy İnterneti kazanmak için yapmanız gereken bir yol, Selfy'nin Tambu Hediye 1GB Kampanyasına katılmaktır. Selfy'nin Tambu Gift 1 Go kampanyasına katılmak için, telefonunuza Tambu uygulamasını indirin ve Tambu yazıp boşluk bırakarak 4545'i gönderin. 30 gün boyunca hattınıza 1 GB bedava internet indirilecektir.

Tambu uygulamasını cep telefonunuza indirdikten sonra tek yapmanız gereken, uygulamadaki hediye kodu alanından alacağınız “hediye kodu” nun başına Tambu yazıp 4545'e SMS göndererek Selfy hediye internete sahip olmak. . .

Uygulamayı telefonunuza indirdikten sonra, uygulamaya giriş yaptığınızda özel hediye kodunu göreceksiniz. Basitçe telefonunuzun mesaj bölümünden tambu (hediye kodu) yazıp 4545 mesaj göndermek.

Türk Telekom Selfy Internet Ücretsiz Nasıl Yapılır

En çok kullanılan Selfy kampanyalarından biri olan Selfy, geceleri bol internet ile 3GB bedava internet kazanabilir. Basitçe GECENET yazıp Internetli Nights kampanyası Selfy en Plenty katılarak 6 ay boyunca her ay ücretsiz internet 3 GB kazanmak için 4545 mesajları göndermek.

Selfy'de her akşam 00:00 ile 06:00 saatleri arasında ücretsiz olarak çevrimiçi olabilirsiniz. Bu paketi ücretsiz ve ücretsiz kullanmak için, Selfy üyeleri GECENET'e, Selfy olmayan üyeler ise GECENET TCKN'ye yazıp 4545 mesaj gönderdiklerinde, 6 ay boyunca her ay 3 GB'lık internet ücretsiz olacak.

Türk Telekom Ücretsiz Selfy Faturalı ve Faturasız Hatlar Internet

Türk Telekom Selfy, ücretsiz ön ödemeli internet hattı sahiplerine yönelik kampanyalarıyla öne çıkıyor. Unutmayın ön ödemeli hat sahipleri, Türk Telekom Selfy aboneleri hatlarını 30 TL'ye şarj ederken 1 GB bedava internet kazanıyor.

Tek seferde 30 TL ve üzeri yükledikten sonra DOPDOLU HEDİYE yazıp 4545 mesaj gönderin, internet hediyeniz anında hesabınıza yüklenecektir.

About the Author: Cibolerang

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *