Turkcell 7 Günlük 4 GB Bedava internet kazanın

Turkcell 7 Günlük 4 GB Bedava internet kazanın

Salla Kazan'ın uzun soluklu kampanyasına katılın. Kazanan Turkcell Salla kampanyası ile bu hediyeyi alma şansınız var. Turkcell ile 7 günlük 4GB internete nasıl sahip oluyorsunuz? Turkcell aboneleri, çeşitli uygulamalarda çeşitli kampanyalara katılarak ücretsiz hediye alabilirler. Bu kampanyalardan biri Rock and Win kampanyasıdır.

Kampanya bir süre önce bitmeliydi, ancak yoğun talep nedeniyle kampanya süresi uzatıldı. Böylelikle 3 Ocak 2020 tarihine kadar Turkcell faturalı ve ön ödemeli aboneler bundan yararlanabilecekler. Turkcell kampanyalarının kullanım alanları nelerdir? Kampanyalar, müşterilere hediyeler sunarak memnuniyet düzeyini artırmayı hedeflemektedir. 2019 yılında en çok kullanılan paket içeriği internet olduğu için bu ücretsiz teklifler kampanyalarda da sunulmaktadır. Turkcell aboneleri 30 gün içinde minimum 2 GB bedava internet alabilirler. Bunu almak için verilen talimatları izleyin ve Turkcell Uygulama kampanyalarına katılın.

Salla Kazan ile 7 gün 4 GB ücretsiz internet

Shake & Win kampanyasından 4.5G SIM kart kullanan tüm Turkcell aboneleri yararlanabiliyor. “Shake and Win” kampanyası ile sunulan ücretsiz tekliflerden biri 7 gün veya bir hafta geçerli 4 GB İnternet paketidir.

Haftada 4 GB internet Hediye, aktivasyon mesajından sonraki 7 gün boyunca geçerlidir.

Kampanya satırında belirtilen kullanım hakları, geçerlilik süresi sonunda otomatik olarak silinecektir.

Aboneler doğum günlerinde ekstra şakalar kazanma hakkına sahiptir. Çizgi sizinle birlikte bantlanmışsa, bu ekstra sağa dönüşü kullanmayı unutmayın.

Ayrıca “örneğin resmi tatiller” gibi özel günlerde ek sarsıntılar kazanma hakkı da Turkcell abone hatları ile sınırlıdır.

Sala Wayne kampanyasına nasıl katılabilirim?

Kampanyaya katılmak için, telefonunuza yeni adı “Hesabım” olan bir Dijital Operatör uygulaması yüklenmelidir.

  • Shake Win Channel uygulamasına erişebilir ve telefonunuzu sallayarak kampanyaya katılabilirsiniz.

Kampanya kapsamında ayda 25GB'a kadar internet ücretsiz hediye verilmektedir. Her müşteri önceden tanımlanmış hediyelerden birini kazanır.

Diğer kampanyalar

Güncel teklifler, haberler, fiyatlar ve ek internet planları için sayfa bildirimlerini kabul edin. Böylece son gelişmelerden ilk siz haberdar olabilirsiniz.

Saç modelleri

  • 1 Shake Kazan İle 7 Gün Boyunca 4GB Bedava İnternet
  • 2 Rock and Win kampanyasına nasıl katılıyorsunuz?
    • 2.1 Diğer kampanyalar

About the Author: Cibolerang

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *