Türk Telekom Tamamla 10 GB internet 15 TL

Türk Telekom Tamamla 10 GB internet 15 TL

Saç modelleri

  • İnternetteki özgürlüğünüzü 10 GB'a kadar tamamlamak için 1 tam zamanlı
  • 2 Türk Telekom 10 Go İnternet Nasıl Tamamlandı?

Bu kampanya sayesinde mevcut internet hakları yeterli olmayan Türk Telekom aboneleri 10 GB'a kadar internet haklarını tamamlayabilirler. Türk Telekom 10 GB İnternet Kampanyasını Tamamlayın ile internet özgürlüğünüzü 10 GB'a eklemenin şimdi tam zamanı. SIM kart ve 4.5G cihaz abonelerine özel bir internet kampanyası.

Ek ücret ödemeden güncellenen kampanyalarla ücretsiz internet bağlantısı elde etmek için Türk Telekom Ücretsiz İnternet Kategorisini ziyaret edin. Burada size en uygun kampanyalara katılarak bedava oyun kazanabilirsiniz.

4.5G kullanan aboneler için internet bağlantınızı aylık 15 TL, ek planda 12 ay kalmayı taahhüt edenler için ise internet bağlantınızı 10GB'a çıkarabilirsiniz.

İnternet özgürlüğünüzü 10 GB'a çıkarmak için iyi bir zaman

Tam kampanyadan 10 GB'a; BİMcell, POCELL, Pttcell, Teknosa Mobil, Kontrol SEÇ Tarifeleri, Kontrollü Üye İşyeri ve Satıcı Tarifesi, Veri Tarifesi ve Ortak pakeTLeri dışındaki 4.5G uyumlu cihaz ve SIM karta sahip tüm aboneler, 3 GB Get'i içeren bir tarifeyle tüm aboneleri kayıt yaptırabilir. veya daha fazla çevrimiçi.

Paket fiyatı ilk 12 ek fatura dönemi için 15 TL, 12 fatura dönemi sonunda 25 TL'dir.Planda 12 ay kalmayı taahhüt etmeyen aboneler bu ek planı kullanarak indirim alamazlar.

Kampanyaya yalnızca bir kez kayıt olabilirsiniz.

Türk Telekom Komple 10GB internet nasıl yapılır?

Paketi satın almak için aşağıdaki SMS yöntemini kullanabilir veya Customer ServiceTLer'ı arayarak kayıt olabilirsiniz.

  • Satın almak için COMPLETE 10GB yazın ve 5555'e gönderin .
  • Faturanızı her aldığınızda yenilenen ve internet 10 GB olarak ayarlanan yinelenen bir pakettir.

Bu paket size fazladan 10 GB vermez. Örneğin; 15 TL'ye 10 GB fiyatına 4 GB internet ile ücretinizi tamamlamanıza olanak tanır.

Bu interneti aldığınızda hattınıza% 80 ve% 100 kullanımınıza ilişkin bilgiler içeren mesajlar gönderilir. Mevcut tarifenizdeki internet yetersiz ise bu kampanya ile internet bağlantınızı 10 GB'a tamamlayabilirsiniz.

Bildirimleri kabul edin Türk Telekom kampanyalarından, ücretlendirmelerinden ve kampanyalarından ilk siz haberdar olun.

About the Author: Cibolerang

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *