Turkcell 2020 Rahat Haydi Gel 3 GB Kampanyası

Turkcell 2020 Rahat Haydi Gel 3 GB Kampanyası

Turkcell 2020 fırsatlarından biri olan Rahat Haydi Gel 3 GB Campanyası'ndan yararlanarak 3 GB bedava internete sahip olabilirsiniz. 2021 Aralık sonuna kadar devam eden bu kampanyadan yararlanmayı unutmayın. Turkcell'e gelin. Rahat, hemen özel paketlerden birini seçin ve hediyenize 12 ay boyunca 3 GB bedava başlayın. Kampanya ile ilgili detaylar aşağıdaki haberlerde yer almaktadır.

Turkcell Rahat Gel 3 Git Ücretsiz İnternet 2020

Kampanyadan yararlanmak için 01/21/2020 tarihinden itibaren son 90 gün içinde numaralarını Turkcell Rahat Tarife'ye aktaran veya yeni hat satın alan abonelerden Konfor Paketi satın alan bireysel aboneler yararlanmaya başlayacak. kırsal yer. öncelik. Kampanya ile Konfor Paketi alan müşterilerimiz, ülke genelinde kullanabilecekleri 3 GB'lık ev internet paketi satın alan müşterilerimize her ay ücretsiz hediye alıyor.

Konfor Paketi satın almayan aboneler kampanyadan yararlanamaz. Etkilenen müşteriler, Turkcell'de Konfor Tarifesine ulaştıktan sonra 12 ay süreyle kampanyadan yararlanacak, paketi teslim almadıkları aylarda hediye avantajı belirlenmeyecektir. Kampanya kârı otomatik olarak satıra atanır.

Kampanyaya nasıl katılabilirim?

  • Numaralar aktarılır veya yeni hat alınır ve tarife Turkcell Rahat olarak değiştirilir.
  • Paketin tekrarlanan veya yinelenen satın alımları lansman tarihinden itibaren 23.05.2019 tarihinden itibaren Turkcell mağazaları, müşteri hizmetleri, SMS veya dijital oynatıcı uygulamamız üzerinden yapılabilmektedir. Pratik paketi satın aldıktan sonra, kampanya otomatik olarak atanacaktır.

Kampanya yeni bir Campaign müşterisidir ve mevcut aboneler kampanyalardan yararlanamaz. Kampanya Turkcell tarafından yürütülmektedir, daha fazla detay için Turkcell müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilir ve cep telefonu merkezlerinden bilgi alabilirsiniz.

Saç modelleri

  • 1 Rahat Turkcell Gel 3 Bedava internete git 2020
    • 1.1 Kampanyaya nasıl katılırım?

About the Author: Cibolerang

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *