Turkcell Aynen 10 GB Paketi – Yeni Tarife

Turkcell Aynen 10 GB Paketi – Yeni Tarife

Dijital Operatör veya turkcell.com.tr'den satın alabileceğiniz bu paket 4 hafta geçerlidir. Turkcell paketi tam olarak 10 GB nasıl oluşturulur, Turkcell tam olarak 10 GB ve ön ödemeli aboneler için fiyatlarını detaylandırır. Müşterilerine en kaliteli hizmeti verebilmek için 2020 yılında Türkiye'nin en kaliteli GSM operatörü yeni Tarife'de durdu. Son olarak, paketlerin kendisi fiyat ve içerik açısından oldukça faydalıdır.

Evde WiFi'si olmayanlar veya dışarıdayken bile internet bağlantısı kesilmeyenler için 3 veya 5 GB genellikle yeterli değildir. Bunun yerine, daha fazla internet içeren oranları ararlar. Ön ödemeli Turkcell kartı yani ön ödemeli hat kullanıyorsanız 4 hafta geçerli olan bu pakete geçiş yapabilirsiniz.

Ücretsiz Turkcell web sitesinde devam eden kampanyalardan yararlanarak hediye almak için yeni fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Tam olarak 10GB Turkcell paketi nasıl oluşturulur?

Bu pakete SMS veya POS yöntemi ile geçiş yapmak mümkün değildir. Paket 4 hafta geçerlidir ve satın almak için aşağıdaki yöntemleri kullanabilirsiniz.

  • Dijital Operatör uygulamasından satın alabilirsiniz
  • Turkcell.com.tr'den satın alabilirsiniz.

Fiyat ve paket detayları tam olarak 10 GB

Tam olarak 10 GB Tarifes; 55 TL'ye 10GB internet alabilir, sevdiklerinizle toplam 500 dakika konuşabilir, 1000 kısa mesaj gönderebilirsiniz. Ayrıca Tarifenizde TV + 'da 1 GB Lifebox, Dergilik ve Dergilik uygulama abonelikleri ile Lifebox, TV + ve BiP 5 GB aboneliklerine geçerli internet hakları verilmektedir.

10GB Turkcell paketi tam olarak nasıl iptal edilir?

Paketi iptal etmek için başka bir işlem yapılmasına gerek yoktur. Paket 4 hafta sürer, süresi dolduğunda otomatik olarak sona erer ve tekrarlanmaz.

Dilerseniz paket süresince 4 kez satın alabilirsiniz.

Saç modelleri

  • 1 Turkcell 10GB paketi tam olarak nasıl oluşturulur?
  • 2 Turkcell 10 GB paketi tam olarak nasıl iptal edilir?

About the Author: Cibolerang

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *