Turkcell Bastı Kaptı Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Bastı Kaptı Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Basti Capti Bedava İnternet Kampanyası 2021 ; Her yıl düzenlediği kampanyalarla müşterilerine hediyeler vererek onları şımartan ve beklentilerini en iyi şekilde karşılamaya çalışan Turkcell'in en sevilen kampanyalarından biri olan Bastı Kaptı Kampanyası ile tanışmak ister misiniz?

Sadece 26 yaş altı gençlerin katıldığı bu kampanya ile Turkcell, kampanyaya katılan tüm gençlere her hafta farklı hediyeler dağıtıyor.

Gençler kampanyaya katılırlarsa online olarak ücretsiz hediyeler, popüler alışveriş sitelerinde geçerli indirim kuponları, Turkcell uygulamalarına özel hediye üyelik hakları vb. Kazanabilirler. Harika hediyeler kazanabilirler.

Kampanyaya katılmak isteyen gençlerin öncelikle akıllı telefonlarına GNÇ uygulamasını indirmeleri ve uygulamada Bastı Kaptı listesine girmeleri gerekiyor.

Bu yazıda, Turkcell Basti Kapti kampanyası hakkında detaylı bilgi almak isteyen Turkcell'li gençler için Basti Cacheti nasıl yapılır? Basti Capti hediyeleri nelerdir? Vb Soruları cevaplamaya ve konu hakkında sizi aydınlatmaya çalışacağız.

GNÇ Bastı Kaptı Kampanyasına nasıl katılırım?

Kampanyaya katılmak için Bastı Kaptı Kampanyası kapsamında verilen hediyeleri kazanmak isteyen 26 yaş altı gençlerin öncelikle Turkcell telefon numarası ve iletişim bilgilerini kullanarak akıllı telefonlarından GNÇ Uygulamasına girmeleri gerekiyor. şifre.

Bunun ardından uygulamanın Bastı Kaptı bölümüne giriş yapan kişiler kampanyaya katılma fırsatı yakalıyor.

Ancak hediyeyi sunma zamanı kampanya kapsamında belirtilmedi.

Her hafta hediyelerin dağıtılacağı zamanlar Turkcell tarafından belirlenir ancak bu saatlerde Bastı Kaptı bölümüne giren gençler de hediyeler kazanıyor.

Pazartesi günleri kampanyaya sadece gençler katılabilir. Pasti Capti uygulamasına her Pazartesi belirli saatlerde sürpriz hediyeler yerleştirilir. Uygulamada bu eşantiyonu gören kişiler hediye için başvurmalıdır.

Abonelerin bazen art arda birkaç kez bağış yazdırması gerekir. Kazanılan ödüller haftadan haftaya değişebilir.

Siz de kampanyaya katılmak istiyorsanız öncelikle akıllı telefonunuza GNÇ uygulamasını indirmelisiniz.

Turkcell Pasti Capti nasıl yapılır

Turkcell bastı kaptı Kampanyası'na katılmak için öncelikle GNÇ Uygulamasını indirmelisiniz. GNÇ uygulamasını telefonunuza indirdikten sonra tek yapmanız gereken uygulamaya giriş yapmaktır. Her hafta Pazartesi günü sürpriz saati yakalamak için GNÇ uygulamasında “Preslenmiş Koparma” bölümüne gidip üzerine tıklayarak hediyenizi alabilirsiniz.

Turkcell Bastı Kaptı Kampanyası'na kimler katılabilir?

Gençlere özel tasarlanan bu kampanyaya GNÇ uygulamasını kullanan 26 yaş altı, faturalı veya ön ödemeli hat (ön ödemeli kart) kullanan tüm aktif veya sesli aboneler katılabilir.

Hala bir GNÇ ile değilseniz, GNÇ uygulamasını akıllı telefonunuza indirmenizi tavsiye ederiz!

Turkcell Basti Kabti kampanyası kapsamında sunulan hediyeler neler?

Kampanya kapsamında kazanan talihlilere sunulan ücretsiz olanaklar haftalık olarak değişebilir.

Hediyeler bir hafta geçerlidir. Bir hafta içerisinde kullanılmayan hediyeler sonraki haftalara taşınmaz.

Aynı zamanda kazanılan hediyeler dış taraflara devredilemez.

Kazanılan ödüller sadece evde kullanım için geçerlidir.

Paket dahilinde gençlere verilen hediyeler, Turkcell tarafından gönderilen bilgilendirme mesajından sonra kullanılabilir.

Haftada 1 GB, 2 GB online hediye, sadece D&R mağazalarında ve D&R online satış kanallarında kitap satın almak için geçerli 25 TL hediye çeki, turkcell.com.tr üzerinden 200 TL alışverişlerde geçerli 50 TL indirim çeki ve daha fazlası, Hepsiburada'da 25 TL değerinde hediye çeki. Şimdiye kadar verilen en iyi hediyelerden bazıları.

Ücretsiz olarak GNÇ Faturalı 9TL üyelerine 3 gün 3 GB internet ve GNÇ Ön Ödemeli üyeler için 1 GB internet 2 gün 3 TL kampanya, 1 ay Bedava Fizy Premium Hediye Kodu vb. Çok cazip hediyeler de var.

GNÇ yakalama zamanlarını acele etti

Daha önce de belirtildiği gibi Bastı Kaptı saatleri her Pazartesi yenilenmektedir. Birçok kişi Turkcell'in gerginliklerinin ne zaman yırtıldığını ve saatlerin Turkcell'i yırttığını soruyor .

Turkcell web sitesi veya GNÇ uygulaması dahil olmak üzere hiçbir platformda bağış süreleri hakkında önceden bilgi yoktur. Oyunun amacı, baskı devam ederken onu bulmaktır.

Sadece belirli saatlerde Bastı Kaptı bölümüne giren ve hediyeleri Turkcell tarafından belirlenen ve başkası ile paylaşılmayanlar kazanabilir.

Başka bir deyişle, bir Basti Capti hediyesi kazanmanın tamamen şansla ilgili olduğunu söyleyebiliriz.

Pazartesi günleri bedava hediyeler sunulduğu için her saat başı ve gün içerisinde sık sık GNÇ uygulamasına giriş yapıp Bastı Kaptı bölümüne göz atarak bedava ödül kazanma şansınızı artırabilirsiniz.

Çıkamazsın

Turkcell GNÇ press snatch Kampanyası, 26 yaş altı, IOS ve Android işletim sistemli Turkcell kullanıcılarına özel faturalı ve ön ödemeli Turkcell kullanıcıları için GNÇ uygulamasını cihazlarına indirin. Aceleniz yoksa ve aceleniz de yoksa, haftalık ödenekleriniz yenilenemeyebilir. Diğer bir sorun, mevcut sürümün kullanılmamasıdır. Uygulamayı telefondan kaldırıp yeniden yükleyerek sorunu ortadan kaldırabilirsiniz.

Bu yazıda GNÇ Bastı Kaptı nasıl yapılır ? GNÇ Basın Saatleri nedir? Sorularına cevap vermeye çalıştık.

Konuyla ilgili tüm soru ve görüşlerinizi yazımızın yorumlar kısmına yazabilir, önerilerinizi değerli takipçilerimiz ile paylaşabilirsiniz.

About the Author: Cibolerang

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *