Türk Telekom Tarifeni 15GB’a Tamamla 19 TL

Türk Telekom Tarifeni 15GB’a Tamamla 19 TL

Saç modelleri

  • 15GB'a 1 Full Türk Telekom Kampanyası
  • 2 Türk Telekom 15 Go İnternet'i Tamamla Nasıl?

Türk Telekom aboneleri, oldukça uygun tarifelerinde yer alan internet kullanım haklarını 15 GB'a kadar tamamlayabilir, Türk Telekom tarifesini tam 15 GB'lık bir kampanya ile 19 TL tamamlayabilirsiniz. İnternet özgürlüğünüzü 15 GB'a çıkarma zamanı. Bu kampanya sayesinde Türk Telekom faturalı aboneleri mevcut dahili TL planını 15 GB'a kadar çıkardı. Faturalı veya faturasız abonelerin kullanabileceği ücretsiz hediyeler almak için Türk Telekom'un ücretsiz internet kategorisini ziyaret edin. Bu şekilde çevrimiçi olarak ücretsiz kampanyalar alabilirsiniz.

Türk Telekom 15GB için tam kampanya

Kampanyadan SIM kart ve 4.5G cihaz kullanan aboneler faydalanabilir. 4.5G kullanıcıları için , internet bağlantınızı 15 GB'a kadar ek bir pakeTLeri internet ile ayda 19 TL ve planda 12 ay kalma sözü ile tamamlayabilirsiniz.

15 GB'a kadar tam kampanya; 4.5 GB uyumlu cihaz ve SIM kart, BIMCELL, POCELL, Pttcell ve Kontrol HSE tarifeleri, kontrollü işyerleri için kullanımı kolay tarifeler, veri tarifeleri ve 7 GB veya daha fazla internet içeren pakeTLer'e sahip tüm aboneler, kampanya paketi.

Kampanya kapsamında abonelerin fiyatlarına ek olarak internetin payı belirlenmiş olup, İnternet paketi ile toplam 15 GB takviye edilecektir.

  • Pakete dahil olan İnternet kullanım hakkı, fatura döneminin sonuna kadar geçerlidir ve abone iptal etmediği sürece fatura tarihinde otomatik olarak yenilenir. Kampanyaya yalnızca bir kez kayıt olabilirsiniz.

Türk Telekom Komple 15GB internet nasıl yapılır?

  • Tarifelerinde 7 GB internet erişimi olan aboneler bu kampanyadan yararlanabiliyor.
  • Pakete abone olmak için tam 15 GB yazın ve 5555'e SMS gönderin.
  • 19, TL'dir.

Türk Telekom online kampanyaları, hediyeleri ve avantajları için sayfa bildirimlerine izin verin. Bu kampanyaları resmi Türk Telekom sayfasından da görüntüleyebilirsiniz.

Ayrıntılar ve kaynak: https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/kampanyalar/sayfalar/internet-ozgurlugu.aspx

Fiyatlandırma, pakeTLer ve daha fazlası için sayfa bildirimlerini kabul edin.

About the Author: Cibolerang

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *